‘هر کس می ترسم’: چگونه فلسطینی ها در حال آماده سازی برای الحاق

با تنها چند روز برای رفتن تا زمانی که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل مجاز است هر دولت ائتلافی توافق به دنبال الحاق غیر قانونی در کرانه قلمرو بحث چرخش در اطراف چه اگر هر – زمین خواهد شد به طور رسمی ضمیمه در هفته های آینده و ماه.

مختلف الحاق حالات مورد بحث از 30 درصد از کرانه پیش بینی شده در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی طرح از جمله اردن Valley منطقه از طریق به یک مقدار کوچکتر از خاک متمرکز در سراسر اصلی شهرک.

سیاسی در اسرائیل بحث ها همراه با موازی فشرده دیپلماسی بین المللی به عنوان رهبران فلسطینی در رام الله به دنبال تجمع مخالفت با این حرکت در میان امثال اروپایی عضو اتحادیه عرب و دولت است.

اما در حالی که الحاق است مورد بحث و جدا در کنست پایتخت های اروپایی و روزنامه op-ed صفحات کمی توجه است که پرداخت به گروههای فلسطینی و فعالان در زمین چه کسی خواهد بود به طور مستقیم تحت تاثیر قرار.

200527142428362

برای رشید Khoudary یک فعال سیاسی در دره اردن همبستگی اسرائیل حرکت به سمت رسمی الحاق هستند نتیجه گیری منطقی از تشدید سیاست های شهرک گسترش و ناتوان ساخت و ساز محدودیت برای فلسطینی ها.

“حدود سه سال پیش ما شروع به دیدن بیشتر حملات اسرائیل بر جوامع ما”, Khoudary الجزیره گفت: با استناد به تخریب و محدودیت های دسترسی به زمین های کشاورزی – “انواع استراتژی برای جابجایی ما”. نیز وجود دارد افزایش مهاجر فعالیت در پایگاه او افزود: “مصرف بیش از زمین بیشتر است”.

“این برای ما بدیهی است که دولت اسرائیل می خواهد به ضربه فلسطینی ها در خارج از دره اردن به طوری که به ضمیمه زمین” Khoudary ادامه داد. “مبارزه اصلی در مورد کسی که می تواند به کنترل این زمین که می توانید این سرزمین است. آن را بسیار روشن است – و ما آن را درک کنند.”

دره اردن به منزله تقریبا 30 درصد از کرانه و خانه را به برخی از 65,000 فلسطینی ها است. نیز وجود دارد 11,000 مهاجران یهودی با اسرائیل جلوگیری از فلسطینی ها از ورود و یا با استفاده از 85 درصد از کل منطقه با توجه به اسرائیل, حقوق بشر, سازمان های غیر دولتی B’Tselem.

اطلاعات revealedin این روزنامه هاآرتص در اوایل سال جاری نشان داد بیش از 90 درصد از تخلیه سفارشات صادر شده توسط اسرائیل اشغال مقامات داده شد به فلسطینی ها با اسرائیل تخلیه مردم از “زمین بیشتر در دره اردن بیش از هر منطقه دیگر”.

تهدید جدی ناشی از الحاق به فلسطینی از ساکنان دره اردن و همچنین به عنوان منطقه اهمیت برای زنده ماندن یک کشور مستقل فلسطین تبدیل این منطقه به یک تمرکز تلاش های فلسطینی در اعتراض به انتظار اسرائیل حرکت می کند.

روز دوشنبه هزاران نفر از فلسطینی ها جمع آوری شده در اریحا در جنوب دره اردن در اعتراض به برنامه ریزی الحاق در یک عمل به نام برای و حمایت جنبش فتح بود که با حضور تعدادی از دیپلمات های بین المللی.

200622173919963

در حالی که اردن Valley منطقه است و طبعا شده در زیر نور افکن دیگر مناطق اشغالی کرانه غربی نیز در معرض خطر الحاق به خصوص کسانی که با مهم و فعال مهاجر حضور.

