مدیران در حال خرید خود شرکت مورد ضرب و شتم پایین سهام — در اینجا نه با خرید های بزرگ

به اینجا می آیند به خودی.

چرا که آنها کسب و کار خود را روزانه مدیران شرکت نشان می دهد از طریق اقدامات خود را که به نگرانی در مورد آمار رشد اقتصادی به دلیل COVID-19 هستند بیش از حد. آنها به شدت از خرید خود شرکت سهام و در تمام بخش های.

البته شرکت خودی نیست virologists. بنابراین ما نمی توانیم تفسیر خرید خود را به عنوان یک بیانیه که COVID-19 کمتر خطرناک تر بسیاری از مردم از ترس.

اما خودی می دانم که کسب و کار خود را به خوبی و با آنها زندگی می کنند به روز رسانی هر روز. بر اساس آنچه آنها را در مقایسه با چگونه کنون سهام خود را کاهش یافته است آنها به وضوح فکر می کنم سرمایه گذاران بیش از اغراق اقتصادی تاثیر این ویروس.

ما دریافت تایید از این از شرکت های بزرگ با عملیات های بزرگ در چین است. هر دو استارباکس SBUX, +1.01% و اپل AAPL +1.99% از سر عملیات در چین است. هیچ خودی خرید در آن دسته از شرکت هایی که گزارش شده است اما این بیانیه در COVID-19 تهدید trendline.

و شاخص های معیار پرید دوشنبه با یک فشار بزرگ در اواخر روز نشان می دهد یک روحیۀ تغییر است که در ابتدا telegraphed توسط این خودی اگر شما نگاه از نزدیک. میانگین صنعتی داو جونز DJIA +1.76% رسید 5.1 درصد و S%P 500 شاخص SPX +1.38% افزایش 4.5%.

ترکیب قدرتمند

در ضمن احساسات تبدیل شده تاریک است. بسیاری از احساسات شاخص من به طور منظم پیگیری برای سهام, نامه, قلم مو رنگ کردن در سهام در حال حاضر تبدیل صعودی.

این به این معنی آنها بسیار منفی آنها مثبت در contrarian حس. VIX VIX -11.60%, با نام مستعار ترس سنج به تازگی سوراخ 40 است که اغلب یک سیگنال خرید باشد. های مختلف قرار داده-تماس با نسبت افزایش یافته و به سطح نشان دادن وحشت و زنگ همچنین یک سیگنال مثبت در contrarian حس.

این کاملا مطلوب ترین احساسات خواندن من تا کنون دیده اند در شیب selloffs. با این وجود این سطح از منفی در میان سرمایه گذاران همراه با این مقدار خودی خرید اغلب خوب سیگنال خرید. و به نظر می رسد که این مورد در حال حاضر است که معیار شاخص S&P 500 SPX +1.38% کاهش یافته است بیش از 10 ٪ در coronavirus نگرانی.

خودی

هدفمند خرید

ویژه جالب است که خیلی از خودی خرید است که اتفاق می افتد در بخش های ضربه ای سخت بر coronavirus نگرانی: سفر, پارک های تفریحی و “reflation تجارت” زمینه هایی مانند انرژی و مواد صنعتی.

کسانی که مربوط به سفر و اقتصادی حساس بخش, به طوری که آنها صدمه دیده بیشتر بر نگرانی در مورد ویروس و یک رکود اقتصادی. اما به همین ترتیب آنها را ارتجاعی تر از بازار به عنوان اقتصادی نگرانی سهولت. خودیها در حال حاضر به وضوح شرط بندی است که این خواهد بود که بعدی پویا به بازی کردن در بازار.

در اینجا نمونه های بسیاری از نام من پیشنهاد کرد در سهام من نامه بیش از گذشته ماه ها و سال ها به عنوان میان مدت دارای معنی دو تا سه سال یا بیشتر.

در سفر وجود دارد فقط یک خوشه خرید در شش پرچم سرگرمی شش -2.35% در $26.50 به 31 دلار در محدوده که حدود 38% زیر که در آن داد و ستد در شروع سال 45 دلار. وجود دارد یکی دیگر از خوشه خرید در نمایشگاه سرو سرگرم کننده +3.33% به عنوان کم به عنوان $44 به 52 دلار (20%). در خطوط هوایی و حمل و نقل هوایی یک مدیر خریداری مقدار نسبتا زیادی از سهام در خطوط هوایی دلتا DAL, +0.95% در حدود 51 تا 54 دلار (پایین 13 درصد از اوج این سال) و وجود بزرگ خرید در Allegiant سفر ALGT, +0.14% در 140 دلار (پایین 22%). نیز وجود دارد که خرید در سه هتل و مهمان نوازی املاک و مستغلات سرمایه گذاری تراست من پیشنهاد کرده اند در نامه من.

