دوست پسر سابق گفته انداخت هالیوود درمانگر بیش از بالکن به مرگ او

دکتر Amie Harwick شد حمله در هالیوود هیلز خانه این آخر هفته.

دوست پسر سابق هالیوود درمانگر دکتر Amie Harwick دروغ گفتن در منتظر قبل از اتهام پرتاب او بیش از یک بالکن به مرگ دادستان گفت.

گرت Pursehouse, 41 متهم شد شنبه با قتل و مسکونی سرقت با شرایط ویژه اتهام دروغ گفتن در انتظار لس آنجلس دفتر دادستان منطقه گفت.

Pursehouse می تواند با مجازات مرگ روبرو اگر محکوم دادستان گفت: هر چند تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به دنبال مجازات مرگ هنوز مشخص نشده است.

Harwick که گفته می شود کشته در ساعات اولیه Feb. 15. حدود 1:15 صبح ماموران در تپه های هالیوود در پاسخ به یک رادیو ندای یک زن جیغ و Harwick اتاقی ملاقات آنها را در خیابان با توجه به اداره پلیس لس آنجلس.

اتاقی گفت Harwick بود که حمله به طوری که او شروع به پریدن کرد یک دیوار و رفت به خانه همسایه به تماس برای کمک به پلیس گفت:.

38 ساله درمانگر پیدا شد بر روی زمین در زیر بالکن در هالیوود هیلز خانه.

Harwick شناخته شده بود تا ازدواج و خانواده درمانگر است که کار با افراد مبتلا به خشونت خانگی با توجه به وب سایت خود را.

Harwick “به تازگی ابراز ترس در مورد دوست پسر سابق” که او تا به حال ثبت یک سفارش محدود در برابر به گفته پلیس. به سفارش محدود بود و از آنجا تمام شده, پلیس گفت:.

سوابق نشان می دهد دو ضابط سفارشات ثبت شده توسط Harwick در برابر Pursehouse: یکی از 2011 و یکی دیگر از 2012.

Pursehouse است به arraigned در روز پنج شنبه.

Drew Carey که قبلا مشغول به Harwick در بیانیه ای گفت: روز شنبه “من با غلبه بر غم و اندوه”

Carey به نام Harwick “یک نیروی مثبت در صورت خستگی ناپذیر و unapologetic قهرمان برای زنان و پرشور در مورد کار خود را به عنوان یک درمانگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>