“ما در حال بحث در مورد این موضوع تعداد زیادی” در جنوب الخلیل تپه مبتنی بر فعال سامی Hureini به الجزیره. “ما شده ایم در جلسه با کمیته های مردمی و صحبت کردن در مورد آینده قصد دارد از جمله اینکه بخشی از اقدامات در دره اردن بیش از حد.”

Hureini می آید از در-Tuwani ایجاد یک منطقه که به لطف طراحی به عنوان منطقه تحت پیمان اسلو معنی است که فلسطینی ها به طور سیستماتیک رد مجوز ساخت و ساز توسط اسرائیل اشغال مقامات.

آمار رسمی نشان می دهد بیش از دوره 2016-2018 اسرائیل تایید شده فقط 21 از 1,485 فلسطینی برنامه های کاربردی برای مجوز ساخت و ساز با این منطقه است که در آن فلسطینی ها می ساخت “قانونی” ساخت تا تنها 0.5 درصد از منطقه C.

در مقابل منطقه از طرح های شهرک سازی اسرائیل است که حدود 26 درصد است. در نتیجه با بسیاری از شهرک های واقع در منطقه C آن است که یک نامزد برای الحاق.

“همه ترس در مورد الحاق هیچ کس می خواهد به زندگی تحت اشغال قانون” Hureini گفت. “امروز این بقاع فردا آن را در جنوب الخليل تپه. هر کس به فکر کردن در مورد آن و افراد آماده به مقاومت در برابر.”

سازمان ملل متحد و اتحادیه عرب در تماس اسرائیل به رها کردن طرح الحاق

‘An بین المللی مبارزه’

دقیقا چه انتظار می رود با توجه به مقاومت بر روی زمین اما یک سوال پیچیده به گفته محمود Soliman Zwahre یک فعال سیاسی در تلاش کمیته هماهنگی و ساکن Al-Ma’sara در نزدیکی بیت لحم.

“این است که کمی متفاوت با قبلی مبارزات” او به الجزیره گفت: “از آنجا که بر خلاف تظاهرات در برابر [جداسازی] دیوار برای مثال الحاق است نه هدف خاص ایجاد کرد و این تغییر بر روی زمین نیز یک “نامرئی” یک در حال حاضر.

200615151853816

“فلسطینی ها در این مناطق می دانید دقیقا همان چیزی است که اتفاق می افتد بر روی زمین و موجودیت خود را در این جوامع شکل مقاومت” Soliman ادامه داد. “از این روزمره مقاومت از بازسازی یک خانه و یا یک چادر ظهور خواهد کرد یک اقدام جمعی در این جوامع است.”

Soliman گفت: اسرائیل پیگیری الحاق با تمام سیاست های عملی این نهایت مستلزم بر روی زمین مربوط به محدودیت دسترسی و جابه جایی “منجر به ظهور رهبران جامعه” به خصوص در – اما نه محدود به – منطقه C.

“من فکر می کنم وجود خواهد داشت رویکرد از پایین به بالا برای تصمیم گیری در مورد فلسطینی ها’ آینده” Soliman افزود: “و این را تبدیل به مبارزه و چهره مبارزه از خود مختاری به یک ضد آپارتاید انقلاب است.”

به عنوان فعالان در سراسر کرانه کار در بسیج فلسطینی ها و عبور از شرایط سخت به دست آورده درسهای قبلی جنگ آن نیز روشن از برگزارکنندگان تلاش های خود را بر روی زمین باید مخاطبان بین المللی – و مراحل بتن از دولت ها دیده می شود که ضروری است با توجه به عدم تقارن قدرت در مواجهه با فلسطینی ها است.

در حالی که مشغول سازماندهی تظاهرات در بقاع رشید می داند که این اقدامات کافی نیست و از خود.

“ما به عنوان غیرنظامیان فلسطینی این است که مبارزه ما تنها این است که بین المللی مبارزه” کرد “و جامعه بین المللی برای حفاظت از حقوق بین الملل و محافظت از ما را به عنوان یک زندگی مردم تحت اشغال. جامعه بین المللی برای متوقف کردن این الحاق.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>