افسر سابق که به زانو در جورج Floyd را از گردن متهم به قتل

  • اخراج افسر که به زانو در جورج فلوید را به زانو برای چند دقیقه به عنوان فلوید التماس کرد: “من نمی توانم نفس بکشم” با اتهام قتل عمد و غيرعمد.
  • تظاهرات فوران در شهرستانها در سراسر ایالات متحده بیش مرگبار بازداشت فلوید گزارشی که دوخته بود به زمین با زانو یک افسر سفید پوستی در مینیاپولیس, مینه سوتا.
  • معترضان بسیج در مینیاپولیس سومین شب را در روز پنج شنبه به جمعه با برخی از تظاهرکنندگان سبقت پلیس ساختمان و تنظیم آن را به آتش.
  • مینه سوتا گارد ملی وارد شده در مینیاپولیس و سنت پل و مناطق اطراف آن.
  • توییتر مخفی مغلوب ساختن پیشی جستن جیر نخوری معترضان و مینیاپولیس را از دست داده و تظاهرات به عنوان تخطی از سیاست خود را در ستایش خشونت است.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

چهار شنبه, آوریل 29

18: 32 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع جیر می گوید او نیست ستایش خشونت

در پاسخ به توییتر تصمیم به پنهان کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جیر که از آن تلقی می شود ستایش خشونت و تهمت و گفت که او تنها بیان یک واقعیت است.

“غارت منجر به تیراندازی و به همین دلیل یک مرد به ضرب گلوله کشته شد در مینیاپولیس چهارشنبه شب” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی تکرار عبارت او در ابتدا توییتی اواخر روز پنج شنبه.

“از آن سخن گفته شد به عنوان یک واقعیت و نه به عنوان یک بیانیه است. این بسیار ساده است هیچ کس باید هر گونه مشکل با این دیگر از آن متنفر و کسانی که به دنبال علت مشکل در رسانه های اجتماعی. افتخار حافظه جورج فلوید!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“به دنبال منجر به تیراندازی” برای اولین بار استفاده می شود با این حال سابق میامی رئیس پلیس آب Headley در اعلام جنگ با جنایتکاران با توجه به واشنگتن پست.

“من اجازه دهید کلمه فیلتر پایین که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود,” Headley این گزارش گفت:.

18:10 به وقت تهران – اخراج افسر پلیس به اتهام قتل عمد

یک اخراج مینیاپولیس افسر پلیس متهم شده است با سوم-قتل عمد و غيرعمد در مرگ جورج فلوید, شهرستان Hennepin وکیل Mike Freeman گفت.

افسر سابق Derek چوین زانو در Floyd گردن برای چند دقیقه قبل از زمان حرکت رفت و یک تصویری از این حادثه نشان داد.

مینیاپولیس ساکنان به نام از دستگیری یک “گام اول” اما خواستار سه نفر دیگر از ماموران درگیر دستگیر و متهم نیز هست.

فریمن گفت: آن دسته از افسران هنوز تحت بررسی است.

17:20 به وقت تهران – اخراج افسر که به زانو در Floyd گردن به زندان گرفته شده, رسانه های محلی گزارش

با توجه به رسانه های محلی این ایالت مینه سوتا اداره جنایی دلهره گرفته به بازداشت افسر سابق Derek چوین که به زانو در Floyd گردن برای چند دقیقه قبل از زمان رفت و حرکت.

هیچ اتهامات جنایی واصل شده اند هنوز.

16:50 GMT – اوباما: این نباید عادی در آمریکا

رئیس جمهور سابق باراک اوباما با صدور بیانیه ای در Floyd کشتن از طریق توییتر. اوباما اشاره کرد گفتگو با دوستان در روز های اخیر از جمله یکی با یک آمریکایی آفریقایی تبار صاحب کسب و کار که گفت فلوید کشتن “آسیب” به تماشای.

در حالی که آن را “طبیعی” برای مردم به چیزهایی که می خواهید به بازگشت به حالت عادی اوباما گفت: “ما باید به یاد داشته باشید که برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال درمان متفاوت در حساب از مسابقه غم دردناکی maddeningly ‘عادی’.”

“این نباید” طبیعی ” در امریکا است. نمی توان آن را ” طبیعی است.” اگر ما می خواهیم کودکان ما به رشد در یک کشور که زندگی می کند تا به بالاترین آرمان ما می توانیم و باید بهتر کنیم.

16:05 GMT – گارد ملی می رسد در مینیاپولیس

اعضای مینه سوتا گارد ملی وارد در مینیاپولیس و سنت Paul مناطق. ملی سپاه پاسداران گفت: حدود 500 اعضای فعال خواهد بود به این منطقه است.

