کشورهای عضو اتحادیه اروپا ممنوعیت ضد مالاریا دارو برای coronavirus: به روز رسانی زنده

  • ایالات متحده تلفات از coronavirus پیشی گرفته 100,000 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. این کشور در حال حاضر بیش از 1.69 میلیون موارد تایید شده.

  • برزیل تلفات از COVID-19 پیشی گرفته 25000 نفر در چهارشنبه وزارت بهداشت گفت. مرگ و میر ناشی از این بیماری ناشی از کروناویروس در طول 24 ساعت گذشته بودند 1,086 در حالی که تعداد موارد افزایش 20,599 رسیدن به 411,821.

  • تعداد coronavirus موارد در عرب منطقه خلیج فارس که شامل قطر, کویت, عربستان سعودی, امارات متحده عربی, بحرین و عمان گذشت 200,000 به عنوان بزرگترین اقتصاد عربستان سعودی و امارات متحده عربی را آغاز کرده اند به سهولت محدودیت.

  • بیش از 5.68 میلیون نفر از coronavirus تایید شده است در سراسر جهان با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. حداقل 355,575 مردم فوت کرده اند در حالی که حدود 2.4 میلیون نفر بهبود یافته اند.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

پنج شنبه, مارس 28

06:24 GMT – GSK به تولید یک میلیارد دوز ادجوانت واکسن تقویت کننده در سال 2021

انگلستان داروسازی گلاکسو Plc را گسترش تولید واکسن اثر بوستر یا کمکی برای تولید یک میلیارد دوز در سال 2021 برای استفاده در عکس برای COVID-19 شرکت گفته است.

این شرکت اضافه شده آن را در مذاکرات با دولت در حمایت از برنامه که اجازه می دهد گسترش مقیاس تولید در آینده موفق واکسن برای COVID-19 بیماری است.

06:20 به وقت تهران – بریتانیا easyJet به تبر تا 30 درصد از نیروی کار خود را

انگلیسی, کم هزینه خطوط هوایی easyJet گفت که قصد دارد به بریده بریده تا 30 درصد از کارکنان آن و کوچک کردن ناوگان خود را به تناسب بازار کوچکتر از آن انتظار ظهور از سقوط در سفر هوایی با توجه به همه گیر.

EasyJet گفت: این امر راه اندازی یک فرآیند مشاوره با کارکنان خود را در روزهای آینده و پیوستن بسیاری از آن شرکت هواپیمایی همسالان در اعلام کاهش شغل.

06:15 به وقت تهران

سلام این Mersiha Gadzo در دوحه مصرف بیش از به روز رسانی زنده از همکار Ted Regencia در کوالالامپور.

05:36 GMT – ترکیه رزومه قطار شهری خدمات به عنوان coronavirus محدودیت سهولت

ترکیه آغاز شده است عامل قطار بین شهری در روز پنج شنبه پس از دو ماه فاصله به عنوان آن را به تدریج برطرف coronavirus محدودیت در تلاش برای بازگرداندن زندگی عادی و بازگشایی اقتصاد در مواجهه با خطر رکود است.

در 0400 GMT یک قطار شهری به سمت چپ پایتخت آنکارا به استانبول برای اولین بار پس از آوریل 28 توقف در خدمات. قطار را از 16 سفرهای روزانه اگر چه افراد در سن 20 یا کمتر و 65 ساله یا مسن تر می توانند سفر

برای مبارزه با ویروس ترکیه اعمال کرده بود آخر هفته اقامت در خانه سفارشات متوقف ترین سفر بین شهرهای بزرگ, بسته, رستوران ها و مدارس و بیشتر مهر و موم شده از مرزهای خود. اما دولت آغاز شده نورد بازگشت برخی از اقدامات به گسترش ویروس را کند می کند گفت: با هدف عادی سازی زندگی تا مرداد.

