اروپا بازار: سهام اروپا در لبه بالاتر به چین کاهش نرخ وام

شاخص های سهام اروپا پیشرفته در دوشنبه لول های بالاتر به چین نقل مکان کرد به محدود کردن خرید اینترنتی از coronavirus توقف فعالیت در جهان و دومین اقتصاد است.

شاخص Stoxx Europe 600 SXXP, +0.21% افزایش 0.17% به 431.27. بازارهای ایالات متحده در حال بسته در رعایت رئیس جمهور هر روز آتی سهام ایالات متحده ES00, +0.22% معامله بالاتر در تجارت الکترونیک.

چین در زمان یک گام به تقویت اقتصاد خود را با بانک خلق چین برش آن یک سال نرخ وام به این کشور اعلام کرد که ممکن است به تعویق انداختن سالانه خود در کنگره در ماه مارس ، چین و وزیر دارایی نیز گفت که این کشور در حال برنامه ریزی هدفمند کاهش مالیات. شانگهای کامپوزیت SHCOMP, +2.28% رسید بیش از 2%.

تحلیلگران مورگان استنلی می گویند شرکت های اروپایی در مسیر تحویل مثبت سود هر سهم از رشد در سه ماهه چهارم برای اولین بار در یک سال. “این قابل توجه است در نتیجه به نظر ما با توجه soft مقایسه نیست واقعا به بازی آمده برای شاخص کل تا سه ماهه اول سال 2020 درآمد فصل” بانک تحلیلگران گفت که درآمد حرکت ممکن است وابسته به coronavirus.

Faurecia EO, +6.35% سهام افزایش یافت 6.4% به فرانسه خودکار قطعات شرکت گفت: این امر بهتر از جهانی خودرو تولید 1 تا 2 درصد در این سال است که قوی تر از آن پیش بینی قبلی از 1 به 1.5 درصد outperformance. سود خالص خود را در سال 2019 یافت €590 میلیون دلار از €701 میلیون سال قبل در حالی که فروش inched تا 1.4% به €17.77 میلیارد دلار است.

رقیب Valeo FR +3.64% افزایش 3.9%.

سهام در بایر BAYN, -2.07% تضعیف 2.3% و BASF BAS, -1.44% کاهش 1.3% به شرکت ها دستور داده شد به پرداخت $265 میلیون به یک هلو میسوری کشاورز که این شرکت گفت:’ علف کش زیرفشار از نزدیکی مزارع بر روی اموال خود و صدمه دیده خود را در باغ. هر دو شرکت در حال جذاب است.

“ما انتظار نداریم که این رسوایی جدید برای هزینه تا آنجا که glyphosate رسوایی ممکن است اما زمان برای بایر بهترین نیست” گفت: Jean-Jacques Le خز یک تحلیلگر در کارگزاری Bryan, Garnier & Co.

مشتری مدیریت صندوق ماهواره, +2.75% شروع به پریدن کرد 3.2% به عنوان شرکت گفت: این پیشنهاد به خرید Merian سرمایه گذاران جهانی که مدیریت £22 میلیارد دلار دارایی برای £370 میلیون از سهام و همچنین به £20 میلیون بیشتر در معوق پرداخت. مشتری گفت: هزینه سودمندی از معامله برای Merian منجر به کم به اواسط نوجوانان اتحاد به زمینه ای سود هر سهم در سال 2021 به عنوان آن مجموع دارایی های تحت مدیریت رشد خواهد کرد به £65 میلیارد دلار است. تحلیلگران در Berenberg برآورد مشتری پرداخت 11 برابر درآمد برای Merian که 23 درصد تخفیف به ذکر اروپا دارایی مدیران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>