اتحادیه اروپا به احتمال زیاد برای حفظ ممنوعیت آمریکایی ها از coronavirus نگرانی آن را به عنوان بازگشایی مرزهای خود

اکثر اروپایی ها هنوز محروم از سفر به آمریکا بیش از حد.

با بالاترین گزارش coronavirus مورد بار آمریکایی ها خواهد شد به احتمال زیاد محروم از سفر به بیش از 30 کشور اروپایی که اتحادیه اروپا حرکت می کند به بازگشایی مرزهای خود به خارج سفر هفته آینده.

این تصمیم دیده شده است به عنوان یک توبیخ چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به کار گرفته coronavirus گیر با شیوع را گسترش فزاینده به بالاترین سطح خود در دو ماه حتی به کشورهای دیگر شروع به بازگشایی شده است.

اتحادیه اروپا از کشورهای عضو به طور جدی به بحث یک لیست از کشورهایی که از آن به اجازه می دهد, گردشگری و سفر کسب و کار یک سخنگوی اتحادیه اروپا ماموریت در واشنگتن گفت: ABC News.

لیست خواهد بود “بر اساس معیارهای عینی برای اولین بار در میان آنها بودن وضعیت اپیدمیولوژیک در یک کشور داده می شود که باید به خوبی یا بهتر از در اتحادیه اروپا” این سخنگو گفت: بدون فهرست کشورهای خاص.

که تقریبا به طور قطع به معنای سفر از آمریکا است که گزارش شده بیش از 2.3 میلیون نفر از پنجشنبه ممنوع خواهد شد به خصوص که بخش های خاصی از کشور را دیده چشمگیر افزایش می یابد و در موارد در روز های اخیر.

بیش از 15 میلیون آمریکایی معمولا سفر به اروپا هر سال با ایتالیا فرانسه و آلمان در صدر فهرست کشورهایی بیشترین بازدید شده توسط آمریکایی ها. همه غیر ضروری سفر به اروپا بوده است تعطیل از مارس.

ایالات متحده هنوز هم میله هر شهروند خارجی که سفر کرده است در قبل از دو هفته در 28 کشور اروپایی و برزیل و چین است. کسانی که 28 کشور اروپایی شامل بریتانیا و ایرلند و همچنین به عنوان منطقه شنگن — یک گروه از 26 کشور است که باید شل تر مرز محدودیت های بین آنها از جمله فرانسه و آلمان و یونان و ایتالیا و پرتغال و اسپانیا.

شیوع بیماری در روسیه و برزیل و هند نیز رشد قارچ ترک آن دسته از کشورهای بزرگ به احتمال زیاد محروم توسط اتحادیه اروپا نیز که کشورهای عضو باید تا حد زیادی موجود coronavirus’ گسترش یافته است.

کشورهای اتحادیه اروپا در حال تنظیم به بازگشایی مرزهای خود را به یک دیگر در جولای 1, با این لیست مجاز در خارج از مسافران به روز شده “به طور منظم … را به حساب در حال تحول سلامت وضعیت” با توجه به اتحادیه اروپا سخنگوی.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: آمریکا و اتحادیه اروپا در حال کار با هم “به مطمئن شوید که ما باید تمام عناصر در جای خود به ایتالیا سفر می کند.”

“این مهم است که ایالات متحده به اروپا ظرفیت برای سفر به ایالات متحده است. آن را بسیار مهم برای اروپایی ها به طور مجدد با اقتصاد آمریکا و همچنین” او به خبرنگاران گفت: نود ناامیدی در برخی از کشورهای اروپایی برای گردشگری به رزومه میان تعمیق اقتصادی درد.

“ما قطعا نمی خواهید به بازگشایی در راه است که خدشه دار ایالات متحده از مردم سفر در اینجا و ما قطعا نمی خواهید به علت مشکلات هر جا دیگری” Pompeo اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>