اروپا بسته مرزها برای جلوگیری از coronavirus گسترش: به روز رسانی زنده

اتحادیه اروپا نقل مکان کرد و به مهر و موم کردن مرزهای خارجی آن در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در منطقه است که در حال حاضر تبدیل به مرکز بیماری همه گیر.

حرکت در آمد عنوان سخت-آمار ایتالیا در گزارش های اضافی 345 نفر مرده بود از این ویروس در آوردن آن مرگ و میر به 2,503 و فرانسه اعمال سخت گیرانه مستند نهان در طول زمان صلح.

“دشمن این است که ویروس و در حال حاضر ما باید انجام دهیم ما تمام تلاش خود را برای حفاظت از مردم ما و برای محافظت از اقتصاد ما” اروپایک رئیس جمهور کمیسیون Ursula von der Leyen گفت: پس از گروه بندی برگزار شد دومین کنفرانس ویدئویی در یک هفته.

“ما در حال آماده به انجام همه چیز را که مورد نیاز است. ما را دریغ نکنید به اقدامات اضافی به عنوان وضعیت تکامل می یابد.”

بیشتر:

در ایالات متحده در ضمن این ویروس گزارش شده در غرب ویرجینیا برای اولین بار معنای آن را در حال حاضر گسترش به تمام 50 ایالت. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد که برنامه ای برای ارسال پول به آمریکایی ها بلافاصله به سهولت اقتصادی درد ناشی از شیوع بیماری است.

در دیگر تحولات روز سه شنبه:

ایتالیا با مجموع تعداد موارد افزایش 12.6 درصد به 31,506 – کمترین میزان افزایش از اولین موارد گزارش شده در فوریه 21.

ایران با مرگ و میر 853 و 14,991 تایید موارد به طور موقت آزاد در مورد 85,000 زندانیان از جمله کسانی که برگزار شد به دلایل سیاسی.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) در توصیف این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان “تعریف بهداشت جهانی بحران از زمان ما” و کشور خواست برای تست تمام موارد مشکوک از COVID-19.

در سطح جهان به ویروس آلوده 184,976 نفر کشته و بیش از 7500 با توجه به این که. تقریبا 80,000 مردم از بهبود عفونت با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

من کیت Mayberry در کوالالامپور با الجزیره در ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر.

اینجا همه آخرین به روز رسانی:

شنبه 18 مارس

02:35 GMT – بدن مبارزه می کند: محققان استرالیایی پیگیری پاسخ سیستم ایمنی بدن

Reseachers در استرالیا, پیتر دوهرتی, موسسه عفونت و ایمنی باید نقشه برداری پاسخ سیستم ایمنی بدن یکی از اولین کسانی که به COVID-19 در استرالیا برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد راه که در آن بدن در مبارزه با عفونت.

آنها در زمان نمونه از یک در غیر این صورت سالم در 40s خود را که می خواهم تشخیص داده شده است با خفیف تا متوسط مورد از این بیماری به آهنگ او پاسخ بدن در طول زمان است.

“سه روز پس از بستری شد ما شاهد جمعیت زیادی از چندین سلول های ایمنی که اغلب یک داستان بگویید نشانه ای از بهبود در طول فصلی آنفلوانزا عفونت بنابراین ما پیش بینی است که بیمار را بهبود می یابند در سه روز است که چه اتفاقی افتاده است” گفت: دانشگاه ملبورن محقق Oanh Nguyen.

“ما نشان داد که حتی اگر COVID-19 ناشی از یک ویروس جدید, در غیر این صورت فرد سالم و قوی پاسخ ایمنی در سراسر انواع مختلف سلول همراه بود بالینی بازیابی شبیه به آنچه ما می بینیم در آنفلوانزا” اضافه شده کاترین Kedzierska یک استاد در دانشگاه ملبورن است.

“این باور نکردنی است, گام رو به جلو در درک چه چیزی باعث بهبود COVID-19. مردم می توانند از این روش برای درک پاسخ های ايمنی در بزرگتر COVID-19 گروه و همچنین درک آنچه فاقد کسانی که کشنده نتایج.”