در “reflation تجارت” نام شده بزرگ خرید در انرژی از جمله 12 میلیون دلار خرید توسط بنیانگذار ریچارد Kinder در کیندر مورگان KMI, +1.46% به عنوان کم به عنوان $18.90 (پایین 16 درصد از اوج این سال) enormous خرید در انتقال انرژی ET +0.95% در $10.64 (خاموش 23 درصد) بسیار بزرگ خرید در شرکت محصولات همکاران EPD, +1.41% در حدود 24 دلار (خارج از 17 درصد) و خرید های بزرگ در دیگر شرکت های انرژی من پیشنهاد کرده اند در نامه من.

همچنین در reflation-گروه تجارت وجود دارد گسترده خوشه خرید در شکارچی HUN, -0.71% در حدود 19 دلار در مواد شیمیایی (خاموش 21%) و بزرگ خرید در حدود $21 در ترینیتی صنایع TRN, -0.48% (پایین 14.6%) ارائه می دهد که خدمات به صنعت انرژی و ساخت و ساز شرکت های, در میان دیگران.

با توجه به حجم خودی خرید که آمار کمیسیون بورس و اوراق بهادار پایگاه داده Feb. 28 من انتظار حمله خودی خرید به ادامه تقویت سیگنال خرید قوی از خودی.

COVID-19: نشانه هایی از امید

همانطور که برای COVID-19 دکتر مایکل مینا در دانشگاه هاروارد یک virologist و دکتر پزشکی معتقد است که ایالات متحده ممکن است نیاز به گام تا “اجتماعی فاصله” تلاش مانند انقطاع از رویدادهای عمومی, school closings و قرنطينه عنوان مورد تعداد میدارد. کسانی که اقدامات می تواند عمومی زنگ به بالا که می تواند صدمه دیده تمایلات سرمایه گذار باعث دور دیگری از فروش.

و انتظار نداریم که یک واکسن به صرفه جویی در روز به زودی. مینا انتظار ندارد یک واکسن قبل از این زمان در سال آینده. مراقب باشید در مورد خرید جلعاد مطلا کردن -0.22% در حال حاضر به عنوان یک COVID-19 بازی. هر گونه درآمد حاصل از آن می شود از پتانسیل آن COVID-19 واکسن نخواهد بود مواد را به این شرکت می گوید: Michael Yee یک زیست فناوری تحلیلگر در Jefferies.

خبر خوب این است که زمان اعلام نرخ مرگ و میر 2%-3% نادرست است و شما باید آن را نادیده گرفت. چرا که در حالی که ما می دانیم که نرخ مرگ و عفونت نرخ بسیار بالاتر از اعلام شماره. مینا فکر می کند واقعی مرگ و مير است و بیشتر شبیه 0.2% به جای 2 درصد به دلیل زیر موارد گزارش شده.

Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, فقط چاپ مقاله در مجله پزشکی نیوانگلند ساخت یک مورد مشابه.

یک ویژگی های خواندن

تکنسین ها از جمله بیرد ارشد سرمایه گذاری استراتژیست بروس Bittles احتیاط در برابر پریدن در سرعتی بیش از حد, بیش از حد عمیق است. قبل از خرید او می خواهم برای دیدن دو back-to-back تظاهرات که در آن حرکت صعودی حجم بیش نزولی حجم به نسبت 10 به 1 یا بیشتر. او همچنین اشاره می کند که TRIN شاخص اندازه گیری خوب از وحشت شدید فروش که نشانه کم است نشانه آن است که زمان برای خرید است. او می خواهد برای دیدن یک TRIN خواندن بالاتر از 2. “ما هنوز وجود دارد,” او می گوید.

خط پایین: در حالی که وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی که به نگرانی در مورد من این است که وقت آن است برای دریافت بیشتر صعودی. با خرید مقدار زیادی از سهام در بخش گرفتن ضربه سخت ترین coronavirus شیدایی, شرکت خودی به ما می گوید که سرمایه گذاران بیش از حد در مورد تاثیر اقتصادی و فروش در حد بسیار بالایی است. ما نه از جنگل هنوز اما خودی به ما می گوید ما در حال نزدیک شدن.

یک راه حل این است که برنامه های خود را از ورود در سه یا چهار ابجو بد و کم مایه به طور متوسط در شروع در حال حاضر.

در زمان انتشار مایکل برس تا به حال هیچ موقعیت خود را در هر سهام ذکر شده در این ستون. براش پیشنهاد شش, سرگرم کننده, DAL, ALGT, سه نفری, ET, EPD هون و TRN موجود در انبار خود را عضویت در خبرنامه, قلم مو رنگ کردن در سهام. براش منهتن مالی بر اساس نویسنده که تحت پوشش کسب و کار برای نیویورک تایمز و اکونومیست و با حضور او در کلمبیا مدرسه کسب و کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>