کشورهای عضو اتحادیه اروپا ممنوعیت ضد مالاریا دارو برای coronavirus: به روز رسانی زنده

  • دولت های اروپایی باید نقل مکان کرد به توقف استفاده از داروهای ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19 بيمار و دوم جهانی دادگاه به حالت تعلیق در آمد بیشتر ضربات به امید برای درمان ترویج شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

  • برزیل تلفات از COVID-19 پیشی گرفته 25000 نفر در چهارشنبه وزارت بهداشت گفت. مرگ و میر ناشی از این بیماری ناشی از کروناویروس در طول 24 ساعت گذشته بودند 1,086 در حالی که تعداد موارد افزایش 20,599 رسیدن به 411,821.

  • تعداد coronavirus موارد در عرب منطقه خلیج فارس که شامل قطر, کویت, عربستان سعودی, امارات متحده عربی, بحرین و عمان گذشت 200,000 به عنوان بزرگترین اقتصاد عربستان سعودی و امارات متحده عربی را آغاز کرده اند به سهولت محدودیت.

  • بیش از 5.7 میلیون نفر از coronavirus تایید شده است در سراسر جهان با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. در اطراف 356,000 مردم فوت کرده اند در حالی که بیش از 2.3 میلیون نفر بهبود یافته اند.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

پنج شنبه, مارس 28

11:14 GMT – انگلستان دارای بالاترین نرخ مرگ و میر: FT تجزیه و تحلیل

انگلستان دچار بیشترین میزان مرگ ناشی از کروناویروس در میان بیشتر کشورها را تحت تاثیر قرار با مقایسه داده های ردیابی با توجه به بار مالی پژوهش است.

آمار رسمی از دفتر آمار ملی (ONS) اوایل این هفته منتشر شد نشان می دهد که در بریتانیا به ثبت رسیده تقریبا 60000 مرگ و میر بیشتر از حد معمول از آنجا که در هفتۀ منتهی به 20 مارس.

پس از آن تجزیه و تحلیل توسط FT که در نگاه داده ها از 19 کشور نشان می دهد این ویروس به طور مستقیم یا غیر مستقیم کشته و 891 نفر در هر میلیون نفر در بریتانیا به بالاترین رقم در مقایسه با.

10:55 GMT – افتتاح مدارس در دانمارک نیست بدتر شیوع داده ها را نشان می دهد

بخشی از بازگشایی مدارس دانمارکی است منجر به افزایش coronavirus عفونت در میان دانشجویان جوان, دکتر از بیماری های عفونی اپیدمیولوژی و پیشگیری در دانمارک سرم موسسه گفت: با استناد به داده های جدید.

دانمارک یکی از اولین کشورها برای بازگشایی جامعه در 15 آوریل پس از یک ماه قفل اجازه می دهد دانش آموزان تا کلاس پنجم در مدرسه.

“شما می توانید هر گونه اثرات منفی از بازگشایی مدارس” پیتر اندرسن گفت: “رویترز” با اشاره به اطلاعات به روز رسانی در چهارشنبه.

آخرین داده ها نشان داد هیچ افزایش قابل توجهی در عفونت را در کودکان بین یک تا 19 در هفته پس از بخشی از بازگشایی مدارس.

10:54 GMT – GSK می گوید علم نیست لینک همه گیر H1N1 واکسن آنفولانزا به اختلال خواب

انگلیسی, داروسازی GSK گفته است که آن قبلی واکسن آنفولانزای همه گیر که با استفاده از برخی از مواد تشکیل دهنده همان COVID-19 واکسن در حال حاضر تحت توسعه بود و نه مربوط به افزایش موارد از خواب اختلال حمله خواب.
یک سخنگوی GSK گفت: “علم نقل مکان کرد” پس نگرانی در ابتدا مطرح شده در مورد ارتباط بین حمله خواب و واکسن H1N1 به نام Pandemrix.

مطالعات قبلی در کشورهای مختلف از جمله انگلستان و فنلاند و سوئد و ایرلند که در آن GSK را Pandemrix واکسن استفاده شد در 2009/2010 آنفولانزای همه گیر بود پیشنهاد کرد استفاده از آن در ارتباط بود به یک افزایش قابل توجهی در مورد حمله خواب در کودکان است.

