منحصر به فرد: این برای سود کالج درو می تواند تا 1 میلیارد دلار در فدرال پول کمک مالی

ده ها تن از برای سود کالج که در میان کسانی که به احتمال زیاد برای بهره مندی از بودجه محرک چهره هزاران ادعا می کند از دانش آموزان خواستار پول خود را به دلیل این که آنها می گویند آنها defrauded با توجه به تجزیه و تحلیل آماده برای MarketWatch.

برخی از مدارس واجد شرایط برای نجات بودجه نیز صورت فدرال موشکافی برای جناح بودجه, در حالی که دیگران رسیده اند لقب “شکست خورده” تحت یک استاندارد فدرال نیاز به آنها را به ارائه آموزش کافی برای بازپرداخت وام تحلیل نشان می دهد. برخی از مدارس واجد شرایط برای نجات بودجه را حل و فصل پرونده های حقوقی با وزارت دادگستری ایالات متحده در زیر اتهامات تقلب و سوء استفاده از کمک های فدرال دانشجویی.

منحصر به فرد تجزیه و تحلیل انعکاس نگرانی در مورد مقدار بودجه در دسترس برای سود بخش آموزش و پرورش. در مارس 6 نامه ای به وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos, گروهی از سناتور ایالات متحده آمریکا استدلال می کنند که برای سود کالج نباید واجد شرایط برای پول محرک است. در این نامه — ارسال شده توسط حزب دموکرات سناتور الیزابت وارن از ماساچوست, Richard Durbin ایلینوی Sherrod قهوه ای از اوهایو و ریچارد بلومنتال از کانتیکت — خواستار “قوی پاسخگویی سیاست ها برای حمایت از دانش آموزان و محافظت از مالیات دهندگان.”

DeVos’ دفتر بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر. تحت مراقبت در عمل مدارس اختصاص داده پول با توجه به نسبت ثبت نام دانش آموزان و دریافت پل کمک فدرال برنامه یارانه برای ارسال-بالا-دانش آموزان مدرسه. بن میلر یک متخصص آموزش و پرورش در لیبرال اتاق فکر مرکز آمریکایی از پیشرفت اعمال مراقبت در عمل فرمول به پل گرانت و ثبت اطلاعات به آمده تا با یک ارزیابی از سهم بودجه در دسترس برای هر یک از کالج ها. او تخمین می زند برای سود مدارس دریافت خواهد کرد $1 میلیارد دلار پول محرک است. چارلی, Eaton, دانشگاه کالیفرنیا, شهرستان مرسد جامعه شناس به طور جداگانه کمک MarketWatch مقایسه این لیست به وزارت آموزش و پرورش داده ها و اطلاعات دیگر برجسته سازی مشکلات برای سود موسسات هستند که واجد شرایط برای کمک های مالی. بودجه در نظر گرفته شده است برای حمایت از مدارس به عنوان آنها تغییر کلاس های آنلاین و برای کمک به دانش آموزان برای مواد غذایی و مسکن و تجهیزات و نیازهای دیگر.

این تجزیه و تحلیل نشان داد که از حدود 100 انتفاعی مدارس واجد شرایط برای coronavirus بحران یارانه 79 تا به حال دانشجویانی که درخواست وام خود را بخشیده شود تحت یک برنامه فدرال به منظور ارائه کمک به دانش آموزانی که اتهام آنها بوده است defrauded. از این بالا 100 انتفاعی مدارس 12,000 دانش آموزان ثبت فدرال شکایت وی از سوی مامورین آنها قربانیان از تقلب. بیست و سه از 100 بالا برای انتفاعی مدارس به احتمال زیاد به دریافت کمک های مالی قبلا مشخص شده توسط تنظیم کننده فدرال به عنوان “شکست خورده” در یک نیاز است که دانش آموزان رفتن به پیدا کردن شغل خوب به اندازه کافی برای بازپرداخت وام. DeVos سال گذشته لغو نیاز است که مدارس دیدار با این استاندارد به عنوان یک شرط برای بهره گیری از یارانه های دولت فدرال.

دوازده بالای 100 انتفاعی مدارس واجد شرایط برای محرک بودجه نیز مواجه نوعی از اقدام قانونی که از سال 2017 به اتهام تقلب مربوط به استخدام و سوء استفاده از کمک های فدرال دانشجویی برنامه با توجه به تجزیه و تحلیل. سیزده در ضمن عبارت بودند از: “افزایش نقدی نظارت” یک سطح اضافی از موشکافی تحت وزارت آموزش و پرورش قوانین به منظور خدمت به عنوان یک احتیاط به دانش آموزان است که می تواند نشان می دهد مشکلات مالی و یا اعتبار.

