Ex-ویسکانسین گیرنده تسلیم شد و به اتهام دو قتل

سابق دانشگاه ویسکانسین بازیکن فوتبال و تسلیم شده است به پلیس شیکاگو در ارتباط با مرگ دو نفر که داشت با زخم گلوله در یک جاده در جنسویلل ویسکانسین

شیکاگو — سابق دانشگاه ویسکانسین بازیکن که برادر standout در سال 2011 سوپر باول تسلیم به پلیس شیکاگو در روز شنبه در ارتباط با مرگ دو نفر که داشت با زخم گلوله در یک جاده در جنسویلل ویسکانسین.

مارکوس Randle ال, 33, تبدیل, خود, در بعد از ظهر شنبه بود و به اتهام دو فقره درجه اول عمدی قتل رکین سرهنگ چارلز Aagaard گفت: در یک کنفرانس خبری. افسران از این گروه بودند در شیکاگو در تسلیم گفت.

رانندگان یافت 30 ساله Seairaha وینچستر و 27 ساله بریتنی McAdory درد و رنج از چندین گلوله در اوایل بعد از ظهر دوشنبه. آنها گرفته شده است به یک بیمارستان که در آن آنها مرده. Randle ال شد متهم از گرفتن SUV خود را که داشت در عدالت ایلینوی در حدود 30 مایلی شمال غربی از Randle ال زادگاه Homewood, Illinois.

Randle ال برادر Antwaan Randle ال شد یک ستاره کارفرمایی در دانشگاه ایندیانا و صرف و نه سال با NFL, از جمله به عنوان یک گیرنده برای Pittsburgh Steelers که در آن او یک standout در سوپر جام خود را به پیروزی. او در حال حاضر عضو Tampa Bay Buccaneers’ مربیگری کارکنان.

Aagaard گفت: تصویری که از اوایل صبح در T. A. بیان ایستگاه گاز نشان داد دو قربانیان ترک در SUV. او گفت: این تحقیقات تبدیل شده بود تا شواهدی وجود دارد که Randle ال در منطقه بود که در آن زمان و در حال برنامه ریزی برای دیدار با آنها.

Illinois Department of Corrections سوابق نشان می دهد Randle ال از زندان آزاد شد در آزادی مشروط در اکتبر 2018 پس از خدمت زمان برای یک حادثه در سال 2014 است که در آن او ربوده شده دختر خود را در اسلحه WMTV گزارش شده است.

Randle ال ایفا گیرنده گسترده ای برای Wisconsin Badgers از سال 2004 تا 2007. در سال 2005 او به اتهام باتری شامل یک زن در محوطه دانشگاه و دستگیر شد دوباره باتری بعد از آن سال پس از پانچ هم تیمی تلویزیون ایستگاه گزارش شده است. او محکوم به 18 ماه از مشروط شدن و دستور به تکمیل مدیریت خشم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>