10:48 GMT – که رسمی: سنبله در اروپا و میر ناشی از مارس مرتبط COVID-19

در مورد 159,000 بیشتر مردم در 24 کشور اروپایی روز پس از اوایل ماه مارس از را معمولا اند و انتظار می رود سازمان بهداشت جهانی رسمی است گفت: با اضافه کردن یک “قابل توجهی” از اسپایک مرتبط است COVID-19.

“آنچه که ما را دیده اند بسیار واضح است که اوج آن در حد مرگ و میر مربوط در این کشورها به اوج انتقال COVID-19,” Smallwood Katie که اورژانس رسمی به خبرنگاران گفت.

“این به ما می دهد بسیار خوب نشان می دهد که بسیار قابل توجهی از این حد مرگ و میر مرتبط است و با توجه به COVID-19.”

10:45 GMT – بین المللی گردشگری چهره بزرگترین رکود پس از 1950s

گردشگری بین المللی تنظیم شده است به سقوط 70 درصد در این سال به مناسبت این بخش بزرگترین رکود پس از پرونده آغاز شد و در دهه 1950 سازمان ملل متحد, سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) دبیر کل زوراب Pololikashvili گفته روزنامه Handelsblatt.

او گفت: این پیش بینی برای coronavirus-ضربه بخش مبتنی بر این فرض است که کشورها در سراسر جهان را به تدریج باز کردن مرزهای خود را از ماه اوت است.

09:45 به وقت تهران برزیل – سوابق دیگر 1000-به علاوه روزانه مرگ و میر

برزیل ثبت کرده است بیش از 1000 جدید مرگ و میر ناشی از کروناویروس در 24 ساعت گذشته.

این 1,086 تلفات نازل شده در چهارشنبه آورد تعداد کل مرگ و میر به 25,598. با 20,599 جدید موارد تعداد افراد آلوده رسیده است 411,821.

اینجا بیشتر بخوانید.

Relatives react during the burial of 64-year-old Raimunda Conceicao Souza, who died from the coronavirus disease (COVID-19), at Vila Formosa cemetery, Brazil's biggest cemetery, in Sao Paulo, Brazil

بستگان حضور دفن 64 ساله Raimunda کنکیکو دو سوزا که از بیماری کروناویروس در سائو پائولو [فایل: Amanda Perobelli/رویترز]

09:31 GMT – اندونزی گزارش 687 جدید موارد مرگ و میر 23

اندونزی گزارش شده 687 موارد جدید آوردن تعداد کل عفونت به 24,538 های رسمی وزارت بهداشت گفته است.

اندونزی نیز تایید 23 جدید و میر ناشی از coronavirus آوردن مجموع تلفات به 1,496 دفاع کرد گرفته شد این مقام Achmad Yurianto به خبرنگاران گفت.

09:22 GMT – کویت ایرویز به غیر روحانی کردن 25 درصد از کارکنان با توجه به virus: منبع

دولتی کویت ایرویز در حال برنامه ریزی برای اخراج 1500 نفر از کارکنان – 25 درصد از نیروی کار خود را – با توجه به همه گیر و تاثیر آن بر کسب و کار خود یک منبع گفته است.

هواپیمایی را بخدمت خارجی کارکنان تنها, کویت, روزنامه Al-Qabas گزارش به نقل از یک منبع در شرکت.

کویتی کسانی که ازدواج کویتی و کسانی که تابعیت دیگر کشورهای عربی خلیج فارس را نمی خواهد تحت تاثیر کاهش شغل ،

09:19 GMT – غنا جانباز, 95 پیاده روی 23km به جمع آوری کمک مالی

95-در سال غنا جنگ جهانی دوم کهنه راه می رفت 23 کیلومتر (14 مایل) در یک هفته به منظور بالا بردن بودجه برای بهداشت و درمان کارگران مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس در آفریقا است.

در مورد آن خوانده شده اینجا.