مقاله منتشر شده در NatureMedicine.

02:05 GMT – تماس با ردیابی خود انزوا مهم: الماس شاهزاده گزارش

محققان از موسسه ملی بیماری های عفونی در توکیو منتشر شده تحقیقات مقدماتی به شیوع کروناویروس در هیئت مدیره الماس شاهزاده خانم.

کشتی کروز با 3,700 مسافر و خدمه بود که قرنطینه کردن بندر یوکوهاما به مدت یک ماه از تاریخ 3 فوریه پس از یک مسافر که در هنگ کنگ تایید شد با COVID-19.

گزارش ومیزان در 20 مورد تایید در میان خدمه پیدا کردن که انتقال از مسافران به کارکنان آغاز شده بود قبل از این کشتی قرار داده و به قرنطینه. بسیاری از کسانی که عفونت مشغول به کار در خدمات مواد غذایی برای خدمه و همچنین تصویب آن را به کسانی که خود را به اشتراک گذاشته است.

نویسندگان این گزارش گفت: این یافته ها نشان داد که نیاز به یک “سویفت” تحقیقات به عنوان به زودی به عنوان یک COVID-19 مورد شناسایی شده است را در یک محل که در آن گروه زیادی از مردم جمع آوری و اهمیت خود انزوا برای تماس با ما.

Diamond Princess

الماس شاهزاده خانم قرنطینه در بندر یوکوهاما برای یک ماه [فایل: یوجین Hoshiko/AP Photo]

01:50 GMT – کره جنوبی گزارش موارد جدید 93

جنوبی, کره جنوبی نیز با توجه به یک به روز رسانی بر روی آن اعداد است. تیوی کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید وجود دارد 93 جدید کروناویروس موارد در چهارشنبه آوردن مجموع عفونت به 8,413.

در حالی که کمی بیش از 84 ثبت شده در شنبه, آن را هنوز هم چهارمین روز متوالی است که این کشور گزارش شده کمتر از 100 عفونت های جدید.

01:43 GMT – چین گزارش 13 مورد جدید و مرگ و میر 11

ملی چین کمیسیون بهداشت منتشر کرده است آخرین اطلاعات در مورد شیوع بیماری وجود دارد – 13 جدید تایید موارد گزارش شده در روز سه شنبه از 21 نفر از روز قبل.

که به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین به 80,894 سلامت سازمان در بیانیه ای گفت.

شمار تلفات ناشی از شیوع بیماری در سرزمین اصلی چین رسیده بود 3,237 تا پایان روز شنبه پس از 11 نفر قبلی بعد.

کسانی که مرگ و میر تمام شد در مرکز استان هوبئی با استان ووهان حسابداری 10 از مرگ و میر.

تعداد وارداتی موارد این ویروس در سرزمین اصلی چین رسیده 155 از سه شنبه تا 12 از روز قبل است.

00:50 GMT – استرالیا توصیه به شهروندان برای سفر

استرالیا خواسته است تا شهروندان خود را به سفر با توجه به خطرات ناشی از کوروناویروس به عنوان آن را در اطراف جهان و تشدید کنترل مرز است که وادار کردن شرکت های هواپیمایی برای لغو پروازها.

آن را خواسته هر کسی در حال حاضر در خارج از کشور به بازگشت.

“ممکن است در معرض خطر بالاتری از ابتلا COVID-19 خارج از کشور. شما ممکن است در تماس با افراد بیشتر از حد معمول از جمله در طول مسافت های طولانی پرواز و در فرودگاه شلوغ” دولت گفت: در ارتقاء مشاوره. “سیستم بهداشت و درمان در برخی از کشورها ممکن است تحت فشار و ممکن است به عنوان به خوبی-مجهز به استرالیا یا باید از این ظرفیت به حمایت خارجی است.”

برای همه به روز رسانی از دیروز (17 مارس) لطفا اینجا کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>