سابق نیروی دریایی حیاط کارگر به خدمت 6 ماه برای دروغ گفتن به FBI

یک قاضی فدرال است محکوم سابق نیروی دریایی فیلادلفیا حیاط کارگر به شش ماه زندان برای دروغ گفتن به اف بی آی در مورد روابط به صورت ملی در جهت به دست آوردن امنیت ترخیص کالا از گمرک

فیلادلفیا — یک قاضی فدرال محکوم سابق نیروی دریایی فیلادلفیا حیاط کارگر در روز پنج شنبه به مدت شش ماه در زندان برای دروغ گفتن به اف بی آی در مورد روابط به صورت ملی در جهت به دست آوردن امنیت ترخیص کالا از گمرک.

مقامات فدرال گفت: Fred C. عرصه 42, دروغ در نرم افزار خود را برای امنیت ملی ترخیص کالا از گمرک و سپس به ماموران اف بی آی که بعدها او را مورد پرسش در مورد ارتباط خود را با گروه پیشتاز امریکا است. عرصه که تغییر تقاضای خود را به گناه در ماه دسامبر گفت: دادگاه روز شنبه که او دیگر همسو با گروه های ملی.

“من می خواهم بگویم من نه بخشی از چیزهای که هر بیشتر. من متوجه شدم آن را احمقانه” عرصه گفت: در دادگاه روز شنبه. “من باور نمی کنم من یک خطر و یا هر چیزی شبیه به آن…. من رو به این سمت چپ-راست و من فقط آن را در زمان بیش از حد.”

ارشد ایالات متحده در منطقه قاضی John R. پادوا گفت: این حکم باید به عنوان یک عامل بازدارنده برای هر کسی که در نظر گرفتن دروغ در برنامه های کاربردی و یا به عوامل زمانی که آنها به دنبال امنیت گواهی عدم سوء پیشینه و گفت: این یک تهدید جدی است.

با توجه به اسناد دادگاه عرصه التماس کرد گناه را به پنج فقره از ارائه اطلاعات نادرست به مقامات فدرال. دو نفر از این تعداد مربوط به دروغ گفتن در مورد وابستگی با پیشتاز امریکا و در مورد داشتن یک اتومبیل repossessed در خود نرم افزار برای امنیت, ترخیص کالا از گمرک برای یک موقعیت با ایمنی پیمانکار در نیروی دریایی حیاط. سه تن دیگر از اتهامات آمد از دروغ گفتن به ماموران اف بی آی در تحقیقات.

سوابق دادگاه نمی گویند که چگونه عرصه وابستگی با سفید ملی, گروه شناخته شده به بازرسان فدرال اما اسناد و مدارک گفت: عرصه تا به حال گفتگو با حداقل یک عامل است که مطرح شده به عنوان کسی که با شبیه آرمان های آنلاین.

عرصه ای که ذکر شده Salem, New Jersey, آدرس محروم بود به قید وثیقه در اواخر سال گذشته پس از دادستان فدرال استدلال او خطر کرد و گفت او تا به حال حمایت به صورت خشونت و تهدیدات آنلاین در برابر افرادی که ممکن است همکاری با محققان.

دادستان فرستاده شده برخی از کسانی که در Facebook نوشته های خود را در صدور حکم درخواست پنج شنبه, از جمله یکی با یک عکس از عرصه برگزاری یک تفنگ که در آن او اظهار داشت: “در آینده به یک کنیسه در نزدیکی شما به زودی.” آنها همچنین اشاره کرد که او تا به حال bragged در مورد درگیر شدن در خیابان brawls در متحد کردن حق تجمع در Charlottesville, Virginia, به جای به سادگی گفت که او حضور داشتند.

عرصه را وکیل برایان Zeiger گفت: مشتری خود را نمی شد یک عضو پیشتاز امریکا زمانی که او دروغ گفته در نرم افزار. Zeiger گفت: مشتری خود را به دروغ و از آنجا که او زندگی خود را در ماشین و در تلاش بود برای به دست آوردن پول قادر به پرداخت صورتحساب خود را پشتیبانی.

Zeiger هشدار داد که مجازات باید افزایش یابد “از آنجا که ما تا به جرم سخنرانی خود.”

پادوا گفت: در شش ماه حبس را شامل اعتبار برای تقریبا چهار ماه است که عرصه شده و در بازداشت است. از آن خواهد شد و پس از دو سال از نظارت آزاد و ممنوعیت از درگیر بودن یا وابسته به هر گروهی که به دنبال استفاده از زور برای متوقف کردن شخص دیگری از تمرین خود را به حقوق اساسی.

“آنچه شما گفته اید که در پرونده آقای عرصه” پادوا گفت او امیدوار عرصه بدان معنی است که او دیگر درگیر با این گروه است. “من شمارش در شما شده است راستگو.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>