Exes’ گزارش در جلوی خانه در ضربات پنالتی می کشد stuntwoman شوهر

یک اوهایو مردی که به ضرب گلوله همسر سابق خود و شوهرش نشان داده است آنها در کمین او و فعلی خود را در جلوی خانه خود را از خانه های لوکس و در ضربات پنالتی گرفت

چشمه زر — یک اوهایو مردی که به ضرب گلوله همسر سابق خود و شوهرش نشان داد آنها کمین او و فعلی خود را در جلوی خانه خود را از خانه های لوکس و در ضربات پنالتی گرفت.

مقامات در پاسخ به این ملک در نزدیکی چشمه زرد پس از تیراندازی روز چهارشنبه در بر داشت هالیوود stuntwoman Cheryl Sanders, 59 و همسرش, نی Sanders, 56, مرده, خارج از خانه از شوهر سابق او لیندزی دانکن.

دانکن گفت که او و همسرش, مولی, بودند, بازگشت به خانه و متوقف به انتخاب کنید تا ایمیل و تحویل در دروازه خود را هنگامی که یک مرد در یک ماسک و یک hoodie به نظر می رسد و تفنگی در نزدیکی سر خود را.

“من نمی دانم چه باید بکنید” دانکن گفت: در کنفرانس خبری جمعه. “هر آنچه که اتفاق افتاده است پس از آن غریزه است.”

اولیه تحقیقات نشان داد که پس از اولین اتهام ضارب کشته شد همسر سابق نیز وارد مسلح و کشته شد در یک تبادل آتش Greene County Sheriff ژن فیشر گفت.

مقامات بهبود سه سلاح گرم بودند و به دنبال نظارت تصویری فیشر گفت: زمانی که تحقیقات آغاز شد. او نشان داد که مسلح صاحب خانه بعد از شناسایی به عنوان لیندزی دانکن دارای مجوز حمل پنهان.

این کلانتر, نمی, پاسخ به سوالات در مورد Duncans’ نظرات به رسانه های دیتون دیلی نیوز گزارش داد.

مردی که توصیف خود را به عنوان یک محرم نزدیک نی ساندرز در ایالت کارولینای شمالی به این روزنامه گفت که نی و شریل ساندرز سفر کرده بود به اوهایو برای مقابله با دانکن در جریان اختلاف است. آنها مبارزه با بیش از بودجه کالج برای Lindsey و شریل دختران, گفت, دوست, Adrian پادشاه.

اما مولی دانکن نشان میدهد که این برخورد شامل هیچ گونه بحث قبل از تیراندازی آغاز شد.

“ما گرفتار کردن گارد,” او گفت: با توجه به روزنامه. “آنها گفتند: هیچ چیز و آنها شروع به تیراندازی در آمریکا.”

اولیه حادثه گزارش از کلانتر, لیست مورد به عنوان یک توجیه قتل این روزنامه گزارش داد. آن را همچنان تحت بررسی است.

دستیار دادستان شهرستان سوزان اشمیت گفت WDTN-تلویزیون که پس از بررسی کامل در این مورد به احتمال زیاد خواهد بود ارائه شده به هیات منصفه برای تعیین اینکه آیا هر گونه اتهام هستند merited.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>