اروپا بازار: بانک های اروپایی ترمز به عنوان بانک مرکزی اروپا می پرسد دهندگان به پرداخت سود سهام


گتی ایماژ

این بانک به نام بانک به توقف سود سهام و buybacks تا اکتبر.

بانک های اروپایی کاهش یافته و در روز دوشنبه به سرعت به یک بازار گسترده تر عقب نشینی پس از رئیس تنظیم کننده برای منطقه توصیه می شود هیچ سود سهام پرداخت می شود ساخته شده تا پاییز.

شاخص Stoxx Europe 600 SXXP, -1.86% که 6.1 درصد در هفته گذشته کاهش یافت و 2.2%.

ING اینگا, -8.60% , KBC گروه KBC -7.42% , UniCredit UCG, -7.25% و ABN Amro ABN, -7.73% هر عقب نشینی سهام پرداخت سود طرح پس از بانک مرکزی اروپا به نام در بانک ها به پرداخت آنها از طریق اکتبر. ABN Amro همچنین گفت که انتظار دارد به گزارش یک ضرر در سه ماهه اول آن را به عنوان تا به حال هفته گذشته اعلام کرد یک ضرر بزرگ از آن پاکسازی بازو.

“حفظ سرمایه با خودداری از سود سهام توزیع و به اشتراک گذاری buybacks نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حمایت از خانواده کسب و کارهای کوچک و شرکت های بزرگ وام و/یا برای جذب ضرر و زیان موجود در مواجهه با چنین وام” بانک مرکزی اروپا گفت.

شرکت های دیگر در اروپا از جمله گروه مهندسی ABB ABBN, -1.93% تراشه-تجهیزات ساز ASML برگزاری ASML, +1.02% و کالاهای لوکس غول LVMH Moet Hennessy MC -1.87% گزارش تاثیر coronavirus در امور مالی خود را.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اجتماعی فاصله اقدامات ادامه خواهد داد از طریق پایان ماه آوریل و تنظیم ژوئن به عنوان هدف خود برای بازگشت به حالت عادی.

وجود دارد 723,700 موارد تایید شده در سطح جهان از جمله 143,025 در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب از COVID-19 موارد است. آن را در حال حاضر شده است دو هفته پس از نیویورک شهرستان, کانون بحران در ایالات متحده شروع به پیاده سازی shutdown اقدامات است.

آتی سهام ایالات متحده ES00, -0.44% همچنین عقب نشینی نفت خام آتی CL.1, -5.11% کاهش بیش از 4 درصد و دلار به دست آورد زمین در یورو EURUSD -0.5387% و ین ژاپن USDJPY -0.10% .

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>