اتحادیه اروپا به نوار مسافران از ما برزیل: Coronavirus به روز رسانی های زنده

  • اتحادیه اروپا قصد دارد به نوار مسافران از ایالات متحده, برزیل و روسیه بر ادامه افزایش coronavirus عفونت در سه کشور, دیپلمات گفت.
  • شانزده بازیکنان NBA در آمریکا از آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس در موج اول اجباری آزمون به لیگ برتر راه اندازی مجدد روش.
  • ایالات متحده آمریکا معاون رئیس جمهور مایک پنس گفته است که 16 متحده در سراسر کشور شاهد افزایش موارد از رمان coronavirus.
  • بیش از 9.7 میلیون نفر در سراسر جهان تشخیص داده شده است با COVID-19 در حالی که برخی از 4.9 میلیون باید بهبود با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 493,000 نفر کشته شده اند.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

چهار شنبه, ژوئن 27

02:11 GMT – انگلستان به خندق قرنطینه قوانین برای “کم خطر” کشورهای

بریتانیا گفت که آن را بلند خود در دو هفته coronavirus قرنطینه قانون برای بازدید از ورود برخی از “کم خطر” کشور پس از فشار از شرکت های هواپیمایی و گردشگری بخش.

دولت گفت آن منتشر خواهد شد یک لیست در هفته آینده از این کشور از آن مردم خواهد بود اجازه ورود به بریتانیا بدون نیاز به از خود جدا برای 14 روز به عنوان در حال حاضر مورد نیاز است. اعلام خواهد شد به دنبال بحث با کشورها از جمله فرانسه و یونان و اسپانیا در “روزهای آینده” با این تغییرات را به اثر در این هفته آغاز ژوئیه 6.

یک متخصص پنل را قرار داده و ملت ها را به سه دسته: سبز و قرمز. مسافران پس از رسیدن از سبز و عنبر کشورهای دیگر به قرنطینه خود را برای 14 روز پس از ورود خود را.

هزاران نفر از مشاغل در معرض خطر در انگلستان در میان COVID-19 بحران (2:54)

“ما خطر جدید-سیستم ارزیابی ما را قادر به دقت باز تعدادی از امن مسیرهای سفر در سراسر جهان” یک سخنگوی دولت گفت. “اما ما دریغ نکنید برای قرار دادن بر روی ترمز اگر هر گونه خطرات دوباره پدیدار شود.”

قوانین قرمز-دسته کشورها تغییر نخواهد کرد.

02:06 GMT – ونزوئلا سلامت ‘بمب’ می گوید: رئیس جمهور کلمبیا

رئیس جمهور کلمبیا ایوان دوقو به نام ونزوئلا بهداشت عمومی “بمب زمان” گفت: فقدان اطلاعات قابل اعتماد در مورد وضعیت همسایه خود را coronavirus شیوع یک نگرانی که دولت او تلاش می کند به کنترل خود عفونت.

ونزوئلا اذعان کرد فقط 4,600 coronavirus موارد و 39 مرگ و میر در حالی که کلمبیا گزارش شده در اطراف 80,600 موارد تایید شده و بیش از 2600 مرگ و میر.

“در مورد ونزوئلا اطلاعات غیر موجود” دوقو گفت: در مصاحبه با رادیو فردا. “وجود دارد خوب نیست و بیمارستان ظرفیت یا خوب اپیدمیولوژیک ظرفیت برای مدت زمان طولانی آنها نداشته جدی برنامه های واکسیناسیون.”

“من فکر می کنم در ونزوئلا است که یک بمب زمان از بهداشت عمومی از نقطه نظر.”

01:20 GMT – قاضی بلوک 25 درصد ظرفیت قانون برای نیویورک مذهبی خدمات

یک قاضی فدرال مسدود ایالت نیویورک از اجرای coronavirus محدودیت های محدود داخلی مذهبی اجتماعات به 25 درصد ظرفیت زمانی که انواع دیگر تجمعات محدود به 50 درصد است.