Private Joseph Hammond a 95 years old WWII veteran in Ghana [Screegrab/GUBA Foundation]

خصوصی یوسف هاموند در جنگ جهانی دوم برای بریتانیا مانند هزاران آفریقایی [Screegrab/GUBA بنیاد]

09:15 GMT – نیسان به اندونزی و اسپانیا خودکار گیاهان پس از ضرر و زیان

نیسان اعلام کرده است بسته شدن دو خودرو گیاهان در اسپانیا و اندونزی به عنوان آن غرق قرمز برای اولین بار در 11 سال در حالی که همه گیر ارسال تقاضای جهانی انداخت و متوقف تولید.

نیسان ارشد اجرایی ماکوتو اوچیدا به خبرنگاران گفت: تولید در اروپا خواهد بود محور در انگلیسی گیاه در ساندرلند و تولید در اندونزی حرکت می کند به تایلند به عنوان خودروساز ژاپنی کاهش جهانی تولید 20 درصد است.

09:07 GMT – مالزی گزارش 10 مورد جدید

مالزی مقامات بهداشتی گزارش 10 کروناویروس جدید, موارد بالا بردن مجموع به 7,629 موارد است.

وزارت بهداشت در گزارش جدید مرگ و میر نگه داشتن تعداد کل مرگ و میر در 115.

08:47 GMT – نزدیک به نیمی از بسته انگلستان شرکت نمی دانم زمانی که آنها را بازگشایی

نزدیک به نیمی از کسب و کار در بریتانیا است که به طور موقت بسته و یا متوقف تجارت به دلیل coronavirus مستند مطمئن نیستید که آنها را راه اندازی مجدد بازرگانی یک نظرسنجی که توسط کشور های رسمی مرکز آمار نشان داده است.

چهارده درصد از بسته شرکت گفت که آنها انتظار می رود به سر کسب و کار در دو هفته آینده و بیشتر از 31 درصد انتظار می رود برای راه اندازی مجدد در بیش از چهار هفته در دفتر آمار ملی انگلیس اعلام کرد.

اتحادیه اروپا رونمایی $824bn coronavirus طرح بازیابی

08:39 GMT – ‘شواهد’ بازگشایی مدارس فنلاند گسترش ویروس سریع تر

فنلاند دیده است هیچ شواهدی از coronavirus گسترش سریع تر از مدارس شروع به بازگشایی در وسط ممکن است بالا سلامت رسمی گفته است.

“زمان شده است اما تا کنون ما شاهد هیچ شواهد” میکا Salminen مدیر امنیت سلامت در فنلاند موسسه سلامت و رفاه یک کنفرانس خبری گفت.

فنلاند شروع به بازگشایی مدارس و مهد کودک در مراکز از مارس 14 پس از تقریبا دو ماه خاموش کردن.

08:32 GMT – هلندی F1 جایزه بزرگ موتور مسابقه به تعویق افتاد تا 2021

هلندی فرمول یک جایزه بزرگ در زندوورت به تعویق افتاده است تا 2021 با توجه به COVID-19 همه گیر دهندگان گفته اند.

این مسابقه در دریا از مدار شده اند که این کشور برای اولین بار از سال 1985.

“من تا به حال به نگاه به جلو به آن را برای 35 سال, بنابراین من می تواند یک سال دیگر صبر کنید,” هلندی جایزه بزرگ مدیر ورزشی Jan Lammers گفت: در مسابقه وب سایت.

بیشتر:

08:18 GMT – فیلیپین تایید 539 موارد جدید, بزرگترین واحد-روز افزایش

فیلیپین’ وزارت بهداشت گزارش شده 17 بیشتر coronavirus مرگ و میر و 539 عفونت های جدید بیشترین تعداد موارد گزارش شده در یک روز پس از این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در کشور است.

وزارت گفت: در مجموع عفونت افزایش یافته است به 15,588 و 921 نفر کشته شده اند. تعدادی از بهبود بيماران 3,598.

