اتحادیه اروپا را رد تهمت خاورمیانه طرح در میان الحاق نگرانی

اتحادیه اروپا را رد کرده است رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد برای تامین صلح بین اسرائیل و فلسطینی ها

بروکسل — اتحادیه اروپا روز سه شنبه را رد کرد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد برای تامین امنیت و صلح در خاورمیانه و ابراز نگرانی در مورد اسرائیل قصد دارد به ضمیمه بیشتر فلسطینی ها زمین.

مغلوب ساختن پیشی جستن طرح آن رونمایی شد و هفته گذشته را پیش بینی احتمالی ایجاد یک دولت فلسطینی اما آن می افتد به مراتب کمتر از حداقل فلسطینی خواسته بود و ترک ملاحظه تکه از کرانه اسرائیل دست.

در بیانیه اتحادیه اروپا, سیاست خارجی رئیس جوزپ Borrell تاکید بلوک تعهد به راه حل تشکیل دو کشور بر اساس در طول سال 1967 خطوط با امکان توافق طرفین زمین-معاوضه ساخته شده از دولت اسرائیل و “مستقل دموکراتیک پیوسته مستقل و ماندگار دولت فلسطین.”

Borrell گفت: آمریکا ابتکار عمل “حرکت از این توافق بین المللی را می طلبد.”

“برای ایجاد یک صلح پایدار حل نشده وضعیت نهایی مسائل را از طریق مذاکرات مستقیم بین هر دو طرف” Borrell گفت. “این شامل به ویژه مسائل مربوط به مرزها وضعیت بیت المقدس و امنیت پناهندگان سوال”

مغلوب ساختن پیشی جستن طرح شد و مورد استقبال نخست وزیر اسرائیل, بنیامین نتانیاهو, اما محمود عباس را رد کرد و آن را به عنوان “بی معنی است.” خلیج عربی متحده نیز رد کرد کاخ سفید طرح به عنوان “مغرضانه.” در حالی که مقامات اسرائیلی حاضر بودند برای آن حجاب هیچ فلسطینی نمایندگان حضور داشتند.

نتانیاهو گفت که او می خواهد به حرکت به جلو با برنامه های ضمیمه کرانه خاک.

“ما به خصوص نگران اظهارات در چشم انداز الحاق دره اردن و سایر نقاط کرانه” Borrell گفت.

او پیشنهاد کرد که اتحادیه اروپا ممکن است در نظر اقدام قانونی گفت که هر “گام به سوی الحاق اگر اجرا نمی تواند عبور کند بلامنازع.”

فلسطینی ها به دنبال همه از کرانه غربی و شرق اورشلیم — مناطق گرفته شده توسط اسرائیل در سال 1967 خاورمیانه جنگ به صورت یک دولت مستقل و حذف بیش از 700 ، 000 مهاجر اسرائیلی از این مناطق است.

اما این طرح دو طرف به شدت با نتانیاهو hard-خط ملی چشم انداز برای منطقه و شنت کنار بسیاری از فلسطینی ها خواسته هسته.

وزرای خارجه اتحادیه اروپا مورد بحث قرار داده اند در ماه های اخیر که آیا بلوک باید تغییر آن سیاست های خاورمیانه ای در میان نگرانی رو به رشد است که حل و فصل فعالیت و آمریکا حرکت دیپلماتیک مانند به رسمیت شناختن اسرائیل بیت المقدس به عنوان پایتخت در حال تضعیف شانس یک راه حل دو کشور.

ایرلند و لوکزامبورگ در میان گروه کوچکی از کشورها که حمایت از تغییر موقعیت اما هیچ میدانی کشور عضو است که پشتوانه آنها است.

در نامه ای به Borrell لوکزامبورگ وزیر خارجه ژان Asselborn نوشت که امیدوار است برای یک راه حل دو کشور هستند “در حال برچیده قطعه قطعه روز پس از روز” و آن زمان را در نظر بگیرید به رسمیت شناختن فلسطین به عنوان یک دولت است.

Borrell اشاره کرده است که کشورهای عضو در حال “بسیار تقسیم شده” چگونه برای رسیدگی به صلح شرق میانه حرکت می کند. در روز سه شنبه بیانیه او همچنین تاکید اتحادیه اروپا را “اساسی تعهد به امنیت اسرائیل است.”

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>