“کالج ها مثل این با یک چپاولگر تاریخچه و هزاران نفر از قبل از دانش آموزان که هنوز در انتظار جبران شیوه های فریبنده نباید فدرال نجات” گفت: باب Shireman معاون وزارتخانه آموزش و پرورش تحت ریاست جمهوری اوباما که در حال حاضر نظارت آموزش عالی در قرن بنیاد لیبرال فکر می کنم تانک.

به عنوان با عجله تلاش برای انصراف از 2 تریلیون دلار در محرک وجوه آشکار کارشناسان در حال بازجویی چگونه دولت به طور گسترده تر خواهد شد محافظت در برابر تقلب اتلاف و سوء استفاده و اینکه آیا مردم می توانند اعتماد, آیا دلار مالیات استفاده می شود برای رسیدن به اهداف این برنامه.

برخی از ناظران می گویند که نگران تکرار از سال 2008 بسته محرک اقتصادی که ثابت شد boomtime برای انتفاعی آموزش و پرورش بخش اما است که منجر به یک موج از پیش فرض وام کنگره و سوالات. 2008 بسته محرک شامل 17 $میلیارد دلار به سطح شیب دار تا پل گرانت برنامه. برخی از مدرسه های زنجیره ای گسترش یافته تعداد استخدام کارکنان برای متقاعد کردن دانشجویان برای درخواست فدرال یارانه کمک های مالی و وام. برای سود مدرسه ثبت نام سه برابر شده بین سال های 2000 و 2012 در حالی که سالانه وام دانشجویی پرداخت سود رشد از 13 میلیارد دلار در سال 2003 به مبلغ 34 میلیارد دلار در سال 2012 با توجه به سنای آمریکا گزارش decrying گران قیمت با کیفیت ضعیف آموزش انتفاعی مدرسه زنجیر

مراقبت عمل شامل برخی از مقررات در نظر گرفته شده برای محافظت از دانش آموزان مانند یک نیاز است که نیمی از کمک های مالی به مدارس را به طور مستقیم برای حمایت از دانش آموزان گفت: Tariq Habash رئیس تحقیقات در دانش آموز قرض حفاظت از مرکز. اما این لایحه برگ اتاق تکان دادن برای مدارس به ادامه استخدام شدت در حالی که به حداکثر رساندن درآمد.

“وجود دارد هیچ محدودیتی در اجرایی جبران خسارت در انبار buybacks حتی در هزینه های بازاریابی. بالقوه وجود دارد برای سوء استفاده وجود دارد,” او گفت:.

حرفه ای آموزش و پرورش کالج ها و دانشگاه های این انجمن تجارت برای انتفاعی مدارس متوسطه صادر شده یک صدای جیر جیر مارس 26 ستایش آمریکا برای عبور از بسته محرک. MarketWatch قادر به رسیدن به یک نماینده با انجمن تجارت برای نظر.

به “سنا تصویب مراقبت عمل شب گذشته 96-0! این لایحه یکی از بزرگترین نجات بسته در تاریخ آمریکا و به منظور کمک به دانش آموزان در طول COVID-19 شیوع” توییتر پست گفت.

برای سود مدارس را به دست آورده شهرت در برخی محافل به عنوان نوآوران به خصوص در زمینه هایی از قبیل آموزش آنلاین و انعطاف پذیر برنامه کلاس به جای کار پدر و مادر است.

“بسیاری از برای سود تحصیلات دانشگاهی شرکت ها ساخته اند با ارزش نوآوری و مثبت دیگر کمک به بهبود آمریکا تحصیلات دانشگاهی” گفت: ویلیام Loesch اصلی با قانون شرکت گلدبرگ کوهن, Ltd. که درگیر شده است در ادغام و اکتساب معاملات مربوط انتفاعی مدارس. “برای انتفاعی مدارس شده اند نوآوران در نظر تحویل آموزش و پرورش است که بیشتر هدف به زمان نیاز دانشجویان. اگر شما در حال حاضر آموزش و پرورش آن را برای سود که برای اولین بار به دنبال آن است که خیابان به طور گسترده.”

در میان انتفاعی زنجیر واجد شرایط برای کمک در بسته محرک است Eduk گروه یک گروه از تجارت مدارس در پورتوریکو و فلوریدا که به نظر می رسد واجد شرایط برای حدود 35 میلیون دلار در نجات پول است. با توجه به بیشتر های اخیر در دسترس فدرال داده Instituto de Banca y Comercio یکی از Eduk را در مدارس تحت فدرال وضعیت به نام “افزایش نقدی نظارت” که در آن مدارس با مشکلات مدیریت امور مالی خود را در حال قرار دادن بر روی یک ویژه سازمان دیده بان لیست است که می تواند در نهایت آن را سخت برای دسترسی فدرال کمک دلار است.

