تخلیه اتباع خارجی از ووهان شتاب گسترش ویروس ؟

گسترش coronavirus در چین نشان داده است هیچ نشانه ای از کاهش تعداد مرگ و میر 212 بازدید و تایید عفونت در سراسر کشور می رسد 8,124 از جمعه.

با شهر ووهان و بیشتر استان هوبئی باقی مانده تحت مستند بیشتر کشورها به دنبال اقدامات انجام شده توسط فرانسه و ژاپن و ایالات متحده به تخلیه شهروندان خود از کانون شیوع.

بیشتر:

برخی از سوالات مطرح شده درباره عملی از حرکت پس از گزارش که در روز پنج شنبه که سه تن از شهروندان ژاپنی آزمایش مثبت از coronavirus تنها چند ساعت پس از عودت از ووهان در کنار 203 افراد دیگر است. شده اند وجود دارد برخی از گمانه زنی است که آنها ممکن است آلوده دیگر مسافران در هواپیما در مسیر به توکیو.

به طور مشابه ما نیز عودت 201 از شهروندان خود را از ووهان. مسافران وارد شده در جنوب کالیفرنیا روز چهارشنبه در هیئت مدیره بوئینگ 747-400 Kalitta Air cargo plane.

همه مسافران در هیئت مدیره تحت دو نمایش قبل از خروج از ووهان و در طول توقف سوخت در ایالت آلاسکا است. آنها در حال حاضر قرار داده شده تحت قرنطینه برای حداقل سه روز قبل از آنها را مجاز به ترک.

US evacuation

اجاره ما پرواز تخلیه آمریکایی کارمندان دولت و دیگر آمریکایی ها از ووهان در روز شنبه [مایک بلیک/رویترز]

نمونه آزمون های خود را در حال ارسال به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری است که تعیین خواهد کرد که آیا آنها عاری از ویروس است. تا کنون هیچ یک از مسافران نشان داده است هر گونه نشانه ای از عفونت است.

ترکیه همچنین با ارسال یک محموله نظامی هواپیما برای بازگرداندن 35 ترکی و 10 آذربایجان شهروندان و خانواده خود را در روز پنج شنبه. همه از جمله خدمه در حال حاضر خواهد شد قرار داده و تحت قرنطینه برای 14 روز.

در کره جنوبی یک پرواز چارتر حمل 367 از شهروندان خود را از ووهان فرود آمد در Gimpo International Airport روز جمعه کره جنوبی وزارت امور خارجه گفت:.

حدود 700 کره جنوبی امضا کرده اند تا برای پرواز چارتر.

در همین حال روز پنج شنبه دولت نیوزیلند اعلام کرد که این منشور 300-صندلی هواپیما برای تخلیه شهروندان خود از ووهان در حالی که اندونزی اعلام کرد که آماده است برای بازگرداندن شهروندان خود را از مهر و موم کردن شهر است.

با توجه به گزارش های وجود دارد حداقل 53 نیوزیلند اتباع در ووهان اگر چه تعداد واقعی می تواند بالاتر در حرکت مردم در اطراف این زمان است که قرنطینه شد برای اولین بار تحمیل شده است.

موضوع را به چین را تصویب

“نیوزیلند ارائه می شود هر صندلی اضافی به جزیره اقیانوس آرام و شهروندان استرالیا به عنوان یک ماده در اولویت” نیوزیلند وزیر خارجه وینستون پیترز شد به نقل از AFP news agency عنوان کرد و گفت.

پیترز گفت: پرواز بود و هنوز هم موضوع را به چین را تصویب.

اعلام به منشور هواپیما از Air New Zealand, بخشی متعلق به دولت یک روز پس از نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت دولت او مشغول به کار بود با کانبرا برای کمک به خروج از زلاند نو و استرالیا از ووهان.

اما کانبرا تصمیم به نگه داشتن evacuees در قرنطینه در جزیره کریسمس برای 14 روز نشسته بود و با زلاند جدید.

پیترز گفت: رادیو نیوزیلند او “به دنبال در قرنطینه گزینه های در نیوزیلند”.

شده اند وجود دارد هیچ تایید موارد coronavirus در نیوزیلند اگر چه یک دانش آموز قرار داده شده است در انزوا در یک Auckland در بیمارستان در حالی که او تحت آزمون است.

