اروپا می بیند نشانه های بیشتری از امید ایتالیا ویروس منحنی سقوط

اروپا شاهد بیشتر نشانه هایی از امید در coronavirus شیوع ایتالیا روزانه مرگ و میر در پایین ترین سطح خود در بیش از دو هفته و آن عفونت منحنی شد و در نهایت در یک شیب رو به پایین

رم — اروپا دیدم بیشتر نشانه هایی از امید در coronavirus شیوع یکشنبه ایتالیا روزانه مرگ و میر در پایین ترین سطح خود در بیش از دو هفته و آن عفونت منحنی شد و در نهایت در یک شیب رو به پایین. در اسپانیا, جدید مرگ و میر کاهش یافته و برای سومین مستقیم بعد.

اما خوش بینی بود خو توسط بریتانیا جهش در ویروس مرگ و میر است که رشد روزانه تلفات در ایتالیا.

آنجلو Borrelli سر از ایتالیا داخلی آژانس حفاظت از روز یکشنبه گفت: وجود 525 مرگ و میر در دوره 24 ساعته از شنبه شب. که کمترین چنین رقم در کشور پس از 427 مرگ و میر ثبت شده بودند در 19 مارس ،

ایتالیا در حال حاضر در مجموع از 15,887 کشته و نزدیک به 129,000 تایید COVID-19 موارد است.

یک روز خجالتی از یک ماه تحت یک ملی مستند است که دولت ایتالیا دستور داد کاهش تعداد روز به روز مرگ به ارمغان آورد برخی از تشویق.

تعداد واحد مراقبت های ویژه تخت های اشغال شده توسط COVID-19 بیماران نیز کاهش نشان داد در چند روز گذشته از جمله در شمال لمباردی, ایتالیا بیشتر زده منطقه است.

Borrelli همچنین با اشاره با اندازه گیری رضایت است که تعدادی از کسانی که در بیمارستان بستری است اما نه در تخت ICU نیز کاهش یافته است.

ایتالیا ثبت 4,316 موارد جدید در روز یکشنبه ، پیش از آن در وقوع, روزانه, را افزایش می دهد در caseloads در صدر 6,000 خوانده شده را علامت.

“منحنی شده plateauing برای روز شروع به فرود” ملی سلامت رسمی سیلویو Brusaferro خبرنگاران با اشاره به نمودار نشان می دهد روزانه تعداد موارد تایید شده.

اما Borrelli هشدار داد: “این خبر خوب نباید ما را رها گارد ما.”

برای روز, پیش بینی ممکن است شیب رو به پایین در منحنی دولت و مقامات بهداشتی در ایتالیا هشدار داده اند که محدودیت در حرکت خواهد به احتمال زیاد در گذشته در برخی از فرم برای هفته ها.

این ویروس باعث خفيف علائم در اکثر افراد و به خصوص افراد مسن و بیماران می تواند باعث ذات الریه شدید و منجر به مرگ شود.

به هوای گرم و آفتابی آب و beckoned در سراسر اروپا و ملکه الیزابت دوم درخواست انگلیسی ها به ورزش خود نظم و انضباط در “به طور فزاینده ای به چالش کشیدن ،

بریتانیا ثبت 708 جدید کروناویروس مرگ و میر شنبه در حالی که ایتالیا گزارش 631 مرگ و میر آن روز. با 621 بیشتر مرگ و میر گزارش شده در یکشنبه بریتانیا 4,934 ویروس مرگ و میر کلی در میان 47,806 موارد است. کسانی که با این ویروس در انگلستان عبارتند از: نخست وزیر بوریس جانسون, سلامت, منشی, انگلستان ارشد پزشکی رسمی و پرنس چارلز وارث تاج و تخت بریتانیا.

گسترده ای وجود دارد ترس است که جانسون دولت محافظه کار را ندارد این ویروس به طور جدی به اندازه کافی در ابتدا و زیبا بهار آب و هوا خواهد وسوسه انگلیسی ها و دیگران برای شکستن اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

محدودیت در حرکت متفاوت است از کشوری به کشور است. در آلمان و انگلیس و ساکنان می توانند با ورزش و پیاده روی سگ خود را به عنوان به خوبی به عنوان رفتن به سوپر مارکت و انجام دیگر کارهای ضروری.

مقامات سوئد توصیه های عمومی به عمل اجتماعی فاصله, اما, مدارس, کافه ها و رستوران ها هنوز باز است.

اسپانیا اعلام کرد 6,023 تایید عفونت های جدید یکشنبه, مصرف ملی آن شمارش به 130,759 اما از افزایش 7,026 عفونت در روز قبل. اسپانیا را تایید کرد ویروس جدید و میر کاهش یافته و برای سومین مستقیم روز به 674 — اولین بار روزانه مرگ و میر کاهش یافته است در زیر 800 در هفته گذشته.

“ما در حال شروع به دیدن نور در انتهای تونل” نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز گفت.

Danica Kirka در لندن دیوید رو به افزایش در برلین و جوزف ویلسون در بارسلونا کمک به این گزارش.

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>