Euro2020: Kick-off به تعویق افتاد تا سال آینده

فوتبال را Euro2020 قهرمانی خواهد بود به تعویق افتاد و برای یک سال در یک به طور گسترده ای انتظار می رود حرکت در میان گسترش این بیماری کروناویروس.

“به تعویق افتاد تا 11/6 – 11/7 2021. به شما خواهد شد پس از این دیدار” سوئدی فا رئیس کارل اریک نیلسون گفت: در یک پیام رادیو فردا طی یک ویدئو کنفرانس تماس بگیرید.

نروژی FA همچنین در توییتی خبر از آن حساب رسمی.

بیشتر:

یوفااست که هنوز به تایید این تصمیم تحت فشار بوده است به عقب راندن این مسابقات به حالت تعلیق در لیگ هم به پایان خواهد رسید.

فوتبال اروپا حاکم شد روز سه شنبه با برگزاری یک کنفرانس ویدئویی با تمام 55 از آن وابسته ملی فوتبال فدراسیون و نمایندگان باشگاه های لیگ ها و بازیکنان. این تصمیم را قبل از یوفا‘s کمیته اجرایی به لاستیک مهر بعد از آن در روز سه شنبه.

چگونه کشورهای در سراسر اروپا در برخورد با کروناویروس [2:41]

این اولین بار است که در رقابت تاریخ است که مراحل نهایی شده است به تعویق افتاد.

“این است که اخبار ما انتظار می رود از یوفا گفت: الجزیره لی Wellings گزارش از خارج از لندن است.

“هیچ راهی وجود دارد که آنها در واقع می تواند آن را بازی در تابستان امسال و تاخیر دقیقا یک سال است که معقول ترین تصمیم است. البته از آن باعث مشکلات بالقوه در تابستان آینده با جدید فیفا و یوفا ملل لیگ با توجه به محل در ماه ژوئن 2021 و زنان اروپایی به قهرمانی در ماه جولای.

“و قبل از آن است که این موضوع موجب ناراحتی از به پایان رساندن داخلی باشگاه فصل است. به نظر می رسد خیالی که خیلی فوتبال برگزار خواهد شد در این تابستان اروپا پس هر گونه توافق بر یک برنامه ریزی خواهد شد که به موضوع را تغییر دهید در این زمان فوق العاده ای.”

تصمیم به قرار دادن این مسابقات 24 تیم به شرح زیر فوتبال مثل متعدد دیگر ورزش آورده بودن به متوقف مجازی با شیوع کروناویروس.

این ویروس نیز آلوده کرده است تقریبا 180,000 نفر کشته و بیش از 7000 در سراسر جهان با مرکز در حال حاضر در اروپا به عنوان عفونت نرخ آهسته در چین که در آن شیوع آغاز شد.

همه پنج نفر از اروپا در لیگ در انگلستان و اسپانیا و ایتالیا و فرانسه و آلمان شده اند به حالت تعلیق همراه با لیگ قهرمانان اروپا لیگ و مسابقات مقدماتی جام جهانی.

در داخل داستان: چگونه می توان پایین-کارگران پرداخت می شود بهترین محافظت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس? [24:11]

لیگ خواسته اند که یوفا به اولویت بندی اتمام مسابقات داخلی, بازتاب نگرانی است که باشگاه در سراسر اروپا خواهد شد از دست دادن قابل توجهی بلیط و مرتبط با بازی روز درآمد با اتمام فصل در حالی که هنوز هم نیاز به پرداخت بازیکنان خود را ” حقوق.

لغو فصول را نیز در معرض خطر قابل توجهی ادعای غرامت از حقوق-برگزاری تلویزیون پخش.

مسابقات قهرمانی اروپا است که معمولا برگزار شد در یک یا دو میزبان سازمان ملل بود اما در سراسر این قاره در این زمان در چه برگزارکنندگان گفت: یک عاشقانه یک رویداد.

میزبان شهرهای آمستردام, باکو, بیلبائو, بخارست رومانی, کپنهاگ, Dublin, گلاسکو و لندن و مونیخ و رم و سنت پترزبورگ.

روز سه شنبه تصمیم گرفت telegraphed توسط یوفا را لغو رزرو هتل در کپنهاگ در هفته گذشته.

از CPH هتل به رویترز گفت از طریق تلفن است که یوفا رزرو کرده بود 80 از آن 102 اتاق در حالی که Marienlyst Strandhotel که در آن دانمارکی تیم معمولا پایگاه های خود به رویترز گفت در یک ایمیل که یوفا به حال لغو اتاق رزرو شده از طرف دانمارکی طرف.

کپنهاگ شد و با توجه به میزبان سه گروه بازی ها همه مربوط به دانمارک و یک حذفی مسابقه در دور 16.

این Marienlyst Strandhotel در هلسینگر شده است پایه دانمارکی تیم برای سال های بسیاری است و واقع شده در صدا بین دانمارک و سوئد و برخی از 47km (29 مایل) در شمال کپنهاگ.

هلسینگر – یا ال سینور آن را به عنوان است که گاهی اوقات در زبان انگلیسی به نام – صحنه شکسپیر هملت. خواب آلود روستا تبدیل شده است جایی که دانمارکی تیم می رود برای جلوگیری از حواس او را پرت با آموزش گام کوتاه پیاده روی دور.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>