243 اندونزیایی, 300 فیلیپینی در هوبئی

همچنین در روز پنج شنبه اندونزی وزیر امور خارجه Retno Marsudi گفت: جاکارتا را تخلیه شهروندان خود از ووهان آن را قرنطینه آنها را حداقل به مدت 14 روز در بدو ورود برای جلوگیری از سرایت.

Retno Marsudi گفت: دولت در حال همکاری با مقامات پکن در تخلیه.

او گفت که حداقل 243 اندونزیایی در مناطق اعلام می شود در مستند اکثریت آنها در ووهان.

همانطور که برای فیلیپین به وزارت امور خارجه گفت که دولت در حال حاضر آماده دو چارتر هواپیما برای پرواز به هوبئی را به فیلیپینی, صفحه اصلی.

Japan - Wuhan

اتوبوس حامل شهروندان ژاپنی که تخلیه شدند از ووهان ترک فرودگاه هاندا در توکیو در روز شنبه [Stringer/جیجی پرس از طریق خبرگزاری فرانسه]

وجود حدود 300 فیلیپینی در هوبئی با توجه به سفیر فیلیپین به چین Chito Sta Romana.

رئیس جمهور رودریگو Duterte سخنگوی گفت که بازگرداندن فیلیپینی ممکن است انجام بیش از آسیب خوب به عنوان “virus ممکن است گسترش” در فیلیپین.

روز پنج شنبه در فیلیپین تایید آن coronavirus عفونت شامل یک زن از چین است.

به دنبال پس از رفاه شهروندان خود

به عنوان تخلیه انجام شده در روزهای آینده وجود داشته است به سوالاتی که به خطرات ناشی از عفونت, پخش كردن, داخل هواپیما, در مورد هر یک از مسافران که در حال حاضر حامل ویروس.

متی Driskill سنگاپور مبتنی بر سردبیر آسیایی, حمل و نقل هوایی گفت: این هواپیما فیلتر هوا سیستم خواهد بود و بعید است برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“سیستم تصفیه جدیدتر هواپیمایی بله آنها تا حد زیادی بهبود یافته است. اما شما هنوز هم به گردش مجدد یک مقدار زیادی از هوا مهم نیست که چقدر خوب سیستم تصفیه است که آن را نمی ممکن است قادر به فیلتر کردن چیزی به عنوان کوچک به عنوان یک ویروس” Driskill به الجزیره.

او همچنین گفت که قطرات از مسافران سرفه داخل یک هواپیما همچنین می تواند از راه دور سفر تا یک هواپیما را در سیستم تصفیه “انجام نمی دهد هر گونه خوب است.

هنوز Dr بنیامین Cowling, استاد بهداشت عمومی در دانشگاه هنگ کنگ و سازمان بهداشت جهانی مشاور در این باره گفت که این تصمیم توسط چندین کشور به تخلیه شهروندان خود هستند بر اساس “نگرانی برای رفاه شهروندان خود.”

“این اتفاق می افتد در طول موقعیت های دیگری نیز وجود دارد بلایای طبیعی می شنویم در مورد کشورهای تنظیم برای تخلیه شهروندان خود را,” او گفت:.

Cowling همچنین با اشاره به این که افرادی که در حال تخلیه از ووهان هستند که از نزدیک تحت نظارت برای هر نشانه ای از عفونت یا در حال قرنطینه در امکانات ویژه.

“من فکر نمی کنم که وجود دارد بسیار خطر در آوردن عفونت بازگشت به کشور خود, هنگامی که ما می دانیم که در حال حاضر وجود دارد عفونت های دیگر آورده بودن به آمریکا و فرانسه یا ژاپن توسط مسافران بین المللی به هر حال,” او توضیح داد.

در حال حاضر بسیاری از عفونت های شناسایی شده در کشورهای دیگر مرتبط هستند به طور مستقیم به ووهان Cowling گفت.

در عرض چند هفته آینده میزان گسترش عفونت خواهد شد بسیار واضح تر گفت.

به عنوان به شدت ووهان coronavirus Cowling گفت که در مقایسه با کشنده عفونت سارس در سال 2003 نسبت مرگ و میر “تا کنون بسیار کم است” و آن را “بسیار کمتر شدید از مردم ممکن است تصور کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>