قاضی گری شارپ گفت: شاکیان فعالیت های مذهبی “خواهد بود بر دوش و در ادامه به درمان کمتر favourably نسبت به مقایسه فعالیت های سکولار”.

او همچنین لغو محدودیت محدود کردن تعداد افرادی که می توانند حضور, هوای آزاد, مذهبی گردهمایی با اشاره به هر دو اندرو کومو فرماندار نیویورک شهردار, بیل د Blasio ابراز کرده تایید برای تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در ماه گذشته در حالی که همچنان به حمایت محدودیت هایی در هيأتهاي مذهبي.

کریستوفر فرارا یک وکیل برای شاکیان به نام نابرابر محدودیت های “غیر منطقی با هدف قرار دادن خانه های عبادت”.

Priests lead Blessed Sacrement procession through Queens neighborhood during outbreak of the coronavirus disease (COVID-19) in New York

شماس رابرت Lavanco از بانوی ما از امید کلیسای کاتولیک دعا با ساکنان محلی در صفوف به نام سوگندی خوبان را نعمت به نمازگزاران در خارج از خانه خود در حالی که خود کلیسا محراب بسته است به آنها را در کوئینز قصبه شهر نیویورک New York [فایل: Mike Segar/ رویترز]

00:49 GMT – اتحادیه اروپا به نوار مسافران از آمریکا و روسیه و برزیل

اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) است که برای رد مسافران از ایالات متحده, برزیل و روسیه زمانی که بلوک بازگشایی مرزهای خود به خودی در جولای 1, دیپلمات به خبرگزاری فرانسه گفت و رویترز با استناد به کنترل نشده انتقال جدید کروناویروس در سه کشور ایران ،

سفیران از 27 اعضای اتحادیه اروپا برگزار شده در روز جمعه بعد از ظهر به ایجاد معیارهای اعطای قرنطینه-دسترسی رایگان از چهارشنبه آینده.

این جلسه به پایان رسید با یک لیست آزمایشی در حدود 18 کشور برای سفر به اروپا و اما لیست نیست عبارتند از ایالات متحده, برزیل یا روسیه با توجه به رویترز و خبرگزاری فرانسه. دولت های ملی داده شد تا 16:00 به وقت تهران به تصویب لیست.

مسافران از چین خواهد بود تایید را وارد کنید اما تنها مشروط به عمل متقابل از پکنآژانس گفت.

ما coronavirus موارد ممکن است تا 10 برابر بیشتر از داده ها را نشان می دهد (2:30)

00:12 GMT – آرژانتین تدابیر بوئنوس آیرس مستند

آلبرتو فرناندز رئیس جمهور آرژانتین گفت که این کشور آمریکای جنوبی را گسترش و تشدید یک مستند در داخل و اطراف بوئنوس آیرس پس از یک افزایش شدید در coronavirus موارد است.

به طور کلی موارد در آرژانتین پنج برابر افزایش یافته است از اواخر ماه مه بیش از 50000 در روز پنج شنبه هنگامی که وجود دارد 2,606 جدید تایید روزانه موارد است. مرگ و میر می ایستد در بیش از 1,150.

فرناندز گفت: محدودیت در حرکت در پرجمعیت سرمایه خواهد بود سخت تر دوباره تا ژوئیه 17. “ما باید برای به دست آوردن زمان برای تضمین که ما در نظام سلامت آماده است و می تواند در خدمت همه … قرنطینه است برای درمان این بیماری همه گیر تنها یکی از ما می دانند.”

وی افزود: “اقتصاد رو به وخامت است اما اقتصاد را بهبود می یابند. آنچه که متاسفانه ما نمی خواهید به بهبود می یابند کسانی هستند که هزار آرژانتینی که ما را ترک کرده اند.”


سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من Zaheena رشید در ماله مالدیو.

برای تمام تحولات کلیدی از دیروز 26 ژوئن به اینجا بروید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>