کشورهای اروپایی ‘تاسف’ ما تصمیم به ترک آسمان باز پیمان

فرانسه گفته است که پشیمان ما را به برنامه ریزی برای برداشت از 35 کشور باز آسمان پیمان که اجازه می دهد تا غیر مسلح نظارت پروازهای بیش از کشورهای عضو حتی اگر آن را به اشتراک گذاشته واشنگتن نگرانی روسیه اجرای پیمان.

دولت آمریکا که گفته است روسیه تا به حال بارها و بارها نقض پیمان شرایط انتظار می رود به طور رسمی خروج از باز کردن آسمان در شش ماه.

بیشتر:

“من فکر می کنم ما یک رابطه بسیار خوب با روسیه است. اما روسیه نمی پایبندی به این پیمان است. بنابراین تا زمانی که رعایت آنها ما را بیرون بکشد” ما از رئیس جمهور تهمت به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه.

به گفته او “شانس بسیار خوبی برای ما یک توافق جدید یا انجام کاری قرار داده است که توافق را به عقب با هم.”

روز جمعه وزارت خارجه فرانسه گفت: در یک بیانیه مشترک با آلمان و بلژیک و اسپانیا و فنلاند و ایتالیا, لوکزامبورگ, هلند, جمهوری چک و سوئد که این پیمان باقی مانده است “کاربردی و مفید باشد”.

معاون وزیر امور خارجه گفت: tاو خروج آمریکا از باز آسمان پیمان تضعیف امنیت بین المللی اضافه کرد واشنگتن ارائه حقایق به پشت خود ادعا که مسکو بارها نقض پیمان را از نظر.

ناتو نمایندگان انتظار می رود به بحث در مورد آینده این پیمان در روز جمعه.

از ما حرکت عمیق تر شک و تردید در مورد اینکه آیا واشنگتن به دنبال گسترش 2010 شروع جدید پیمان که تحمیل آخرین باقی مانده محدودیت در یمن و استقرار سلاح های هسته ای استراتژیک به بیش از 1,550 هر. آن منقضی می شود در ماه فوریه است.

متحدین آمریکا در ناتو را تحت فشار واشنگتن به ترک باز آسمان پیمان اما این سازمان به رسمیت شناخته شده بود ما را به نگرانی.

غیر مسلح overflights به عنوان بخشی از آسمان های باز هستند که با هدف تقویت اعتماد به نفس و ارائه اعضای پیش اخطار از تعجب حملات نظامی.

یک مقام ناتو گفت: “ما در حال نگران آن است که روسیه را محدود کرده است پروازهای بیش از مناطق خاص.”

رسمی به یاد می آورد نگرانی های مطرح شده در اجلاس 2018 از اتحاد رهبران که “روسیه انتخابی اجرای” از باز آسمان بود و تضعیف امنیت خود را.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>