منحصر به فرد: یکی از سرمایه برای خروج بحث برانگیز تنظیم درخواست

پس از یک شرط بندی پرخطر در صنعت نفت راه را اشتباه رفت در ماه گذشته یکی از سرمایه های مالی شرکت به دنبال رهایی از تنظیم کننده های یک مرحله که ابرو مطرح شده در میان عموم ناظران و تحلیلگران وال استریت.

اما روز جمعه این بانک گفت: MarketWatch که قصد دارد به خارج از درخواست و گفت: این مورد نیاز نیست.

در موضوع مشتقات قرارداد بین موسسات مالی هستند که بر اساس ارزش دارایی های دیگر.

سرمایه یک COF, -3.77% وارد این قرارداد با نفت و گاز و شرکت های تولید برای آنها آن را به حال ساخته شده وام در سال 2018 و 2019. به عنوان نمونه بانک نیز وارد مشتقات قرارداد با احزاب دیگر برای جبران خطر از اولین مجموعه از توافق نامه.

اما زمانی که قیمت نفت خام سقوط بیش از نیمی از در چند ماه گذشته پس از یک قیمت جهانی جنگ بین عربستان سعودی و روسیه ارزش مشتقات آن تغییر مییابد.

در ماه مارس سرمایه یکی از خواسته کالا معاملات آتی کمیسیون که تنظیم مشتقات برای چشم پوشی است که اجازه می دهد آن را برای جلوگیری از ثبت نام به عنوان یک “عمده مبادله کنندگان.”

“Major مبادله کنندگان” دسته امر به هر موسسه مالی با سواپ به ارزش حداقل $1 میلیارد دلار در روزانه میانگین قرار گرفتن در معرض.

“ما خواسته CFTC برای تسکین موقت از تعیین عمده مبادله کنندگان کالا به دلیل نوسانات قیمت می تواند به طور موقت باعث می شود ما برای رسیدن به آستانه تحریک MSP, ثبت نام” سرمایه یک سخنگو گفت MarketWatch, در بیانیه ای.

“ما یک MSP. برای کاهش سردرگمی ما در حال برداشت ما درخواست چشم پوشی خواهد شد و ثبت نام به عنوان مشتق حجم نیاز است.”

رادیو فردا برای اولین بار به شناسایی این بانک پس از CFTC مسلم است که درخواست ناشناس در مارس 20.

سراسیمگی از مطبوعات توجه که در اطراف تصمیم گیری است که یک سیگنال به گسترده تر در بازارهای مالی است که سرمایه یکی بود dabbling در خطوط کسب و کار آن را شناخته شده است گفت: Chris واندن یک زمان مستقل تحلیلگر.

“این بانک که در امور مالی مصرف کننده اما اینطور نیست که یک خیابان اصلی بانکداری حضور” واندن گفت.

شخص ثالث برآورد این بانک رسما اعلام کرد قرار گرفتن در معرض تجاری و صنعتی وام به بخش انرژی تنها حدود 1.4 درصد از آن کتاب است. سرمایه یک اشاره مشتقات در یک پاورقی در آن 10-K در سال 2018 و 2019.

ما وارد آن مشتقات با مشتریان ما در درجه اول برای کمک به آنها را مدیریت خطر نرخ بهره پرچین خود را به انرژی و دیگر کالاها مواجهه و مدیریت نوسانات ارزی. سپس ما را وارد به جبران مشتق قرارداد با پیمانکاران به لحاظ اقتصادی پرچین اکثر ما پس از آن قرار گرفتن در معرض.

“اگر آنها این کار را از منابع دیگر از خطر این پیچیدگی می افزاید: به درک سهام” واندن گفت. همه ما درک امور مالی مصرف کننده اما این… این است که در قلمرو یک سرمایه گذاری بزرگ مانند بانک گلدمن ساکس یا مورگان استنلی.”

سرمایه یک بیانیه همچنین گفت: “ما بانک های تجاری می کند هیچ نظری تجارت. پس 2015, ما بانک های تجاری ارائه شده کالا قیمت هجز به عنوان یک سرویس برای برخی از ما نفت و گاز مشتریان. زمانی که ما وارد این هجز با ما مشتریان ما به طور همزمان وارد هجز با سرمایه گذاری بانک ها برای کاهش قرار گرفتن در معرض ما به کالا خطر ابتلا به اصل صفر و ما موضوع را به هیچ فوق العاده تماس حاشیه. شده است وجود دارد هیچ تغییر در این عادی توقف فعالیت آن توضیح داده شده است در سه ماهه 10Qs و 10K.”

گزارش CFTC تصمیم به ناشناس اعطای ثبت نام تسکین اولین بار و نگران کننده سابقه گفت: تایسون Slocum, انرژی, مدیر برنامه, برای دیده بان گروه عمومی شهروند. Slocum است همچنین یک عضو کمیته مشورتی به گزارش CFTC و علنا اعتراض مارس 20 تصمیم گیری است.

“این کار از CFTC به قید وثیقه از بخش نفت و گاز آن را به محافظت در برابر نظام مالی و خطرات” Slocum گفت MarketWatch. مشتقات شد همان ابزارهای مالی آورده است که سیستم مالی را به زانو در سال 2008 و Dodd-Frank مقررات گذشت چند سال بعد به اتهام CFTC با ساخت مطمئن شوید که چیزی که اتفاق افتاده دوباره او اشاره کرد.

Slocum بود به خصوص مشکل تصمیم به نگه داشتن هویت بانک ناشناس. “وجود دارد فراوان است منافع عمومی در شناسایی گیرنده از جمله امداد.”

در پاسخ به یک درخواست برای نظر یک CFTC گفت: “کمیسیون قوانین منع آژانس از انتشار هر بخش از یک درخواست یا نامه آژانس در پاسخ به این درخواست که به طور جداگانه افشای معاملات کسب و کار و یا موقعیت های بازار از هر شخص یا اسرار تجاری یا نام از مشتریان. در مورد این موضوع نامگذاری این نهاد را در اثر انجام داده است. به آن کمک مالی گمراه کننده است و ما در حال ارائه به هر کسی که با مالیات دهندگان دلار است. این است موقت و هدفمند نظارتی امداد.”

Slocum که به نام “بی معنی است.” اگر تنظیم کننده می تواند چشم پوشیدن از قوانین آن اجازه می دهد تا یک بانک به ثبت نام در آن باید چشم پوشیدن از آنها را به مکان هویت یک برنامه به طور بالقوه مشکل موسسه مالی و, او گفت:.

با توجه به طبیعت بی سابقه ای از CFTC درخواست و همچنین بی قراری بازارهای انرژی که مشخص نیست چه اتفاقی خواهد افتاد. یکی از سرمایه برنامه ریزی شده است به گزارش اول خود را-درآمد سه ماهه در آوریل 28, با توجه به FactSet.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>