اروپا بازار: سهام اروپا زیگزاگ زیر سنگین فروش

شاخص های سهام اروپا zig-zagged روز سه شنبه در میان امیدوار است که بسته محرک اقتصادی کمک خواهد کرد کوسن خرید اینترنتی از مواج coronavirus که فلج کرده است از اقتصاد جهان است.

شاخص Stoxx Europe 600 SXXP, -2.29% رفت از 3.6% به پایین با 2.7%. CAC 40 فرانسه PX1, -2.09% و FTSE 100 انگلستان UKX, -2.52% دیدم شبیه نوسانات.

در روز دوشنبه Stoxx 600 کاهش یافت و نزدیک به 5 درصد کاهش یافته است بیش از 30 درصد در ماه گذشته. سهام ایالات متحده SPX -11.98% دیدم بدترین روز عملکرد از سال 1987.

آتی در میانگین صنعتی داو جونز YM00, +0.07% به تازگی توسط بیش از 100 امتیاز.

“اختلال در زنجیره تامین نمی کند به طور معجزه آسایی ثابت دریافت این صبح و نه هواپیما به طور ناگهانی پرواز و نه توانایی کسب و کار و خانواده ها برای دیدار با پرداخت وام در کوتاه مدت بهبود” گفت: Stephen Innes, جهانی, رئیس بازارهای استراتژیست در AxiCo.

کاخ سفید با هدف استقرار حداقل $800 میلیارد دلار در کمک های اولیه در هفته های آینده برای سرپا نگه داشتن اقتصاد ایالات متحده با توجه به سیاست ایالات متحده با شرکت های هواپیمایی درخواست 50 میلیارد دلار به گزارش وال استریت ژورنال.

ایسنا

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گفت که با شروع روز سه شنبه مردم اجازه داده می شود به ترک محل زندگی می کنند تنها برای فعالیت های لازم. همه و برق و گاز و اجاره لوایح معلق خواهد شد به عنوان بخشی از یک بسته تخمین زده می شود ارزش 300 میلیارد یورو رسید.

فرانسه نیز تصویب یک روز کوتاه فروش ممنوعیت 92 سهام که به شدت کاهش یافته است در روز دوشنبه.

اتحادیه اروپا انتظار می رود به تصویب ممنوعیت سفر به خارجی ها.

محرک در اروپا شامل قطب نما, گروه CPG, -20.14% با پذیرایی از شرکت افتادن 21 درصد بعد از گفتن آن نیم سال سود عملیاتی خواهد بود £125 میلیون پوند 225 میلیون پایین تر از انتظار می رود با توجه به این ویروس را تحت تأثیر خود را کسب و کار.

مس خیش آنتوفاگاستا ANTO, +8.86% رسید با این حال پس از گفت عملیات خود نشده اند نهفته ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>