اتحادیه اروپا را محدود می کند بازدید کنندگان از ما با توجه به کروناویروس تجدید حیات

اتحادیه اروپا موافقت کرده است برای بازگشایی مرزهای خود به بازدید کنندگان از 15 کشور از ژوئیه 1, اما نه ایالات متحده آمریکا و برخی از کشورهای که تحت فشار قرار دادند سخت ترین و قدیمیترین برای بازگشایی اقتصاد خود را در عقب نشینی به دلیل افزایش در تایید عفونت کروناویروس.

اتحادیه اروپا این تصمیم را در روز سه شنبه یک روز پس از آریزونا mlb صدور یک فرمان به میله ورزشگاه سینما و پارک آب و مقامات جمهوری خواه و دموکرات پایگاه های یکسان موظف به پوشیدن ماسک.

اتحادیه اروپا تمدید ممنوعیت آن در مسافران نه تنها از ما بلکه از دیگر کشورها مانند روسیه و برزیل و هند که همه دیدن به سرعت در حال افزایش caseloads.

چین ساخته شده آن را به لیست خواهد شد که به روز رسانی هر دو هفته اما به شرط این که پکن همین کار را برای اروپایی ها بیانیه ای گفت:.

ما همسایه کانادا و همچنین ژاپن و استرالیا و نیوزیلند و اروگوئه بودند بدون شرایط این فهرست است.

الجزایر گرجستان و ژاپن و مونته نگرو, مراکش, رواندا, صربستان کره جنوبی تایلند و تونس گرد در خارج از کشور بود که به توافق رای میان اتحادیه اروپا 27 کشور عضو.

غیر ضروری سفر به اتحادیه اروپا ممنوع شده است از اواسط ماه مارس, اما تنها پس از عضو خود را بسته مرزهای ملی در سردرگمی و بدون هماهنگی به عنوان همه گیر شد.

هر چند لیست از نظر قانونی غیر الزام آور اتحادیه اروپا گفت: کشورهای عضو “باقی می ماند مسئول اجرای محتوای توصیه”.

بریتانیا در نظر گرفته شده است و بخشی از اروپا در آن پست-Brexit گذار است که به پایان می رسد در دسامبر 31.

ما سفر بان کی مون

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حالت تعلیق ورود بسیاری از اروپایی ها در ماه مارس است.

بیش از 15 میلیون شهروندان ایالات متحده سفر به اروپا هر سال و در حالی که حدود 10 میلیون اروپایی سر در سراسر اقیانوس اطلس.

در ایالات متحده آمریکا, تگزاس فلوریدا و کالیفرنیا پس گرد بسته شدن سواحل و بارها در برخی موارد در میان حیات ویروس.

“انتظار ما این است که تعداد ما در هفته آینده خواهد بود و بدتر” Ducey گفت: در آریزونا که در آن هفت بار در 10 روز تعداد موارد جدید در هر روز پیشی گرفته 3,000 خوانده شده را علامت.

همچنین در روز دوشنبه در لس آنجلس اعلام کرد که نزدیک سواحل و ممنوعیت آتش بازی نمایش در روز استقلال.

و نیوجرسی فرماندار اعلام کرد که تعویق بازگشایی داخل سالن ناهار خوری چون مردم شده اند با پوشیدن ماسک یا مطابق با دیگر اجتماعی-دورى قوانین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>