سابق NFL quarterback 38 ساله Tarvaris جکسون کی روش

سابق NFL quarterback Tarvaris جکسون مرده است در یک تصادف یک خودرو در نزدیکی زادگاه خود از Montgomery, Alabama

MONTGOMERY, علا. — سابق NFL quarterback Tarvaris جکسون مرده است در یک تصادف یک خودرو در خارج Montgomery, مقامات روز دوشنبه گفت:. او 36.

2012 Chevrolet Camaro که جکسون رانندگی بود رفت و از جاده رخ داد یک درخت و لغو در 8:50 p. m. روز شنبه, سپاهی, بنیامین “مایکل” Carswell یک آلاباما قانون اجرای آژانس گفت در انتشار اخبار. جکسون بود در یک بیمارستان مرده.

خراب رخ داده در پیک جاده حدود هفت مایلی جنوب Montgomery زادگاه خود. هیچ جزئیات دیگری بودند بلافاصله منتشر شده در مورد این تصادف که همچنان تحت بررسی است.

جکسون استخدام شد و به عنوان quarterbacks مربی برای Tennessee State فصل گذشته پس از 10 سال حرفه ای با NFL Seattle Seahawks, مینه سوتا وایکینگ ها و لوایح بوفالو.

Seahawks پیت کارول مربی ارسال یک پیام توییتر تماس جکسون “یک معشوق هم تیمی رقیب و Seahawk.”

سیاتل کارفرمایی راسل ویلسون همچنین در مورد ارسال جکسون مرگ: “TJack… به شما خواهد شد از دست رفته است. دعا برای خود و خانواده…دوستت دارم مرد.”

وایکینگ ها نیز منتشر شد بیانیه ای گفت: “یکی از Tarvaris’ بزرگترین ویژگی او بود چشم انداز مثبت و رویکرد است. او واقعا در مورد مراقبت از دیگران بود یک دوست خوب و خواهد بود از دست رفته توسط خانواده و هم تیمی ها و طرفداران وایکینگها در همه جا.”

در ایالت تنسی Jackson کمک ارشد کارفرمایی کامرون Rosendahl برای یک فصل است که در آن او گذشت برای 3,023 متری دوم بیشتر در برنامه تاریخ است.

“ما را ویران کرد” ایالت تنسی مربی راد نی گفت. “او عالی بود مرد جوان و او را از دست رفته توسط بازیکنان ما و کارکنان ما و تسو خانواده است.”

جکسون بود دور دوم پیش نویس انتخاب وایکینگ ها در سال 2006 شروع 12 بازی در سال 2007 و رفتن 8-4. وی در بخشی از Seahawks’ سوپر باول تیم قهرمانی در سال 2014 به عنوان ویلسون پشتیبان گیری.

جکسون آغاز شده 14 بازی برای سیاتل در سال 2011 هدایت تیم به هفت برنده است. سابق ایالت آلاباما کارفرمایی که آغاز شده و خود را در کالج حرفه ای در آرکانزاس رفت 17-17 به عنوان یک NFL استارت.

او گذشت برای 7,263 متری با 39 touchdowns و 35 interceptions.

جکسون جان سالم به در با همسر Lakitta و سه فرزند.

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/APNFL

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>