شهردار سابق در رواندا به اتهام نقش در نسل کشی سال 1994

یک رواندا دادگاه تحویل داده, حبس ابد برای یک سیاستمدار سابق مجرم سازماندهی کشتار دهها هزار نفر از مردم در طول نسل کشی سال 1994 در کشور یک دادگاه سخنگوی گفت.

Ladislas Ntaganzwa شهردار سابق Nyakizu در جنوب رواندا, مجرم شناخته شد در سال 1996 توسط آروشا, تانزانیا مستقر در دادگاه کیفری بین المللی برای رواندا به اتهام مستقیم و تحریک به ارتکاب نسل کشی و قتل و تجاوز است.

بیشتر:

“Ladislas Ntaganzwa بود امروز محکوم به حبس ابد و بیش از نسل کشی و جنایات در طول نسل کشی علیه توتسی ها در سال 1994 در” دادگاه سخنگوی هریسون Mutabazi گفت: در روز پنج شنبه.

با توجه به کیفرخواست او خطاب به احاطه توتسی و به آنها گفت که سلاح خود را زمین بگذارند. سپس به او دستور قتل عام برای شروع “بر روی ان ژاندارم و اجتماعی پلیس در جمعیت”.

دادگاه کیفرخواست متهم Ntaganzwa توطئه برای نابودی رواندا “توتسی” جمعیت و شخصا دستور قتل عام بیش از 25000 توتسی غیرنظامیان در شهر خود در مارس 1994. سپس آن گذشت مورد به دولت رواندا دادگاه.

دادگاه بسته پنج سال پیش و جایگزین شد جانشین بدن بین المللی باقی مانده مکانیزم کیفری دادگاه با دفاتر در آروشا و لاهه هلند است.

حدود 800000 توتسی و متوسط Hutus کشته شدند در طول نسل کشی که صورت گرفت در طول چهار ماه گذشته از رواندا جنگ داخلی.

الکسیس Musonera, Ntaganzwa وکیل گفت که او برنامه ریزی شده به درخواست تجدید نظر این حکم.

“ما قصد داریم به درخواست تجدید نظر به دلیل شواهد و مدارک در این جلسه بود که بر اساس شهود شهادت اما که به اندازه کافی به برخی از شاهدان تناقض خود را. ما خوشحال هستند در مورد این زندگی طولانی زندان اصطلاح” Musonera گفت: خبرگزاری رویترز.

قضاوت اعلام شد, از طریق ویدئو کنفرانس در حالی که Musonera استفاده از اسکایپ به دنبال آن با Ntaganzwa در Mpanga زندان در این کشور جنوب استان است.

Ntaganzwa دستگیر شد و در دسامبر 2015 در جمهوری دموکراتیک کنگو. رواندا در زمان او را به زندان در مارس 2016.

ایالات متحده تا به حال ارائه شده تا $5 متر برای اطلاعات منجر به دستگیری او.

صدور حکم می آید در مدت کوتاهی پس از Felicien Kabuga بالا ترین فراری از نسل کشی دستگیر شد در فرانسه هفته گذشته پس از 25 سال در اجرا.

این تاجر ثروتمند است که به اتهام تهیه قمه به قاتلان در قتل عام و پخش تبلیغ اصرار کشتار جمعی.

در چهارشنبه Kabuga به نظر می رسد در یک دادگاه و رد اتهامات عنوان شده علیه. درخواست خود را برای وثیقه رد شد. او به دنبال محاکمه در فرانسه و نه در آفریقا است.

بین المللی باقی مانده مکانیزم کیفری دادگاههای نیز هفته گذشته اعلام کرد که آن را تا به حال به این نتیجه رسیدند که سابق وزیر دفاع آگوستین Bizimana یکی دیگر از مهم ترین تحت تعقیب فراریان مرده بود.

باقی مانده بالا مشخصات نسل کشی شک در بزرگ است Protais Mpiranya یک فرمانده سابق گارد ریاست جمهوری از رواندا نیروهای مسلح.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>