05:02 GMT – رشته کلمبیایی تمنایی برای COVID-19 هوایی از برزیل

بیش از 200 کلمبیا اتباع که معترضان را در داخل برزیل سائو پائولو را در فرودگاه بین المللی خواسته اند دولت خود را برای ارسال یک پرواز خاص به آنها را به خانه آورد.

رشته مسافران کمپینگ در فرودگاه در امید که خود را در مخمصه خواهد prod مقامات کلمبیا در برزیل به منشور بشردوستانه خانه پرواز. هر چیزی را به آنها را به بازگشت به کلمبیا و دور از آمریکای لاتین coronavirus نقطه داغ.

“ما لازم نیست که پول و یا چیزی برای انجام در برزیل. ما می خواهیم به درخواست کلمبیا رئیس جمهور لطفا به ما کمک کند. ما فقط خوردن به لطف کمک های مالی” خوزه آبیلا ساودرا یکی از افرادی که در رشته آسوشیتدپرس گفت news agency.

04:50 GMT – تایلند گزارش 11 جدید کروناویروس موارد جدید مرگ و میر

تایلند به گزارش روز پنج شنبه 11 جدید کروناویروس موارد جدید مرگ و میر آوردن مجموع آن به 3,065 مورد تأیید و 57 مرگ و میر پس از شیوع بیماری در ماه ژانویه آغاز شده.

موارد اتباع تایلندی در قرنطینه که به تازگی از خارج از کشور از جمله چهار تن از کویت شش از قطر و یکی از هندوستان, خبرگزاری رویترز گزارش به نقل Taweesin Wisanuyothin سخنگوی دولت coronavirus نیروی کار.

وجود دارد 2,945 بیمارانی که بهبود یافته اند پس از وقوع آغاز شده است.

04:22 GMT – Washington, DC برای شروع تدریجی بازگشایی

ایالات متحده سرمایه Washginton DC را شروع تدریجی بازگشایی جمعه حتی به عنوان شهردار موریل Bowser خود هشدار می دهد که آن را احتمالا خواهد شد در نتیجه بیشتر coronavirus عفونت با توجه به یک AP news agency گزارش.

رستوران های مجاز خواهد بود به صندلی مهمان در خارج از منزل آرایشگاه و سالن مو باز خواهد شد با ظرفیت محدود و غیر ضروری کسب و کار خواهد بود و مجاز به ارائه منظقه و یا جلوی درب وانت خدمات.

سگ پارک تنیس و گلف را بازگشایی اما تجهیزات زمین بازی و استخر های عمومی بسته باقی خواهد ماند. ورزشی که شامل تماس نزدیک از جمله فوتبال, فوتبال و بسکتبال هنوز هم ممنوع است.

03:45 GMT – آلمان coronavirus موارد افزایش 353 به 179,717

تعداد تایید coronavirus موارد در آلمان افزایش 353 به 179,717 داده ها از موسسه کخ رابرت (RKI) برای بیماری های عفونی نشان داد که در روز پنج شنبه.

گزارش مرگ و میر افزایش 62 به 8,411 این شمارش نشان داد با توجه به خبرگزاری رویترز.

03:38 GMT – سازمان ملل: 14 میلیون می تواند گرسنه در امریکا لاتین

سازمان ملل متحد برنامه جهانی غذا هشدار داده است که به سمت بالا از حداقل 14 میلیون نفر می تواند گرسنه در امریکا به عنوان coronavirus همه گیر قوی هستند سازندگان: مردم در خانه های خود خشک شدن کار و فلج کننده اقتصاد است.

“ما در حال ورود به یک مرحله بسیار پیچیده” گفت: میگوئل بارتو این WFP مدیر منطقه ای آمریکای لاتین و کارائیب. “این است آنچه ما تماس گرسنگی بیماری همه گیر.”

در هائیتی گرسنگی می تواند بیش از دو برابر از 700,000 به 1.6 میلیون, با توجه به گزارش AP.

