اروپا بازار: سهام اروپا سر به سوابق خوش بین درآمد و نشانه ای از کاهش چین coronavirus موارد

شاخص های سهام اروپا در راس بودند به تازه پرونده روز چهارشنبه با تمایلات برداشته با گزارش کمتر coronavirus عفونت در چین و شادمان درآمد از شرکت های مانند Heineken برگزاری و Kering.

شاخص Stoxx Europe 600 SXXP, +0.35% 0.4% رشد 430.17 پس از بسته شدن در روز سه شنبه تا 0.9% به 428.48 مشخص شده است که یک رکورد نزدیک است. شاخص DAX در آلمان 30 شاخص DAX +0.63% به دست آورد تقریبا 0.7% به 13715.39 پس از مارک های جدید بستن بالا در سه شنبه 13627.84 افزایش نزدیک به 1 درصد.

شاخص CAC 40 PX1, +0.30% 0.4% افزایش داشته و شاخص FTSE 100 UKX, +0.24% شد تا 0.3 ٪ است.

سهام ایالات متحده آتی شد با اشاره به بالاتر شروع و به طور بالقوه تازه ثبت در رکورد بسته برای S&P 500 SPX +0.17% و نزدک کامپوزیت COMP +0.11% شاخص با سرمایه گذاران اطمینان با نشانه هایی از کاهش عفونت کروناویروس. چین روز چهارشنبه گزارش داد دومین روز از کاهش موارد جدید هر چند وجود دارد 97 مرگ و میر بیشتر هل دادن کل از کسانی که فوت کرده اند از این بیماری به 1,113.

“ضریب اطمینان بازار است که به طور قابل توجهی افزایش داد که اکثر سرمایه گذاران و تحلیلگران در حال حاضر انتظار می رود تاثیر کشنده آنفولانزا در اقتصاد به صورت کوتاه مدت و در درون [سه ماهه اول]” گفت: Pierre Veyret فنی تحلیلگر در ActivTrades.

او اضافه کرد که معامله گران نیز با استقبال از راه چین به کار گرفته شده در این بحران مالی با تزریق پول “و این کمک کرده است به نگه داشتن بازار اعتماد به نفس در محل.”

در میان سهام در حرکت سهام Heineken برگزاری HEIA, +6.02% شروع به پریدن کرد بیش از 5% پس از آبجو لبه پیش بینی های گذشته با 14 درصد افزایش در سال 2019 سود و پیش بینی اواسط تک رقمی آلی عامل رشد سود در سال. این شرکت اضافه شده است که آن را بیش از حد به زودی برای ارزیابی هر اثر از coronavirus.

“پس از یک بدون زرق و برق در سال, عدم وجود هر گونه منفی شگفتی در این نتایج خوب و Q4 [چهارم] حرکت تجاری شاید دیده می شود به عنوان کمی اطمینان بخش برای سهام امروز” گفت: تحلیلگران سیتی سیمون حال و Jemima Benstead در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

سهام سلطنتی Vopak VPK, +3.00% صعود 4.7% بعد از مخزن ذخیره سازی شرکت اعلام کرد قصد دارد برای به اشتراک گذاری بیع متقابل شده و سود افزایش یابد.

انبار کالاهای لوکس ساز Kering KER, +2.27% 2% افزایش یافت و پس از این شرکت گزارش داد که یک افزایش قوی در سه ماهه چهارم درآمد با 11 درصد افزایش فروش در بزرگترین برچسب گوچی.

همچنین بالا رفتن سهام شد Akzo Nobel AKZA, +4.10%, تا 3% پس از هلندی, رنگ, شرکت, گزارش یک لغزش در درآمد خالص و درآمد افتد اما گفت که مواد خام هزینه ها را کمی تاثیر مطلوب در نیمه اول سال 2020 است.

منجر به حرکت نزولی سهام شد ABN AMRO ABN, -5.48%, که سقوط 6.5% پس از بانک هلندی نا امید با درآمد و کاهش در سود عملیاتی در سه ماهه چهارم سال. راهنمایی های جدید از وام دهنده نیز پیشنهاد خطر حرکت نزولی به اجماع پیش بینی برای سال 2020 گفت: تحلیلگران UBS.

شرکت های انرژی بالاتر به عنوان درک ریسک دارایی های مانند نفت و سهام در حال سقوط coronavirus عفونت نرخ در چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>