تبرئه مرد حاضر به اعتراف به گناه به آزادی مشروط هیئت مدیره 8 بار وکیل می گوید

در یک عمل از سر استیصال و رافائل رویز گفت: هیئت مدیره آزادی مشروط او گناه در یک بار.

A Bronx, New York, مرد صرف 35 سال گذشته اعلام بی گناهی خود را به دادستان و دفاع از خود وکیل در دادگاه استیناف اسناد و مدارک و به آزادی مشروط هیئت مدیره.

رافائل رویز محکوم شد به 8 1/3 به 25 سال زندان پس از منهتن هیئت منصفه به اعدام محکوم شده او در سال 1987 برای آزار جنسی یک زن در شرق هارلم.

رویز در حال حاضر 60 خدمت در هر سال از جمله در شمال ایالت نیویورک زندان تا تاریخ 29 آوریل 2009, زمانی که او راه می رفت اورلئان Correctional Facility. سریع به جلو به روز شنبه دادستان از دادستان منطقه منهتن اعتقاد یکپارچگی برنامه توافق به بازی شیر یا خط رویز اعتقاد به تازگی پس از آزمایش DNA شواهد نیست جای او را در صحنه جرم یا ضارب.

قبل از آزادی او رویز بود واجد شرایط برای خارج شدن از زندان آزادی مشروط پس از اوت 28, 1992, اما هر بار که او ارائه شده بود به دولت در هیئت مدیره آزادی مشروط او حاضر به اعتراف گناه خود را به یک جرم را مرتکب نشده بود.

“آزادی مشروط این است که آزادی یک زندانی به نظارت در جامعه پس از او به تکمیل بخشی از حکم او در یک نهاد” با توجه به United States Department of Justice.

اعضای هیأت دولت از آزادی مشروط منصوب فرماندار. آنها پایه تصمیم خود را برای آزادی یک زندانی در عوامل مختلف از جمله حقایق و شرایط اطراف محکومیت اظهارات قربانیان و خانواده های قربانیان و همچنین به عنوان یک فرد با سابقه کیفری نهادی دستاوردهای بالقوه برای موفقیت و سامان دادن به جامعه و درک خطر برای امنیت عمومی.

زندانیان بی گناه به خصوص آنهایی که احساس فشار برای اعتراف گناه خود را به هیئت مدیره آزادی مشروط فقط به خارج با توجه به Daniel S. Medwed نویسنده بی گناه زندانی معضل: عواقب ناشی از عدم اعتراف به گناه در آزادی مشروط جلسات.

دولت آزادی مشروط هیئت مدیره تایید کرد که رویز به نظر می رسد نه بار در طول حکم زندان خود است.

“او رفت و به هیئت مدیره آزادی مشروط حدود هفت تا نه بار و به طور مداوم حفظ بی گناهی خود را به جز یک بار” رویز وکیل سیما Saifee با بی گناهی پروژه گفت: ABC News در روز چهارشنبه.

در یک عمل از سر استیصال و رویز دخیل خود را با جرم جنسی به هیئت مدیره آزادی مشروط “یک بار و تنها یک بار” به منظور عرضه شد و با دیدن مادرش که در حال مرگ از سرطان گفت: Saifee.

با وجود گفتن این هیئت آنچه آنها می خواستند برای شنیدن رویز بود و هنوز هم او را تکذیب کرد آزادی است.

رویز اعطا شد 10 دقیقه از “دلسوز آزادی” بود و قادر به دیدن مادرش در بیمارستان قبل از او درگذشت در سال 2006 گفت: Saifee.

“رافائل گفت: او به سختی قادر به باز کردن چشم او, او گفت:,” این است که پسر من? این است که او در خانه است؟'” Saifee گفت: ABC News.

معلوم نیست اگر رویز به دست آمده است یک وکیل به پرونده دعوی اما اگر او تصمیم به گرفتن مدنی روال Saifee گفت: “او حق و حقوقی فرصت را به.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>