Mexico - coronavirusحداقل 3.4 میلیون نفر تجربه کرده اند شدید ناامنی غذایی در آمریکای لاتین در سال 2019 آمریکا گفت: [کارلوس Jasso/رویترز]

03:08 GMT – چین گزارش دو مورد جدید از خارج از کشور

چین اعلام کرد دو مورد جدید از coronavirus هر دو از خارج از کشور روز پنج شنبه آن را به عنوان حرکت به جلسه سالانه خود را تشریفاتی مقننه بود که با تاخیر بیش از دو ماه با وقوع.

جدید مرگ و میر گزارش شده است و فقط 73 نفر باقی مانده در درمان, در حالی که یکی دیگر از 518 باقی می ماند تحت انزوا و مشاهدات برای هر دو مشکوک به داشتن ویروس و یا تست مثبت بدون نشان دادن هر گونه علائم AP گزارش خبرگزاری به نقل از مقامات بهداشت.

چین گزارش کرده است در مجموع 4,634 مرگ و میر ناشی از COVID-19 در میان 82,995 موارد است.

02:49 GMT – فیلیپین وظیفه نیروی پشت کاهش یکی از مستند

فیلیپین’ coronavirus نیروی کار توصیه می شود رئیس جمهور رودریگو Duterte سهولت یکی از طولانی ترین مستندات در جهان برای ساکنان پایتخت که باید تحمل نزدیک به 11 ماه از محدودیت.

مانیل مستند را در این آخر هفته پیش افتادن از 76 روز قرنطینه ووهان چین شهر که در آن برای اولین بار شیوع بسیار عفونی رمان coronavirus تشخیص داده شد با توجه به خبرگزاری رویترز.

توصیه آمد و حتی به عنوان روزانه عفونت در این هفته بودند که بالاترین سطح از آوریل 6. موارد تایید شده در گذشته شش روز شامل نزدیک به 11 درصد از کل 15,049 ثبت شده که 904 منجر به مرگ و میر.

02:04 GMT – S Korea گزارش 79 مورد جدید – بزرگترین افزایش از ماه آوریل 5

کره جنوبی گزارش داد 79 جدید کروناویروس موارد در روز پنج شنبه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: بزرگترین یک روز پس از افزایش 5 آوریل با توجه به آژانس خبری رویترز را شمارش.

این موارد بودند که از نیمه شب روز شنبه و همراه این کشور را در مجموع به 11,344 موارد و 269 مرگ و میر.

حداقل 69 از موارد جدید بودند داخلی عفونت آمده و به مقامات بهداشتی نبرد رو به رشد شیوع بیماری های مرتبط با تجارت الکترونیکی شرکت تدارکات امکانات.

Coronavirus - South Korea

دانش آموزان خوردن ناهار با شفاف تقسیم و جدا کردن آنها در غذاخوری از Geumbyeong مدرسه ابتدایی در چانچنئون کره جنوبی روز چهارشنبه [Yonhap از طریق سازمان حفاظت محیط زیست]

01:50 GMT – چین اجازه می دهد تا پرواز از هفت کشور

چین به زودی آرامش خود را کنترل مرز هفت کشورها بیشتر این کشور هواپیمایی آژانس گفت: این امکان داخلی و خارجی شرکت های هواپیمایی به درخواست برای به اصطلاح “کانال سبز” به صورت چارتر پرواز به سرزمین اصلی است.

در میان کسانی که از کشورهای انگلیس, فرانسه, آلمان, ایتالیا, ژاپن, سنگاپور و سوئیس. کره جنوبی اولین کشوری بود که به ایجاد “کانال سبز” با چین در اوایل این ماه.

01:28 GMT – دولت های اتحادیه اروپا ممنوعیت هیدروکسی کلروکین برای COVID-19

دولت های اروپایی نقل مکان کرد به توقف استفاده از داروهای ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19 بيمار و دوم جهانی دادگاه به حالت تعلیق در آمد بیشتر ضربات به امید برای درمان ترویج شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

این حرکت توسط فرانسه و ایتالیا و بلژیک به دنبال یک سازمان بهداشت جهانی تصمیم روز دوشنبه به مکث زیادی محاکمه هیدروکسی کلروکین به دلیل نگرانی های ایمنی.