درون سازمان پانل در coronavirus توصیه کرده است که رئیس جمهور رودریگو Duterte سهولت سخت مستند اقدامات در پایتخت که حساب برای بسیاری از coronavirus موارد و مرگ و میر به راه اندازی مجدد فعالیت های اقتصادی.

blog entry philippines

یک کارگر شهرستان پس از اتمام ارسال یک نمونه خون برای آزمایش پادتن در coronavirus مرکز آزمون در پسیگ سیتی مترو مانیل فیلیپین [رولکس دلا پنا/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE]

08:04 GMT – زنان, ورزش, چهره نسل از دست دادن از COVID-کاهش 19: NZ آژانس

زنان, ورزش ممکن است نیاز به یک نسل به بهبود اخیر دستاوردهای آن است که اگر چپ “کنار جاده” در طول همه گیر به عنوان سازمان تمرکز بر گرفتن مردان مسابقات در مسیر بازگشت از نیوزیلند زنان آژانس حمایت کرده است به رویترز گفت.

راشل Froggatt, مدیر اجرایی زنان در ورزش Aotearoa گفت نیوزیلند دولت متعهد پشتیبانی برای زنان, ورزش, coronavirus خاموش کردن تهدید به سرکوب این حرکت از چند سال گذشته.

زنان کریکت, فوتبال, استرالیا, قوانین راگبی لیگ و اتحادیه راگبی مسابقات را به دست آورد کشش در استرالیا و نیوزیلند است اما بسیاری از سازمان ها شده اند سریع به جلو و بودجه و پایان فصل برای زنان, ورزش, در این بیماری همه گیر.

07:57 GMT – همه گیر بدتر از دوره برای زنان در سراسر جهان: NGO

میلیون ها نفر از زنان در سراسر جهان روبرو هستند کمبود بهداشتی محصولات و افزایش قیمت ها و بدتر ننگ در حالی که مدیریت در طول دوره این بیماری همه گیر کوروناویروس یک موسسه خیریه هشدار داده است.

حدود سه چهارم از متخصصان سلامت در 30 کشور بررسی طرح بین المللی از کنیا به استرالیا گزارش کمبود عرضه در حالی که 58 درصد شکایت از افزایش و گران قیمت از محصولات بهداشتی است.

حدود نیمی از پاسخ دهندگان اشاره به کاهش دسترسی به آب پاک برای کمک به مدیریت دوره و یک چهارم بیشتر نگران انگ یا افتراقی شیوه های فرهنگی مرتبط با قاعدگی برای زنان که به دام افتاده بودند در خانه با مستندات.

07:45 GMT – روسیه coronavirus غرق 4,000

روسیه گزارش کرده 174 مرگ و میر در قبل از 24 ساعت مطابق با آن رکورد روزانه افزایش مرگ و میر و افزایش تعداد مرگ و میر به 4,142.

این کشور coronavirus پاسخ به بحران مرکز گفت: تعدادی از عفونت ها افزایش یافته بود توسط 8,371 به 379,051.

مسکو گسترش مستند تا مارس 31 عنوان COVID-19 عفونت افزایش می یابد

07:34 GMT – EasyJet نمی خواهد پرواز به ایتالیا با فاصله در هواپیما: گزارش

EasyJet نمی خواهد پرواز به ایتالیا اگر رم تمدید اجتماعی فاصله قوانین در هواپیما فراتر از ژوئن 15, شرکت هواپیمایی بودجه را اجرایی کرده است گفت: در مصاحبه با روزنامه.

“این امر می تواند غیر ممکن است برای شرکت ها برای کار با تنها یک سوم از کرسی ها به فروش می رسد” Johan Lundgren, به نقل از به نقل از کوریره دلا سرا.

07:27 GMT – سنگاپور و وزارت بهداشت تایید می کند 373 جدید کروناویروس موارد

سنگاپور و وزارت بهداشت تایید کرده 373 بیشتر coronavirus موارد مصرف مجموع تعداد موارد تایید شده به 33,249.

07:23 GMT – کره جنوبی reimposes برخی از محدودیت های اجتماعی را برای جلوگیری از شیوع بیماری های جدید

کره جنوبی reimposed یک سری از coronavirus اجتماعی فاصله اقدامات به عنوان یک سری از خوشه ها را تهدید می کند برای به چالش کشیدن خود را با موفقیت در مهار بیماری همه گیر.

