سابق زندانی تبرئه کشنده در شورش زندان در بازداشت

یک زندانی سابق که متهم به رهبری یک کشنده شورش در دلاور حداکثر امنیت زندان اما در همه اتهامات تبرئه شده است به پشت میله های زندان

دوور دل. — سابق زندان زندانی که متهم به رهبری یک کشنده شورش در دلاور حداکثر امنیت زندان اما در همه اتهامات تبرئه شده است به پشت میله های زندان.

مقامات در Howard R. جوان, زندان, در ویلمینگتن در زمان حضانت 33 ساله روم Shankaras مدت کوتاهی پس از 5:30 p. m. روز شنبه بعد از او دستگیر شد توسط ویلمینگتون ،

Shankaras است به اتهام در اختیار داشتن یک اسلحه یا مهمات توسط یک فرد ممنوع اختیار داشتن یک سلاح مرگبار توسط یک فرد ممنوع, نقض آزادی مشروط و نقض فرمان در مورد توقف ایستاده و یا پارکینگ در نزدیکی یک شیر آتش نشانی. او همچنان در بازداشت یکشنبه با پول نقد وثیقه تعیین شده در $10,001 با توجه به گروه اصلاح کردند.

دیوید کاراس سخنگوی ویلمینگتون پلیس نیست پاسخ به چند تماس تلفنی و ایمیل به دنبال جزئیات بیشتر در Shankaras دستگیر شد.

Shankaras یکی از 18 زندانی که متهم در سال 2017, شورش است که در طی آن گارد زندان استیون فلوید کشته شد. دو تن دیگر از پاسداران منتشر شد توسط زندانیان پس از ضرب و شتم و شکنجه. یک زن مشاور به گروگان برگزار شد نزدیک به 20 ساعت قبل تاکتیکی تیم ها پشت سر هم از طریق یک دیوار با بلدوزرها و او را نجات داد.

دادستان توصیف Shankaras به عنوان یک “متفکر” قیام. او یکی از 16 زندانی متهم به قتل, حمله, آدم ربایی, توطئه و شورش. دو زندانی دیگر از جمله یک قاتل محکوم که به عنوان دادستان ستاره شاهد اجتناب اتهام قتل.

اما هیئت منصفه تبرئه او را از همه اتهامات سال گذشته پس از دو روز مذاکرات. تبرئه امان او را از یک زندگی اجباری حکم. Shankaras که به اتمام بود, هفت سال حبس برای نامربوط شورش و سرقت اتهامات در حالی که در انتظار محاکمه برای شورش از زندان آزاد شد فقط ساعت بعد.

تبرئه Shankaras به دنبال یک سری دیگر از دادگاه ضرر و زیان علیه زندانیان متهم در شورش و درخواست دادستان به دنبال هر بیشتر اعتقادات.

تنها گناه حکم دادستان قادر به دست آوردن در آمد در برابر دو نفر از زندانیان که به نمایندگی از خود در دادگاه. خود اعلام کرد شورش رهبر Dwayne Staats بود که در حال حاضر در خدمت زندگی برای قتل به اعدام محکوم شد قتل شورش به آدم ربایی و حمله و توطئه است. همکار زندانی Jarreau Ayers به اعدام محکوم شد, شورش, آدم ربایی, حمله و توطئه است.

یک سوم متهم کلی گیبس کشته های خود را در نوامبر سال 2018 روز پس از شفاعت گناه به شورش آدم ربایی و توطئه است.

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>