اوا Högl: جدید مجموعه به مورد مداقه قرار دادن بوندس

آلمان جدید کمیسیون نیروهای مسلح گوش به سربازان نگرانی — اعم از بد و تجهیزات به آزار و اذیت جنسی — و گزارش به مجلس. جناح راست افراطی گری در ارتش است که در میان نگرانی خود را.

اوا Högl شهرت برای کشیدن مشت خود را در مجلس بحث است. در حال حاضر هر چند وقت آن است که برای دیرین سیاستمدار آلمانی اوا Högl به ایستادن در توجه و گوش دادن.

به عنوان کشور جدید مجلس در کمیسیون برای بوندس آلمان نیروهای مسلح 50 ساله سوسیال دموکرات باید همه گوش به نگرانی ها و خواسته های آلمان 184,000 مردان و زنان ، ماموریت خود را خواهد شد به نمایندگی از منافع خود و نگرانی در برلین سیاسی hub و همچنین برای تشخیص مشکلات در بوندس و مطمئن شوید که مجلس فدرال است که در تصویر.

“من یک قلب بزرگ برای سربازان و نگرانی های خود را. و در صورتی که تا به حال نشده است مورد پس من هرگز گفت که من می توانم تصور کنید که انجام این کار” Högl گفت: DW.

دور از رسیدن به قدرت

این کمیسیون قرار است به آمار و ارقام اعتماد برای سربازان در بوندس. هر عضو نیروهای مسلح حق آمدن به کمیساریای با نگرانی شکایات و پیشنهادات بدون نزدیک شدن به او و یا او را فرد در دستور است. یک بار در سال به کمیسیون ارائه گزارش به مجلس در خلق و خوی در نیروهای. این شامل خاص و نارضایتی که قرار داده شده است رو به جلو. یکی طولانی مدت مشکل: عدم وجود تجهیزات مناسب.

اوا Högl این یک موضوع کلیدی: “ما باید اطمینان حاصل شود که نیروهای مسلح ما باید به بهترین شکل ممکن و تجهیزات به خصوص وقتی که می آید به در معرض خطر ماموریت های خارج از کشور.”

او تصدیق میکند که فشار مالی از تاج همه گیر ممکن است معنی آن این است که رفتن به دشوار “را به اطمینان حاصل شود که حق اولویت از نظر دفاعی و نظامی هستند که در آینده بودجه. که در قسمت چه کار من است, همه چیز در مورد.”

بیشتر بخوانید: آلمان متعهد reintroducing عمومی سربازی

از سال 2001 بوندس اتحاد زنان در صفوف آن است. تعداد آنها می ایستد در بیش از بیست و دو هزار نفر است که حدود 12 درصد از کل. کمتر از 6000 نفر از آنها افسران – یک عدد است که در حال افزایش است. مبارزه با آزار جنسی در بوندس چیزی است Högl می خواهد به تمرکز بر: “این چیزی است که من را بسیار جدی واقع است. آن را به طور کامل غیر قابل قبول است. در هر منطقه ای از جامعه که به طور طبیعی شامل بوندس. من قصد دارم به دنبال دقت در کل این منطقه است.”

کمیسیون نیروهای مسلح هستند نه کارمندان دولت و نه پارلمان. خود را ویژه خدمات عمومی وضعیت مندرج در قانون اساسی (به آلمانی: قانون اساسی) آنها را ملزم به ارائه گزارش به مجلس و نه وزارت دفاع. پس از همه آن است که پارلمان آلمان است که تصمیم می گیرد در بودجه نیروهای مسلح و نهایی می گویند بیش از اعزامهای نظامی.

کمیسیون برای نیروهای مسلح باید به دور از رسیدن به قدرت. آنها ممکن است به عنوان مثال بازدید از پایگاه های نظامی در خانه و یا خارج از کشور در هر زمان. و آنها دسترسی به دسترسی به تمام اسناد نگهداری می شود توسط وزارت دفاع بدون قبل از اعلام. نه مجلس و نه کمیته دفاع مجاز به تحمیل شرایط ویژه در این رابطه که این امتیاز منحصر به فرد بین المللی در مقایسه با.

بیشتر بخوانید: ارتش و هولوکاست را در میدان جنگ

مقابله با جناح راست افراطی گری در ارتش

زمانی که پست کمیسر نیروهای مسلح برای اولین بار ایجاد شد در پایان از 1950s پنج سال پس از پایان WW2 اصلی ایده بود برای یادگیری از تحولات در ارتش ورماخت در دوره حکومت نازی ها در آلمان است. کمیسر کار کردم از معرض آلمان نیروهای مسلح به طور منظم و بررسی انتقادی. سربازان بودند به نام “شهروندان در مدرسه” در اشاره به جهانی کرد که همه مردان جوان به خدمت سربازی. آلمان پس از جنگ سیاستمداران آمد تا با مفهوم “Innere Führung” (داخلی رهبری) — یک سیستم به موجب آن هر سرباز است که انتظار می رود به فرد اخلاقی مسئولیت برای اقدامات خود را بر اساس قانون اساسی به جای کورکورانه پیروی از دستورات است. این ارزش های قانون اساسی عبارتند از کرامت انسانی و برابری و دموکراسی است.

با وجود تلاش برای یادگیری از تاریخچه آثار شبه نظامی جناح راست افراطی گری به درون نظامی تا در این روز و در ادامه به طور منظم سرفصل. اطلاعات نظامی است که در حال حاضر در حال بررسی این موارد از 550 سربازان بوندس مشکوک درگیر بودن در راست فعالیت است. آمار و ارقام از نظامی ضد جاسوسی سرویس نشان می دهد که تنها در سال گذشته به عنوان بسیاری از 360new موارد در حال جستوجو کرد. و کارشناسان هشدار می دهند که ممکن است این فقط نوک کوه یخ است.

ادامه مطلب: Neo-Nazi رسوایی بازدید آلمانی نخبگان واحد نظامی

اوا Högl آگاه است از این وضعیت نگران کننده. در بوندس او می گوید: یک آینه جامعه به عنوان یک کل است: “به همین دلیل است که نیروهای مسلح هستند و نه از جناح راست افراطی گری. ما را به نگاه بسیار نزدیک برای دیدن آنچه در جریان است در داخل صفوف.”

او اشاره می کند که وزارت دفاع است که از مشکل آگاه نظامی ضد جاسوسی سرویس شده و بازنگری شده است و او می گوید: انجام یک کار خوب. اما او مشتاق است به استرس است که اکثریت قریب به اتفاق نظامیان و زنان کاملا متعهد به ارزش های مندرج در آلمان قانون اساسی: “و من می خواهم برای تشویق همه آنها را به ماندن در مسیر با من در آینده با هم در گفتن دیگران است که وجود دارد هیچ جایی برای جناح راست افراطی گری در بوندس.”

شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در آلمان داستان در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>