موزه ها و پارک ها و گالری های هنری در سئول شهری منطقه تمام خواهد شد دوباره بسته و به مدت دو هفته از روز جمعه وزیر بهداشت گفت: پارک داد neung-hoo, در حالی که شرکت ها شد و خواست به readopt شیوه های کار انعطاف پذیر, در میان دیگر اقدامات.

“ما تصمیم گرفته اند برای تقویت تمام اقدامات قرنطینه در منطقه شهری به مدت دو هفته از فردا به ژوئن 14,” او گفت:.

07:00 GMT – انگلستان کارفرمایان باید پرداخت دستمزد از آنان خواست برای منزوی کردن توسط COVID-19 ردیابی سیستم: وزیر

کارفرمایان باید پرداخت دستمزد هر کسی گفت به ماندن در خانه توسط انگلستان COVID-19 تست و ردیابی, سیستم, انگلیسی, وزیر بهداشت مت Hancock گفته است.

این سرویس با هدف امکان شل شدن مستند اقدامات برای بسیاری از مردم. از پنج شنبه, تماس با ما از کسانی که تست مثبت خواهد بود دستور به جدا برای 14 روز حتی اگر آنها بدون علائم است.

خواسته طی مصاحبه ای در آسمان, اخبار, اگر کارفرمایان خواسته شد تا نسبت به مرحله و خلق پرداخت دستمزد در حالی که آنها منزوی, Hancock, گفت: “بله”.

“اگر شما دستور توسط بیمه خدمات درمانی, برای سلامت عمومی دلایل به ماندن در خانه پس از آن که معادل آن در قانون اشتغال به حال بد و بسیار مهم است که کارفرمایان انعطاف پذیر هستند در مورد این” او گفت:.

دیدار با نیویورک ‘یا شخص مقدس حامی شخص از PPE’

06:24 GMT – GSK به تولید یک میلیارد دوز ادجوانت واکسن تقویت کننده در سال 2021

انگلستان داروسازی گلاکسو Plc را گسترش تولید واکسن اثر بوستر یا کمکی برای تولید یک میلیارد دوز در سال 2021 برای استفاده در عکس برای COVID-19 شرکت گفته است.

این شرکت اضافه شده آن را در مذاکرات با دولت در حمایت از برنامه که اجازه می دهد گسترش مقیاس تولید در آینده موفق واکسن برای COVID-19 بیماری است.

06:20 به وقت تهران – بریتانیا EasyJet به تبر تا 30 درصد از نیروی کار خود را

انگلیسی, کم هزینه خطوط هوایی EasyJet گفت که قصد دارد به بریده بریده تا 30 درصد از کارکنان آن و کوچک کردن ناوگان خود را به تناسب بازار کوچکتر از آن انتظار ظهور از سقوط در سفر هوایی با توجه به همه گیر.

EasyJet گفت: این امر راه اندازی یک فرآیند مشاوره با کارکنان خود را در روزهای آینده و پیوستن بسیاری از آن شرکت هواپیمایی همسالان در اعلام کاهش شغل.

06:15 به وقت تهران

سلام این Mersiha Gadzo در دوحه مصرف بیش از به روز رسانی زنده از همکار Ted Regencia در کوالالامپور.

05:36 GMT – ترکیه رزومه قطار شهری خدمات به عنوان coronavirus محدودیت سهولت

ترکیه آغاز به کار کرد و قطار بین شهری در روز پنج شنبه پس از دو ماه فاصله به عنوان آن را به تدریج برطرف coronavirus محدودیت در تلاش برای بازگرداندن زندگی عادی و بازگشایی اقتصاد در مواجهه با خطر رکود است.

در 04:00 GMT یک قطار شهری به سمت چپ پایتخت آنکارا به استانبول برای اولین بار پس از آوریل 28 توقف در خدمات. قطار را از 16 سفرهای روزانه اگر چه افراد در سن 20 یا کمتر و 65 ساله یا مسن تر می توانند سفر

برای مبارزه با ویروس ترکیه اعمال کرده بود آخر هفته اقامت در خانه سفارشات متوقف ترین سفر بین شهرهای بزرگ, بسته, رستوران ها و مدارس و بیشتر مهر و موم شده از مرزهای خود. اما دولت آغاز شده نورد بازگشت برخی از اقدامات به گسترش ویروس را کند می کند گفت: با هدف عادی سازی زندگی تا مرداد.

