اروپا بازار: سهام اروپا صعود در پس اضطراری تغذیه کاهش نرخ

شاخص های سهام اروپا ساخته شده است دستاوردهای اوایل روز چهارشنبه در امیدوار است دولت و بانک مرکزی را به سهولت تاثیر coronavirus بحران پس از فدرال رزرو, تعجب, کاهش نرخ.

پان-شاخص Stoxx 600 SXXP, +1.34% شاخص 1.3% در حالی که آلمانی DAX +1.20% افزایش 1.2 درصد و CAC فرانسه PX1, +1.34% به دست آورد 1.3%.

پس از درد و رنج آن بدترین هفته پس از بحران مالی 2008 — سقوط 12.7 ٪ — Stoxx 600 در حال حاضر افزایش یافته است 2.7% تا کنون در این هفته است.

چه حرکت بازار ؟

آتی سهام ایالات متحده YM00, +2.08% ES00, +1.88% NQ00, +2.02% رسید و بالاتر پس از معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن متصلب تا یک رشته از پیروزی در سوپر سهشنبه مقدماتی اصلاح سرب بیش بهداشت ، برنی ساندرز در مسابقه برای نامزدی حزب دموکرات. میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -2.94% بسته شده بود 2.9 درصد کاهش در روز سه شنبه با وجود اضطراری کاهش نرخ بهره توسط بانک فدرال با هدف حمایت از اقتصاد از تاثیر coronavirus. بانک فدرال مداخله معکوس در ایالات متحده ارسال سهام پایین تر در روز سه شنبه اما امید بانک مرکزی, کاهش, در, اروپا, همراه با دیگر اقدامات کمک کرد بلند بازارهای سهام اروپا در اوایل معاملات.

CMC تحلیلگر بازارهای مایکل Hewson گفت: سهام صعود کرده در امیدوار است که دولت و بانک مرکزی را “ارائه مشوق مالی طرف به کوچک و متوسط کسب و کار برای کمک به آنها در مقابله با اختلال.”

بانک جهانی نیز در پا یک شبه به وعده 12 میلیارد دلار برای حمایت از کشورهای در برخورد با سلامتی و اقتصادی اثرات ویروس.

چین گزارش یکی دیگر از کاهش در تعداد روزانه جدید COVID-19 مورد — بدترین پس Jan. 20 — اما این ویروس همچنان به گسترش در کشورهای دیگر از جمله آمریکا و کره جنوبی.

یک افت شدید در چین فعالیت بخش خدمات — به پایین ترین سطح خود در ماه فوریه — ارائه سرنخ بیشتر به عنوان به کلی اقتصادی تاثیر این ویروس.

معیار در شانگهای و سئول و توکیو همه یک شبه به دست آورد.

که سهام فعال هستند?

Intu INTU, -27.79% سهام سقوط 22 درصد به انگلستان مرکز خرید صاحب رها شده و قصد دارد به ضربه بزنید سرمایه گذاران برای پول نقد اضطراری. لندن-شرکت ذکر شده در حال برنامه ریزی برای افزایش تا 1.5 میلیارد پوند برای تقویت ترازنامه خود را پس از ضربه توسط سقوط از چندین زنجیره های خرده فروشی و سقوط ملک تجاری ارزش.

آلمانی تراشه ساز محاوره ای نیمه هادی DLG, +4.36% صعود 5% سیب به عنوان تامین کننده گفت: زنجیره تامین و تولید کنندگان می تواند به بازگشت به حالت عادی سه ماهه دوم. این شرکت گفت: coronavirus خواهد صدمه دیده است کسب و کار در سه ماهه اول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>