Ex-آتلانتا افسر کشته Rayshard بروکس اعطا باند

یک قاضی روز سه شنبه حکم داد که سابق آتلانتا افسر پلیس که به ضرب گلوله Rayshard بروکس می توان به رایگان در اوراق قرضه در حالی که او مورد انتظار است.

Fulton County Superior Court Judge جین Barwick مجموعه پیوند $500,000 برای گرت Rolfe که چهره اتهامات از جمله قتل جنایت در قتل بروکس 27 ساله ، تیراندازی توسط افسر سفید اتفاق افتاده است در برابر پس زمینه از تظاهرات سراسری علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند پس از جورج فلوید درگذشت زیر مینیاپولیس افسر زانو.

Funeral Held For Rayshard Brooks In Atlanta

Pallbearers حمل باقی مانده از Rayshard بروکس به کلیسای باپتیست گنگ برای تشییع جنازه او در 23 ژوئن سال 2020 در آتلانتا و جورجیا [جو Raedle/گتی ایماژ/خبرگزاری فرانسه]

ظاهر می شود از طریق تلفنی و وکلا برای Rolfe استدلال کرد که او یک بومی گرجستان با روابط قوی به جامعه است که در معرض خطر از فرار یا عدم نشان می دهد تا برای دادگاه است و نه خطری برای جامعه است. دادستان استدلال کرد که Rolfe متعهد بود ناموجه تیراندازی مرگبار بود و پرواز خطر و ممکن است با تهدید و ارعاب شاهدان.

‘نه یک پرواز خطر’

بروکس’ همسر Tomika میلر ساخته عاطفی درخواست به قاضی درخواست او را به اعطای قرضه برای Rolfe.
“من می گویند” نه “به آن” او گفت:. “من می گویند” نه ” به دلیل ذهنی من قادر به تحمل آن است.”

در توضیح تصمیم خود برای اعطای باند Barwick گفت: Rolfe “است نه یک پرواز خطر و من باور نمی کنم او یک خطر برای جامعه است.”

شرایط پیوند خود را شامل پوشیدن مچ پا مانیتور مطابق با مقررات تسلیم شدن گذرنامه خود را نه در اختیار داشتن هر گونه اسلحه و داشتن ارتباط با قربانیان و یا افسران پلیس.

پلیس دوربین نشان داد Rolfe و یک افسر دیگر داشتن آرام و محترمانه گفتگو با بروکس برای بیش از 40 دقیقه پس از شکایت که بروکس افتاده بود از خواب در ماشین خود را در یک وندی درایو-از طریق خط در ژوئن 12.

Rayshard Brooks

اعضای خانواده از Rayshard بروکس حضور در یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه 15 ژوئن سال 2020 در آتلانتا [رون هریس/AP Photo]

اما زمانی که ماموران به او گفت که او تا به حال تا به حال بیش از حد به نوشیدن به رانندگی و سعی دستبند او بروکس مقاومت است. یک مبارزه بود و در داشبورد دوربین. بروکس برداشت یکی از اسلحه تیزر و فرار, شلیک تیزر در Rolfe به عنوان او دور می زد.

کالبد شکافی در بر داشت بروکس به ضرب گلوله کشته شد دو بار در پشت.

قبل از قاضی باند حاکم روز سه شنبه یکی از Rolfe وکلا نوح سنبه را تکذیب کرد دادستان منطقه اتهامات که Rolfe لگد بروکس پس از تیراندازی او را و فریاد زد: “من او را!” سنبه به نام Fulton County, دادستان منطقه پل هوارد به انتشار تصویری ادعا و پا زدن.

معاون اجرایی دادستان منطقه Clint Rucker گفت: فیلم را نشان می دهد Rolfe لگد و گواهی تایید کرده است که این اتفاق افتاده است.

Rolfe اخراج شد در مدت کوتاهی پس از تیراندازی و دیگر افسر Devin برازنان قرار داده شد روی میز وظیفه. رئیس پلیس پا به پایین کمتر از 24 ساعت پس از تیراندازی.

Rolfe, 27 در حال حاضر چهره 11 هزینه در تمام. جنایت قتل مجازات حکم حداقل از زندگی در زندان است. برازنان, 26 متهم به تشدید حمله و نقض سوگند خود را.

وکلا برای هر دو مردان گفته اند که اقدامات آنها توجیه می شود.

در یک بیانیه وکلای خانواده بروکس گفت: آنها “نا امید” توسط قاضی حکم کرد و آن را “فقط یک گام در تلاش برای عدالت برای Rayshard”.

“به جای نگاه کردن به این روند به عنوان یک سری از ‘برنده’ یا ‘تلفات’ ضروری است که ما همچنان به فشار برای تغییرات سیستماتیک در درون ما سیستم عدالت کیفری,” وکلا L کریس استوارت و جاستین میلر گفت. “از جرم و جنایت نفرت قوانین در حال تصویب به افزایش نظارت از اعضای اجرای قانون کار ما این است که به اطمینان حاصل شود که تغییر مثبت می آید از این وضعیت غم انگیز.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>