05:02 GMT – رشته کلمبیایی تمنایی برای COVID-19 هوایی از برزیل

بیش از 200 کلمبیا اتباع که معترضان را در داخل برزیل سائو پائولو را به فرودگاه بین المللی خواسته اند دولت خود را برای ارسال یک پرواز خاص به آنها را به خانه آورد.

رشته مسافران کمپینگ در فرودگاه در امید که خود را در مخمصه خواهد prod مقامات کلمبیا در برزیل به منشور بشردوستانه خانه پرواز. هر چیزی را به آنها را به بازگشت به کلمبیا و دور از آمریکای لاتین coronavirus نقطه داغ.

“ما لازم نیست که پول و یا چیزی برای انجام در برزیل. ما می خواهیم به درخواست کلمبیا رئیس جمهور لطفا به ما کمک کند. ما فقط خوردن به لطف کمک های مالی” خوزه آبیلا ساودرا یکی از افراد سرگردان و گفت: آسوشیتد پرس اعلام کرد.

04:50 GMT – تایلند گزارش 11 جدید کروناویروس موارد جدید مرگ و میر

تایلند به گزارش روز پنج شنبه 11 جدید کروناویروس موارد جدید مرگ و میر آوردن مجموع آن به 3,065 مورد تأیید و 57 مرگ و میر پس از شیوع بیماری در ماه ژانویه آغاز شده.

موارد اتباع تایلندی در قرنطینه که به تازگی از خارج از کشور از جمله چهار تن از کویت شش از قطر و یکی از هندوستان, خبرگزاری رویترز گزارش به نقل از Taweesin Wisanuyothin سخنگوی دولت coronavirus نیروی کار.

وجود دارد 2,945 بیمارانی که بهبود یافته اند پس از وقوع آغاز شده است.

04:22 GMT – Washington, DC برای شروع تدریجی بازگشایی

پایتخت ایالات متحده در واشنگتن دی سی آغاز خواهد شد و به تدریج بازگشایی در روز جمعه حتی به عنوان شهردار موریل Bowser خود هشدار می دهد که آن را احتمالا خواهد شد در نتیجه بیشتر coronavirus عفونت با توجه به یک AP news agency گزارش.

رستوران های مجاز خواهد بود به صندلی مهمان در خارج از منزل آرایشگاه و سالن مو باز خواهد شد با ظرفیت محدود و غیر ضروری کسب و کار خواهد بود و مجاز به ارائه منظقه و یا جلوی درب وانت خدمات.

سگ پارک تنیس و گلف را بازگشایی اما تجهیزات زمین بازی و استخر های عمومی بسته باقی خواهد ماند. ورزشی که شامل تماس نزدیک از جمله فوتبال, فوتبال و بسکتبال هنوز هم ممنوع است.

03:45 GMT – آلمان coronavirus موارد افزایش 353 به 179,717

تعداد تایید coronavirus موارد در آلمان افزایش 353 به 179,717 داده ها از موسسه کخ رابرت (RKI) برای بیماری های عفونی نشان داد که در روز پنج شنبه.

گزارش مرگ و میر افزایش 62 به 8,411 این شمارش نشان داد با توجه به خبرگزاری رویترز.

03:38 GMT – سازمان ملل: 14 میلیون می تواند گرسنه در امریکا لاتین

سازمان ملل متحد برنامه جهانی غذا هشدار داده است که حداقل 14 میلیون نفر می تواند گرسنه در امریکا به عنوان coronavirus همه گیر قوی هستند سازندگان: مردم در خانه های خود خشک شدن کار و فلج کننده اقتصاد است.

“ما در حال ورود به یک مرحله بسیار پیچیده” گفت: میگوئل بارتو این WFP مدیر منطقه ای آمریکای لاتین و کارائیب. “این است آنچه ما تماس گرسنگی بیماری همه گیر.”

