اروپا پرده جدید خود را با استراتژی های دیجیتال. در اینجا آنچه در آن به معنی برای Facebook, Google صاحب الفبا و آمازون

Facebook FB +0.04% گوگل صاحب الفبا GOOGLE, +0.58%, و آمازون AMZN, +1.12% در حال مواجهه با یک قایق از محدودیت های جدید پس از کمیسیون اروپا خود پرده برداری کرد, استراتژی های دیجیتال امروز است.

کاغذ سفید است که با تمرکز بر تنظیم هوش مصنوعی و داده و آن را شامل پیشنهادات به:

• راه اندازی یک بحث در مورد زمانی که آن را توجیه برای استفاده از تشخیص چهره برای کنترل از راه دور شناسایی بیومتریک

• ایجاد حق چارچوب نظارتی بر روی داده های حکومت خود را دسترسی و استفاده مجدد از بین کسب و کار بین کسب و کار و دولت و در درون دولت.

• راه اندازی بخش اقدامات خاص برای ساخت اروپا داده در فضاهای مثلا تولیدی صنعتی سبز معامله تحرک یا بهداشت.

• اطمینان از هوش مصنوعی در سیستم های سلامت محور و یا حمل و نقل در حال شفاف و قابل ردیابی و تضمین بشر نظارت.

یک پیش نویس نهایی است و انتظار می رود تا پایان سال با هدف redressing تعادل برای شرکت های اروپایی رقابت در فضای دیجیتال قدرتمند با دولت مورد حمایت شرکت های چینی و آمریکایی با تکنولوژی غول.

جزئیات: مارک زوکربرگ دوباره تماس برای بزرگ فناوری به تنظیم شود, حتی اگر آن را برای کسب و کار بد

تازه طرح پرده برداری شد توسط تیری برتون, اروپایی صنعت رئیس.

او می خواهد برای قرار دادن مردم و باز کردن “فرصت های جدید برای کسب و کار” و افزایش “توسعه اعتماد به تکنولوژی پرورش باز و دموکراتیک جامعه و پر جنب و جوش و اقتصاد پایدار.”

برتون گفت: “جامعه ما در حال تولید یک موج بزرگ صنعتی و عمومی داده خواهد شد که تبدیل راه ما تولید و مصرف و زندگی می کنند. اروپا همه چیز در آن طول می کشد به رهبری ‘اطلاعات’ مسابقه و حفظ آن حاکمیت فن آوری, صنعتی, رهبری و اقتصادی رقابت به نفع مصرف کنندگان اروپایی است.”

جزئیات: مارک زوکربرگ می گوید او می پذیرد که Facebook ممکن است مجبور به پرداخت بیشتر مالیات

رویترز ادعا کرد این کمیسیون نیز رسیدگی خواهد شد “شکایت در مورد قدرت قدرتهای بزرگ در سیستم عامل آنلاین” است و با توجه به معرفی قوانین به “متوقف کردن این شرکت از یک جانبه تحمیل شرایط را برای دسترسی و استفاده از داده ها و یا با بهره گیری از این در یک نامتناسب شیوه است.”

وال استریت ژورنال پیشنهادی وجود خواهد داشت بیشتر محدودیت در ماشین-یادگیری فعال فن آوری است که می تواند از خود رانندگی اتومبیل به تلویزیون مدار بسته دوربین های دیجیتال و تجهیزات پزشکی.

تماشا کنید: جف بزوس وعده 10 میلیارد دلار برای مبارزه با تغییر آب و هوا:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>