Eduk نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

جفری لیدز, بنیانگذار و مدیر عامل شریک Eduk گروه مالک لیدز Equity Partners گفت که او علاقه مند بود در بحث شرکت وضعیت جدید به عنوان یک پتانسیل بالا گیرنده فدرال کمک مالی بودجه برای انتفاعی مدارس.

“ما فکر نمی در مورد این مسائل چرا که ایدئولوژیک ادامه بحث را به خشم و ما نمی خواهیم به بخشی از آن,” او گفت:.

لیدز بوده است پرکار مقابله ساز در برای سود بخش آموزش و پرورش. این شرکت تا به حال به عضویت یکی از زودتر بهنگام معاملات از اواسط 2000s, به پیوستن به با مشیت سهام همکاران و گلدمن ساکس در سال 2006 به قرض گرفتن 2 میلیارد دلار $3.4 میلیارد دلار خریداری از مدیریت آموزش و پرورش شرکت (EDMC) صاحب یک قانون مدرسه و چهار عمده postsecondary مدرسه زنجیر.

زنجیره ای شد موضوع به یک مخفی تحقیقات توسط دولت دفتر پاسخگویی که نتایج ارائه شده در سال 2010 کنگره جلسات. این هم شد موضوع را به سنای آمریکا بررسی تقلب پروب توسط 11 ایالت و منطقه کلمبیا و کاران فدرال دعوی در دادگاه.

EDMC بود “عامل اساسا به عنوان یک استخدام میل” گفت: آمریکا وکیل Loretta Lynch در اعلام $95.5 میلیون دلار حل و فصل است که همچنین شامل بخشش از 100 میلیون دلار در وام های دانشجویی. EDMC قبول نیست هر خطا به عنوان بخشی از حل و فصل. EDMC رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت علامت McEachen در بیانیه ای گفت در آن زمان “هر چند ما همچنان معتقدیم این اتهامات در موارد بدون شایستگی قرار دادن این مسائل پشت سر ما برمی گرداند تمرکز ما به آموزش دانش آموزان است.”

EDMC ظ برای فصل 7 ورشکستگی انحلال در ژوئن 2018. اما وزارت آموزش و پرورش داده ها نشان می دهد بقایای EDMC زنجیره ای ظاهر می شود که در میان گروه های مدرسه واجد شرایط برای محرک بودجه.

یکی دیگر از برای سود کالج های زنجیره ای وابسته به آموزش و پرورش است که به طور بالقوه واجد شرایط برای سومین برآورد محرک مجموع 33 میلیون دلار. در سال 2015 این شرکت حل و فصل یک دعوی در دادگاه کاران با وزارت دادگستری ایالات متحده زیر اتهامات که مدرسه استخدام کارکنان کمک دانش آموزان جعلی آزمون پذیرش نمرات به دست آوردن ساختگی دبیرستان دیپلم و ارسال جعلی برنامه های کاربردی برای کمک های مالی. این 13 میلیون دلار حل و فصل به دنبال اتهامات “درنده رفتار است که قربانی دانش آموزان و bilked مالیات دهندگان” آموزش و پرورش خبرگزاری تد میچل در بیانیه ای گفت.

آموزش و پرورش وابسته گفت: در آن زمان که آن را نمی پذیرفت به هر تخلف است. آموزش و پرورش وابسته نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر برای این مقاله

نگرانی در مورد انتفاعی مدرسه زنجیر در طول دهه گذشته منجر به گسترده تر اوباما-دوران سرکوب که شامل اجرای اقدامات تصویب سیاست ها و قوانین طراحی شده برای محافظت از وام گیرندگان دانش آموز و سازندگان: برخی برای سود های زنجیره ای.

در حالی که در این دوره شاهد کاهش در چشم انداز کسب و کار برای سود کالج, تحلیلگران می گویند یک چرخش امکان پذیر است. DeVos اتحاد با یکدیگر و یا رها اوباما-دوران سیاست به معنای محدود کردن افراط انتفاعی مدارس. و به طور معمول زمانی که اقتصاد را کند می کند برخی از افرادی که بیکار هستند رفتن به مدرسه نشان می دهد یکی دیگر از boomtime.

اما ما در هیچ عادی رکود گفت: Robert Lytle که ریاست آموزش و پرورش تیم در Ernst & Young Global Limited استراتژیک مشاوره وابسته ای پارتنون. مردم به احتمال زیاد به باقی می ماند در شوک در حالی که قبل از ساخت هر گونه عمده تصمیم گیری های اقتصادی مانند پرداخت برای یک درجه های جدید, او گفت:.

“این خاص رکود خارج از مرزهای کسی برنامه ریزی است. اما خالص خالص بودن در آموزش و پرورش تحویل کسب و کار و یا کسی که مبادرت به فروش کالا و خدمات به سیستم آموزش و پرورش شده است به یک محل راحت تر می شود از دیگر بخش های” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>