انگلستان تنظیم کننده گفت که جداگانه محاکمه شد که در کمتر از یک هفته پس از آن آغاز شده است. این مطالعه که توسط رهبری دانشگاه آکسفورد و تا حدودی بودجه توسط بنیاد بیل و ملیندا گیتس شد شامل به عنوان بسیاری از 40,000 بهداشت و درمان کارگران است.

01:09 GMT – کره جنوبی تدارکات مرکز گزارش سنبله در COVID-19 موارد

کره جنوبی روز پنج شنبه گزارش ادامه داد: افزایش جدید کروناویروس موارد مربوط به تدارکات مرکز در شهرستان های غرب, سئول, با توجه به Yonhap news agency.

در مجموع 69 مورد بوده است ترسیم به تدارکات مرکز اداره کشور پیشرو تجارت الکترونیکی اپراتور Coupang Inc در بوچئون همانطور که از اوایل پنجشنبه Yonhap به نقل از مقامات بهداشت عنوان کرد و گفت.

این شرکت اعلام کرد همه کارکنان در این مرکز بود که در تماس با بیمار قرار داده شد و تحت self-جداسازی و تسهیلات بوده است تعطیل شد.

00:38 GMT – کلمبیا شروع به کاهش محدودیت از شروع ماه ژوئن

کلمبیا آغاز خواهد شد کاهش محدودیت در محل قرار داده برای کنترل گسترش coronavirus با شروع از ماه ژوئن رئیس جمهور ایوان دوقو اعلام کرده است هر چند او خواسته عموم به ادامه جنگ در خانه نگه دارید و با استفاده از اقدامات برای مهار این بیماری است.

کلمبیا گزارش شده بیش از 24,000 تایید موارد COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس و همچنین 803 مرگ و میر. کشور آغاز شد و در سراسر کشور قرنطینه در اواخر ماه مارس است.

00:10 GMT – مصر گزارش کشور بالاترین نرخ روزانه از عفونت

مصر, وزیر بهداشت اعلام کرد 910 جدید تایید موارد coronavirus در 12 ساعت گذشته این کشور بالاترین نرخ روزانه از عفونت پس از این ویروس شناسایی شد در اواسط ماه فوریه با توجه به آسوشیتد پرس.

این وزارت همچنین گزارش داد 19 جدید و میر ناشی از COVID-19. چهارشنبه ارقام آورده مصر شمارش به 816 مرگ و میر در میان 19,666 موارد تایید شده.

مصر و جهان عرب پرجمعیت ترین کشور دارای بالاترین اعلام کرد مرگ و میر ناشی از COVID-19 در جهان عرب و سوم در خاورمیانه باطله ایران و ترکیه با توجه به شمارش توسط آسوشیتد پرس.

Egypt - coronavirus

مصر دارای بالاترین اعلام کرد مرگ و میر ناشی از COVID-19 در جهان عرب [File: محمد حسام/سازمان حفاظت محیط زیست]

00:01 GMT – ترکیه میانگین تعداد موارد نشانگر حدود 1000 روزانه

ترکیه, وزیر بهداشت اعلام کرد 34 جدید و میر آوردن تلفات از COVID-19 به 4,431.

Fahrettin Koca توییتی شنبه 1,035 عفونت های جدید تایید شد در 24 ساعت گذشته. تعداد کل موارد رسیده 159,797.

ترکیه رتبه نهم در شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز برای تعداد موارد اما کارشناسان بر این باورند که میزان عفونت در سطح جهان می تواند بسیار بالاتر گزارش شده است. متوسط تعداد موارد جدید است hovered حدود 1000 این هفته AP خبر داد.

__________________________________________________________________

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من تد Regencia در کوالا لامپور, مالزی. خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (27 مه) در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>