اروپا بازار: سهام ایتالیایی رکود 4 درصد منجر سهام اروپا پایین تر به عنوان coronavirus گسترش جغجغه سرمایه گذاران

بازارهای سهام اروپا به شدت سقوط روز دوشنبه با سرمایه گذاران گریبانگیر توسط coronavirus نگرانی به عنوان موارد یافت در خارج از چین — کره جنوبی-ایران و ایتالیا — بیش از آخر هفته.

این FTSEMIB ایتالیا, شاخص I945, -4.19% تضعیف بیش از 4% پس از coronavirus موارد از طریق شمال منطقه لمباردی بیش از آخر هفته که شامل سرمایه مالی میلان. مقامات قرار دادن نزدیک به یک دوجین شهرها در مستند به عنوان تعداد موارد تایید شده رفت و از سه روز جمعه به بیش از 150 روز دوشنبه با سه مرگ و میر. ونیز گزارش اول آن دو coronavirus موارد و بسته آن کارناوال سالانه دو روز زود است.

Intesa Sanpaolo آبگرم ISP -4.86% گفت: این امر نزدیک شعب در سراسر شمال ایتالیا به دلیل قرنطینه که بر 50000 نفر.

شاخص Stoxx Europe 600 SXXP, -2.71% کاهش 2.5% به 417.30 پس از از دست دادن 0.5% روز جمعه به 0.6 درصد در هفته گذشته به عنوان نگرانی شروع به ساخت در مورد ویروس را گسترش فراتر از چین مرز. شاخص DAX در آلمان 30 شاخص DAX -3.00% کاهش 2.8 درصد و شاخص FTSE 100 UKX, -2.34% از دست 2.1% .

اسپانیا IBEX 35 شاخص IBEX, -2.79% سقوط 2.6 درصد و در فرانسه شاخص CAC 40 PX1, -3.15% تضعیف 2.9%.

کره جنوبی گزارش داد 161 موارد جدید در روز دوشنبه در آوردن این کشور در مجموع به 763 موارد و دو مرگ و میر بالا بردن که تلفات به هفت. ایران گزارش شده 43 نفر زن و هشت مرگ و میر. چین گزارش 409 جدید, موارد بالا بردن کشور در مجموع به 77,150 همراه با 150 مرگ و میر.

“با شیوع بیشتر به احتمال زیاد برای ادامه در سراسر جهان و عراق و ترکیه در بستن مرزهای خود را به ایران از موارد گزارش وجود دارد بازارهای مالی می تواند به خوبی باید برای رسیدن به یک دوره طولانی از عدم قطعیت به عنوان رفتار مصرف کننده در سطح جهانی شروع به تغییر” گفت: Michael Hewson رئیس تحلیلگر بازار در CMC Markets انگلستان در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

“در حال حاضر وجود دارد شواهدی وجود دارد که این اتفاق با تعداد توریست را در سراسر جهان در حالی که وزیر دارایی فرانسه گفت که تعداد توریست در فرانسه شد و در حال حاضر بیش از 30 درصد در آخر این هفته G20 نشست وزرای دارایی,” او گفت:.

روز شنبه صندوق بین المللی پول هشدار داد شیوع ویروس می تواند به کاهش رشد اقتصادی جهانی 0.1% در این سال و کشیدن چین رشد سالانه 0.4 درصد کمتر از ماه ژانویه برآورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>