اروپا بازار: رالی اروپا از اواسط ماه مارس پایین همچنان پس از چین داده, کاهش رشد ویروس جدید موارد

بازارهای سهام اروپا شد و در مسیر خود را برای هفتمین دست آوردن در نه جلسه در روز سه شنبه افزایش و بر این باور است که بدترین اقتصادی خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس در دید اگر هنوز هم آمده است.

شاخص Stoxx Europe 600 SXXP, +1.69% افزایش بیش از 2 درصد در اوایل تجارت و صعود به حدود 15% از آن پایین در مارس 18.

جهانی جدید کروناویروس مورد رشد 8.8 درصد به دویچه بانک روز دوم در یک ردیف آن کمتر از 10%. بهداشت و درمان غول Johnson & Johnson روز دوشنبه در گفت و گو با یک نامزد برای یک coronavirus واکسن است که می توان در سال آینده.

داده ها از چین در آینده bounced بازگشت. شاخص مدیران خرید بخش تولید شروع به پریدن کرد به 52.0 برای ماه مارس تا از 35.7 و شاخص مدیران خرید بخش خدمات افزایش به 52.3 از 29.6. اقدامات دیگر از فعالیت نیست به عنوان قوی. در روز سه شنبه به عنوان مثال پکن ترافیک 34 درصد پایین تر از حد معمول با توجه به خدمات نقشه برداری TomTom.

“ما همچنان به این باور در چین led اقتصادی دوباره بجای اول برگشتن و این فرآیند در مراحل اولیه آن است و باید تقویت و کمک برخی از مقید کردن تقاضا مصرف کنندگان گفت:” سباستین Galy ارشد ماکرو استراتژیست در Nordea مدیریت دارایی ها.

سهام غذایی کیت ساز HelloFresh HFG, +10.17% بسیج 16 درصد به عنوان شرکت گفت: آن را ضرب و شتم انتظارات بر درآمد و تعدیل سود با توجه به شیوع کروناویروس. این شرکت گفت که آن را دیدم “بیشتر معنی دار شتاب از حالت دوم نیمی از ماه مارس سال 2020 رانده شده توسط افزایش تقاضا با توجه به عمومی افزایش تمرکز در حال تحول Covid-19 بیماری همه گیر.”

مارک امپریال IMB, +9.06% این ساز سیگار, افزایش 10 درصد به آن گفت: این ویروس نشده مادی نهفته عملکرد.

Royal Dutch Shell RDSA, +5.03% صعود 6% به عنوان غول نفتی هایلایت جدید 12 میلیارد دلار تسهیلات اعتباری. آن گفت: در سه ماهه اول تاثیر از شیوع ویروس و نفت-قیمت جنگ شد بیشتر احساس می شود در ماه مارس است.

آرایشی و بهداشتی لوله اورآل یا -2.72% تضعیف 2.8% پس از کشیدن آن سال 2020 راهنمایی های مالی و گفت: در سه ماهه اول فروش کاهش یافت و در حدود 5 درصد است.

مواد شیمیایی ساز Akzo Nobel, NV AKZA, -1.29% سقوط 2.4% پس از گفت آن است که توقف بخش مهمی از این شرکت تحول استراتژی و تعلیق آن به اهداف مالی.

نفت خام آتی CL.1, +5.82% افزایش 5% به بالا $21 در هر بشکه رسید و ایالات متحده آتی سهام ES00, +0.70% همچنین افزایش یافت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>