Minneapolis

وسایل نقلیه زره پوش در حال تصویر به عنوان اعضای گارد ملی محافظت از منطقه در مینیاپولیس, مینه سوتا [Carlos Barria/رویترز] [Daylife]

George Floyd

یک انسان واکنش نشان می دهد به عنوان او در برابر اعضای گارد ملی امنیت منطقه در مینیاپولیس, مینه سوتا [Carlos Barria/رویترز]

16:00 GMT – NABJ خواستار دستگیری خبرنگار سی ان ان ‘ژرف’

در هوا دستگیری خبرنگار سی ان ان عمر Jimenez, که سیاه و سفید است, محکوم شد توسط دوروتی تاکر رئيس جمهور از انجمن ملی از روزنامه نگاران (NABJ).

“این است ژرف و ناراحت کننده شاهد این سازه نژادپرستی در زمان واقعی است. ما از نزدیک به نظارت بر این وضعیت” تاکر گفت: در یک صدای جیر جیر.

محلی NABJ فصل سر نیکول Norfleet رسیده به Jimenez به ارائه پشتیبانی می کند.

15:30 به وقت تهران – مینه سوتا فرماندار عذرخواهی CNN, دستگیری می گوید وجود خواهد داشت سویفت عدالت برای Floyd

مینه سوتا فرماندار Tim Walz گفت که او انتظار دارد “سویفت” عدالت برای جورج فلوید.

“این است که انتظار من این است که عدالت برای افسران درگیر در این خواهد بود, سریع است که آن را در یک موقع است که از آن خواهد شد نمایشگاه” Swift گفت. “این چیزی است که ما خواسته ایم برای. من شده اند در تماس با Hennepin County, وکیل, و من مطمئن هستم که کسانی که بسیار چیزهایی که من گفتم اتفاق خواهد افتاد.”

دادستان را مورد انتقاد قرار گرفته است برای در نظر گرفتن بیش از سه روز برای اعلام تصمیم اتهام علیه افسران.

Walz نیز علنا عذر خواهی کرد برای دستگیری یک ساعت.

14:20 به وقت تهران – بایدن ‘خشمگین” در مورد تهمت tweet

جو بایدن این, presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری گفت: در توییتر که او “خشمگین” در مورد تهمت را صدای جیر جیر ستایش خشونت علیه معترضان در مینیاپولیس.

“من نمی خواهد بلند رئیس جمهور جیر” معاون سابق رئیس جمهور گفت:. “من نمی خواهد به او بدهد که تقویت. اما او خواستار خشونت علیه شهروندان آمریکایی در یک لحظه از درد برای بسیاری از. من خشمگین و شما باید بیش از حد.”

بایدن گفت که او صحبت می کنند و بعد از آن در روز جمعه در مورد تظاهرات.

14:15 GMT – میشل اوباما

قابل توجه قابل ملاحظه ای متفاوت تن از همسرش میشل Melania Trump توییتی او تسلیت به خانواده جورج فلوید و خواستار صلح است.

“کشور ما اجازه می دهد تا به صورت مسالمت آمیز تظاهرات, اما وجود دارد هیچ دلیلی برای خشونت,” او گفت:. “من دیده ام شهروندان ما متحد کردن & مراقبت از یکدیگر از طریق COVID19 و ما می تواند به توقف در حال حاضر. عمیق ترین تسلیت من به خانواده جورج فلوید. به عنوان یک ملت اجازه بدهید تمرکز بر صلح دعا و شفا است.”

13:10 به وقت تهران – مینه سوتا دادستان کل می گوید اتهامات به احتمال زیاد

مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون می گوید او انتظار دارد “وجود خواهد داشت اتهامات علیه ماموران پلیس درگیر در Floyd مرگبار بازداشت.

“ما در حال ایستاده و کمک در هر راه ما می توانیم” الیسون با سی ان ان گفت. “من پیش بینی وجود خواهد داشت اتهامات عنوان شده علیه. من امیدوارم که آنها به زودی. اما این حق دیگری را تعقیب كنند. آنها در تلاش هستند به مراقب باشید. آنها در حال تلاش برای مطمئن شوید که در مورد آنها قوی است و مهر و موم شده.”

12:00 GMT – برادر جورج Floyd: “من فقط می خواهم عدالت’

Philonise فلوید, برادر جورج فلوید می گوید او فقط می خواهد عدالت است.

Philonise گفت: معترضان “همان درد است که من احساس می کنم”.

“من می خواهم همه را به صلح آمیز در حال حاضر اما مردم پاره شده و صدمه دیده است چرا که آنها خسته از دیدن مردان سیاه مرگ به طور مداوم دوباره و دوباره” Philonise سی ان ان گفت.

