اتحادیه اروپا به پرده ویروس بازیابی طرح در میان تقسیم بر راه پیش رو

اتحادیه اروپا رونمایی عظیم coronavirus طرح بازیابی به کمک آن 27 کشور عضو بازسازی اقتصاد خود را, اما آنها عمیقا تقسیم بر اینکه رشته باید متصل به بودجه

بروکسل — اتحادیه اروپا رونمایی عظیم coronavirus بهبود طرح به ارزش صدها میلیارد یورو برای کمک به کشورهای در حال بازسازی خود بیمار اقتصاد اما بلوک عمیقا تقسیم شده بیش از آنچه که باید شرایط متصل به بودجه.

حرکت جمعه می آید به 27 کشور بلوک تجاری تنظیم شده است برای ورود به عمیق ترین آن-تا کنون در رکود به تاثیر از این بیماری همه گیر کوروناویروس نابسامانی اقتصاد. تقریبا در هر کشور شکسته اتحادیه اروپا کسری بودجه محدود آنها برد و به حفظ سلامت سیستم مراقبت های کسب و کار و شغل زنده است.

در اوایل این ماه, رهبران آلمان و فرانسه — از لحاظ تاریخی دو رانندگان اصلی ادغام در اتحادیه اروپا — توافق در یک بار 500 میلیارد یورو ($543 میلیارد دلار, صندوق, یک پیشنهاد است که اضافه کردن بیشتر به یک زرادخانه از اقدامات مالی بلوک استقرار برای مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی.

این طرح را شامل اتحادیه اروپا قرض گرفتن پول در بازارهای مالی برای کمک به بخش ها و کشورها است که به خصوص تحت تاثیر این بیماری همه گیر. کمیسیون اروپا طرح است که به احتمال زیاد شبیه به فرانسه و آلمان طرح در راه های بسیاری در حالی که اتصال صندوق به اتحادیه اروپا در آینده دراز مدت بودجه.

سوال بزرگ خواهد بود که چگونه مقدار پول را در قالب کمک های مالی و چه مقدار خواهد بود وام.

اتریش و دانمارک و هلند و سوئد — یک گروه از کشورهای لقب “صرفه چهار” برای خود بودجه rectitude — تمایلی به دیدن پول داده شده را بدون هیچ رشته های متصل و مخالفت خود را به کمک های مالی می تواند نگه دارید تا پروژه.

“آن خواهد شد کمک های مالی و یا وام ؟ و اگر از آن خواهد شد کمک های مالی که در حال رفتن به پرداخت کمک های مالی? وام من فکر می کنم جالب تر راه رو به جلو گفتگو و اما ما نیز باید به بحث تحت چه شرایطی ما باید به این وام” سوئدی وزیر دارایی مگدلنا اندرسن روز سه شنبه گفت.

هر چه محتوای آن کمیسیون طرح است به احتمال زیاد به جرقه بحث و اتحادیه اروپا را برای کشمکش به کشیدن. بودجه در دوره جدید آغاز می شود در Jan 1 و کشورها در سراسر اتحادیه اروپا در حال از جان گذشته برای کمک های مالی در حال حاضر. تمام 27 کشور عضو باید توافق می کنید برای بازیابی صندوق را به اثر.

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>