در هائیتی گرسنگی می تواند بیش از دو برابر از 700,000 به 1.6 میلیون, با توجه به گزارش AP.

Mexico - coronavirus حداقل 3.4 میلیون نفر تجربه کرده اند شدید ناامنی غذایی در آمریکای لاتین در سال 2019 آمریکا گفت: [کارلوس Jasso/رویترز]

03:08 GMT – چین گزارش دو مورد جدید از خارج از کشور

چین اعلام کرد دو مورد جدید از coronavirus هر دو از خارج از کشور روز پنج شنبه آن را به عنوان حرکت به جلسه سالانه خود را تشریفاتی مقننه بود که با تاخیر بیش از دو ماه با وقوع.

جدید مرگ و میر گزارش شده است و فقط 73 نفر باقی مانده در درمان, در حالی که یکی دیگر از 518 باقی می ماند تحت انزوا و مشاهده ظن داشتن ویروس و یا تست مثبت بدون نشان دادن هر گونه علائم AP گزارش خبرگزاری به نقل از مقامات بهداشت.

چین گزارش کرده است در مجموع 4,634 مرگ و میر ناشی از COVID-19 در میان 82,995 موارد است.

02:49 GMT – فیلیپین وظیفه نیروی پشت کاهش مانیل مستند

فیلیپین’ coronavirus نیروی کار توصیه می شود رئیس جمهور رودریگو Duterte سهولت یکی از طولانی ترین مستندات در جهان برای ساکنان پایتخت که باید تحمل نزدیک به 11 ماه از محدودیت.

مانیل مستند را در این آخر هفته پیش افتادن از 76 روز قرنطینه ووهان چین شهر که در آن برای اولین بار شیوع بسیار عفونی رمان coronavirus تشخیص داده شد با توجه به خبرگزاری رویترز.

توصیه آمد و حتی به عنوان روزانه عفونت در این هفته بودند که بالاترین سطح از آوریل 6. موارد تایید شده در گذشته شش روز شامل نزدیک به 11 درصد از کل 15,049 ثبت شده که 904 منجر به مرگ و میر.

02:04 GMT – S Korea گزارش 79 مورد جدید – بزرگترین افزایش از ماه آوریل 5

کره جنوبی گزارش داد 79 جدید کروناویروس موارد در روز پنج شنبه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در بزرگترین یک روز پس از افزایش 5 آوریل با توجه به آژانس خبری رویترز را شمارش.

این بود که از نیمه شب روز چهارشنبه به ارمغان می آورد و این کشور در مجموع به 11,344 موارد و 269 مرگ و میر.

حداقل 69 از موارد جدید بودند داخلی عفونت آمده و به مقامات بهداشتی نبرد رو به رشد شیوع بیماری های مرتبط با تجارت الکترونیکی شرکت تدارکات امکانات.

Coronavirus - South Korea

دانش آموزان خوردن ناهار با شفاف تقسیم و جدا کردن آنها در غذاخوری از Geumbyeong مدرسه ابتدایی در چانچنئون کره جنوبی روز چهارشنبه [Yonhap از طریق سازمان حفاظت محیط زیست]

01:50 GMT – چین اجازه می دهد تا پرواز از هفت کشور

چین به زودی آرامش خود را کنترل مرز هفت کشورها بیشتر این کشور هواپیمایی آژانس گفت: این امکان داخلی و خارجی شرکت های هواپیمایی به درخواست برای به اصطلاح “کانال سبز” به صورت چارتر پرواز به سرزمین اصلی است.

در میان کسانی که از کشورهای انگلیس, فرانسه, آلمان, ایتالیا, ژاپن, سنگاپور و سوئیس. کره جنوبی اولین کشوری بود که به ایجاد “کانال سبز” با چین در اوایل این ماه.

