اروپا حاضر به بستن مرزها به عنوان coronavirus موارد پرش

ایتالیا با همسایگان اروپایی متعهد شده اند برای حفظ مرزهای باز با وجود این کروناویروس جدید, پخش كردن, کردن این کشور به ایتالیا و سیسیل و افزایش تعداد افراد آلوده.

نخست وزیر جوزپه کونته سرزنش کرده مدیریت ضعیف در یک بیمارستان در این کشور برای شیوع بیماری با مرگ و میر در ایتالیا رو به افزایش به 11 و عفونت به 322 بیشترین تعداد افراد آلوده در اروپا است.

بیشتر:

همه کسانی که فوت کرده اند تا کنون در ایتالیا بودند یا افراد مسن و یا تا به حال از قبل موجود شرایط پزشکی.

حتی به عنوان اعداد از عفونت در ادامه به افزایش وزرای بهداشت از ایتالیا همسایه – جلسه در رم همراه با اتحادیه اروپا کمیسیون بهداشت و درمان – گفت: بسته شدن مرزهای خواهد بود “نامتناسب و بی اثر” اندازه گیری.

“ما در حال صحبت کردن در مورد یک ویروس است که احترام نیست مرز” گفت: ایتالیا با وزیر بهداشت روبرتو Speranza.

همتای آلمانی خود ینس Spahn که او نیز در رم دیدار کردند “با توجه به وضعیت بسیار جدی است.

“Coronavirus رسیده و اروپا برای اولین بار در یک وضعیت که در آن ما را درک نمی کنند هر زنجیره ای از عفونت و نمی توان آنها را متصل به طور مستقیم به چین است.

“این بدان معنی است که ما باید یک موقعیت جدید برای مقابله با. من گفته اند که آن را بدتر می تواند قبل از آن بهتر می شود و این ارزیابی هنوز هم می ایستد,” او اضافه شده است.

توسکانی گزارش داد که دو مورد اول از جمله یکی در مقصد توریستی فلورانس در حالی که سه پدید آمده در سیسیل – از جمله یک زن و شوهر از بدترین ضربه لمباردی منطقه که در آن 240 نفر تست مثبت است.

این منطقه لیگوریا, شناخته شده به عنوان Riviera ایتالیا همچنین گزارش اولین مورد است.

200225165436970

ایتالیا 11th مرگ 76 سال در ونتو منطقه اعلام شد اواخر روز سه شنبه توسط منطقه, با توجه به رسانه های متعدد منابع. بعد از به روز رسانی رسمی از تلفات بود و انتظار می رود روز شنبه.

در همین حال صدها نفر از مردم محدود به اتاق خود در هتل تنریف در اسپانیا پس از یک توریست بود در بیمارستان بستری مشکوک به coronavirus مقامات بهداشتی در جزایر قناری گفت.

کرواسی تایید اولین مورد در منطقه بالکان پس از یک مرد جوان به تازگی از ایتالیا – نهفته است که در سراسر دریای آدریاتیک از کرواسی – داشت آلوده شوند.

اتریش نیز شاهد آن دو مورد اول را تایید کرد روز سه شنبه در تیرول استان که هم مرز ایتالیا. یکی بود یک منشی مشغول به کار در یک هتل در شهرستان آلپاین از اینسبروک بود که در نتیجه قرار دادن تحت مستند.

سوئیس نیز گزارش خود را اول است.

فرانسه گزارش دو مورد جدید یکی یک فرانسوی به تازگی از لومباردی.

در حالی که مرزهای باز باقی می ماند چند دولت اعلام کرده اند اقدامات اضافی برای تماس های ورودی مسافران به ویژه از دو مناطق شمال لومباردی و ونتو.

آنها طیف وسیعی از غربالگری پزشکی به ویژه گیتس در فرودگاه ها و توصیه های خود به خود منزوی.

کونته اصرار داشت که ایتالیا سلامت پروتکل “در میان دقیق ترین”.

اما سه شنبه شب فرانسه junior وزیر حمل و نقل توصیه می شود مردم برای جلوگیری از سفر به آن قسمت از ایتالیا آمار شیوع.

گسترده اقدامات لازم برای متوقف کردن گسترش ویروس را تحت تاثیر قرار ده ها میلیون نفر از مردم در شمال ایتالیا با مدارس بسته و فرهنگی و رویدادهای ورزشی لغو شد.

چندین آینده مسابقات فوتبال در سری آ ایتالیا و لیگ اروپا برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته.

ایرلند دولت توصیه می شود لغو ماه آینده شش کشور راگبی در دوبلین با ایتالیا.

تولید از آخرین ماموریت: غیر ممکن است فیلم با بازی تام کروز در ونیز نیز متوقف شده است در حالی که میلان مبلمان نمایشگاه بود که برنامه ریزی شده برای پایان ماه آوریل در حال حاضر تحت فشار قرار دادند به ماه ژوئن است.

مرکز عفونت در ایتالیا شده است این شهر از کدگنو یک شهر از برخی از 15000 نفر حدود 60 کیلومتر (35 مایل) در جنوب میلان.

کدگنو و دیگر شهرهای در شمال ایتالیا قرار داده شده است تحت انزوا.

38-سال-مرد لقب “بیمار یک” توسط رسانه های ایتالیایی در بیمارستان بستری شد چهارشنبه گذشته در کدگنو و فکر شده است تعداد زیادی از این موارد در بدترین ضربه منطقه لمباردی می توان به او.

او به شدت باردار, همسر, چند, پزشکان, کارکنان و بیماران در بیمارستان شده و گرفتار این ویروس از او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>