“من درک می کنم و می بینم که چرا بسیاری از مردم در حال انجام بسیاری از چیزهای مختلف در سراسر جهان است. من نمی خواهم آنها را به شلاق مانند است که, اما من می تواند به توقف مردم در حال حاضر. چرا که آنها درد است. آنها همان درد است که من احساس می کنم. من می خواهم همه چیز را به, صلح آمیز, اما من می توانم همه توان صلح آمیز است. من نمی توانم. آن سخت است.”

اینجا بیشتر بخوانید.

11:00 GMT – توییتر پرچم و پنهان مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر که “جلال خشونت’

توییتر برای اولین بار پرچم و یک صدای جیر جیر با مغلوب ساختن پیشی جستن گفته او نقض توییتر قوانین مورد ستایش خشونت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر در روز جمعه گفت: “زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” در اشاره به کشور تظاهرات که به دنبال مرگبار دستگیری جورج فلوید گزارشی در مینیاپولیس.

توییتر پرچم دوم جیر با یک سلب مسئولیت کرد و گفت: “این صدای جیر جیر نقض توییتر قوانین مورد ستایش خشونت است. اما توییتر تعیین کرده است که آن را ممکن است در منافع عمومی برای صدای جیر جیر به باقی می ماند در دسترس” اجازه می دهد مردم هنوز به مشاهده توییت توسط کلیک کردن بر روی “نمایش”.

اینجا بیشتر بخوانید.

09:00 GMT – درگیری مرگبار بازداشت سنگ ما را مینیاپولیس

تظاهرات فوران در سراسر ایالات متحده در روز پنج شنبه شب به عنوان خشم بیش از مرگ جورج فلوید, گزارشی, مرد شدت با برخی از تظاهرکنندگان به دست آوردن دسترسی به یک پلیس حوزه در مینیاپولیس, مینه سوتا و تنظیم بخش از این ساختمان در آتش است.

Protests over the death of George Floyd in Minneapolis

معترضان یک فروشگاه در آتش در سومین روز از تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس [سازمان حفاظت محیط زیست]

A protester reacts while gathering with others outside the city hall in Minneapolis

یک معترض واکنش نشان می دهد در حالی که جمع آوری با دیگران در خارج از شهر سالن [Carlos Barria/رویترز]

Minneapolis

جمع آوری مردم در خارج از Hennepin County Government مرکز در اعتراض به مرگ جورج فلوید, گزارشی مرد, بازداشت توسط ماموران پلیس در مینیاپولیس, مینه سوتا [اریک میلر/رویترز]

اینجا بیشتر بخوانید.


سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش اعتراضات در ایالات متحده بیش مرگبار دستگیری جورج فلوید در مینیاپولیس, مینه سوتا. این است Laurin-ویتنی Gottbrath در لوئیزویل کنتاکی و Creede نیوتن در واشنگتن, DC.

در اینجا چند چیز را به لحظه دریافت کنید:

  • جورج فلوید غیر مسلح 46 ساله با مرد سیاه, درگذشت, روز دوشنبه پس از یک افسر سفید پوستی استفاده می شود زانو خود را به پین Floyd را از گردن به پایین به زمین برای چند دقیقه. فلوید شنیده می شود در یک تماشاچی ویدئو بارها و بارها شفاعت با ماموران گفت: “من نمی توانم نفس بکشم.” او در نهایت می رود حرکت با افسر زانو هنوز در گردن او. (شما می توانید اطلاعات در مورد حادثه مرگبار در اینجا.)
  • چهار افسران درگیر در این حادثه از کار اخراج شدند اما دادستان ساخته شده است یک تصمیم در مورد اتهامات عصبی فلوید خانواده رهبران جامعه و ساکنان.
  • تظاهرات فوران در سراسر مینیاپولیس چهار شنبه و پنج شنبه. در حالی که آنها شروع کرده اند مسالمت آمیز آنها فرود به هرج و مرج و آتش سوزی. شده اند وجود دارد گزارش از غارت و خرابکاری.
  • معترضان روز پنج شنبه به دست اورد دسترسی به مینیاپولیس سوم حوزه پلیس ساختمان تنظیم آن را به آتش. وضعیت اضطراری اعلام شده است و گارد ملی فعال می شود.
  • تظاهرات نیز گریبانگیر بخش های دیگر آمریکا از جمله نیویورک شهرستان, Louisville, Kentucky, Denver, کلرادو, و اوکلند, کالیفرنیا. تظاهرات در حال برنامه ریزی برای آخر هفته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>