اروپا زمستان طوفان حرکت شرق اخلال در سفر مدارس

قوی طوفان زمستانی که کتک جزایر بریتانیا و شمال اروپا با طوفان نیروی باد و باران سنگین است نقل مکان کرد به سمت شرق

برلین — قوی طوفان زمستانی که کتک جزایر بریتانیا و شمال اروپا با طوفان نیروی باد و باران های سنگین منتقل شده به شرق اخلال در سفر در سراسر آلمان و باعث شد مقامات در برخی از مناطق به مدارس به عنوان یک احتیاط.

بیش از 20 ، 000 خانه صرف شب بدون برق را در بریتانیا و بخش هایی از کشور پرانتز برای کولاک و برف در روز دوشنبه. مناطق دیگر در انگلستان بودند تصفیوی پس از یک ماه و نیم است بارندگی کاهش یافت و فقط در 24 ساعت در برخی از مکان ها و رودخانه ها پشت سر هم خود را در بانک.

در آلمان, شرکت ابزار در تقلا بودند برای بازگرداندن قدرت به برخی از 50,000 خانه در شمال ایالت بایرن اوایل روز دوشنبه. سفر با قطار در سراسر اروپا بزرگترین اقتصاد جهان باقی مانده است به شدت مختل ترک بسیاری از مسافران قادر به رسیدن به محل کار. هواپیمایی لغو صدها پرواز از فرودگاه.

طوفان دوبله سابین در آلمان و سییرا در انگلستان نیز منجر به تعطیلی مدارس در شهرهای مختلف و مناطق از جمله آلمان نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع دولت که در آن چندین نفر زخمی شدند, سقوط, شاخه, و سرنگونی درختان.

هواشناسان انتظار gusts تا 140 کیلومتر در ساعت (87 مایل در ساعت) در مناطق کوهستانی جنوب آلمان بعد شنبه.

روز یکشنبه طوفان Isle of Wight سواحل جنوبی بریتانیا با gusts از 97 مایل در ساعت (156 kph). رو آن توسط بادهای شدید یک بریتیش ایرویز هواپیما تصور می شد ساخته شده سریعترین نیویورک به لندن پرواز با یک هواپیمای معمولی, ورود 102 دقیقه زود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>