01:28 GMT – دولت های اتحادیه اروپا ممنوعیت هیدروکسی کلروکین برای COVID-19

دولت های اروپایی نقل مکان کرد به توقف استفاده از داروهای ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19 بيمار و دوم جهانی دادگاه به حالت تعلیق در آمد بیشتر ضربات به امید برای درمان ترویج شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

این حرکت توسط فرانسه و ایتالیا و بلژیک به دنبال یک سازمان بهداشت جهانی تصمیم روز دوشنبه به مکث زیادی محاکمه هیدروکسی کلروکین به دلیل نگرانی های ایمنی.

انگلستان تنظیم کننده گفت که جداگانه محاکمه شد که در کمتر از یک هفته پس از آن آغاز شده است. این مطالعه که توسط رهبری دانشگاه آکسفورد و تا حدودی بودجه توسط بنیاد بیل و ملیندا گیتس شد شامل به عنوان بسیاری از 40,000 بهداشت و درمان کارگران است.

01:09 GMT – کره جنوبی تدارکات مرکز گزارش سنبله در COVID-19 موارد

کره جنوبی روز پنج شنبه گزارش ادامه داد: افزایش جدید کروناویروس موارد مربوط به تدارکات مرکز در شهرستان های غرب, سئول, با توجه به Yonhap news agency.

در مجموع 69 مورد بوده است ترسیم به تدارکات مرکز اداره کشور پیشرو تجارت الکترونیکی اپراتور Coupang Inc در بوچئون همانطور که از اوایل پنجشنبه Yonhap به نقل از مقامات بهداشت عنوان کرد و گفت.

این شرکت اعلام کرد همه کارکنان در این مرکز بود که در تماس با بیمار قرار داده شد و تحت self-جداسازی و تسهیلات بوده است تعطیل شد.

00:38 GMT – کلمبیا شروع به کاهش محدودیت از شروع ماه ژوئن

کلمبیا آغاز خواهد شد کاهش محدودیت در محل قرار داده برای کنترل گسترش coronavirus با شروع از ماه ژوئن رئیس جمهور ایوان دوقو اعلام کرده است هر چند او خواسته عموم به ادامه جنگ در خانه نگه دارید و با استفاده از اقدامات برای مهار این بیماری است.

کلمبیا گزارش شده بیش از 24,000 تایید موارد COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس و همچنین 803 مرگ و میر. کشور آغاز شد و در سراسر کشور قرنطینه در اواخر ماه مارس است.

00:10 GMT – مصر گزارش کشور بالاترین نرخ روزانه از عفونت

مصر, وزیر بهداشت اعلام کرد 910 جدید تایید موارد coronavirus در 12 ساعت گذشته این کشور بالاترین نرخ روزانه از عفونت پس از این ویروس شناسایی شد در اواسط ماه فوریه با توجه به آسوشیتد پرس.

این وزارت همچنین گزارش داد 19 جدید و میر ناشی از COVID-19. چهارشنبه ارقام آورده مصر شمارش به 816 مرگ و میر در میان 19,666 موارد تایید شده.

مصر و جهان عرب پرجمعیت ترین کشور دارای بالاترین اعلام کرد مرگ و میر ناشی از COVID-19 در جهان عرب و سوم در خاورمیانه باطله ایران و ترکیه با توجه به شمارش توسط آسوشیتد پرس.

Egypt - coronavirus

مصر دارای بالاترین اعلام کرد مرگ و میر ناشی از COVID-19 در جهان عرب [File: محمد حسام/سازمان حفاظت محیط زیست]

00:01 GMT – ترکیه میانگین تعداد موارد نشانگر حدود 1000 روزانه

ترکیه, وزیر بهداشت اعلام کرد 34 جدید و میر آوردن تلفات از COVID-19 به 4,431.

Fahrettin Koca توییتی شنبه 1,035 عفونت های جدید تایید شد در 24 ساعت گذشته. تعداد کل موارد رسیده 159,797.

ترکیه رتبه نهم در شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز برای تعداد موارد اما کارشناسان بر این باورند که میزان عفونت در سطح جهان می تواند بسیار بالاتر گزارش شده است. متوسط تعداد موارد جدید است hovered حدود 1000 این هفته AP خبر داد.

__________________________________________________________________

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من تد Regencia در کوالا لامپور, مالزی. خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (27 مه) در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>