اتحادیه اروپا جنگ برای ایجاد جبهه مشترک به عنوان ویروس می خورد در وحدت

بروکسل — سران اتحادیه اروپا در حال تنظیم برای برگزاری دومین اجلاس تا دو هفته دیگر در روز سه شنبه تازه و تلاش برای ایجاد یک پاسخ مشترک به رمان coronavirus به اروپا طول می کشد بیش از چین به عنوان خط مقدم در مبارزه با یک بیماری ادعا هزاران نفر از زندگی است.

ویروس مورد تعداد اروپا صعود کرده است به بیش از 50000 و بیش از 2000 نفر کشته شده اند. شفقت گسترش این بیماری roiled بازار و کاشته عمومی, ترس, اما عصبی دولتها معرفی شده اند رفع سریع اقدامات جزئی مرز تعطیلی و یا قرنطینه – با کمی مشاوره.

پس از ایتالیا صفر در اروپا نبرد با COVID-19 اسپانیا و در حال حاضر فرانسه را به اعمال قفل فراز محدود شهروندان به خانه های خود را جز برای کسب و کار فوری مانند خرید مواد غذایی و یا رفتن به هر بیمارستان که هنوز هم ممکن است باید از این ظرفیت برای درمان آنها.

هفت کشور باید به اطلاع کمیسیون اروپا, اتحادیه اروپا اجرایی که آنها دوباره به راه افتادند ID چک در داخل اروپا گذرنامه-رایگان منطقه شنگن. در میان آنها هستند اتریش مجارستان جمهوری چک و لهستان که در زمان یک طرفه اقدام به توقف هجوم مهاجران در سال 2015.

در واقع, آن است که یک شبیه چالش است که رهبران در حال دست و پنجه نرم کردن با آنها به عنوان مقابله با کروناویروس — چگونه به اطمینان حاصل شود که چیز ساییده شده همبستگی میان همکاران در همان باشگاه اروپا می کند نه به طور کامل باز کردن به عنوان بحران عمیق تر.

خواسته دوشنبه که آیا اروپا می تواند همیشه در حال بازگشت به املاک ID-بررسی سفر رایگان بعد از این آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت: “من امیدوارم. اما آن را نشان داده شده است که هماهنگی کار نمی کند به خوبی در همه جا راه یکی را باید امیدوار بود.”

مشکل اصلی مقابله با رهبران آنها دیدار مجازی آنلاین ویدئو کنفرانس از دفاتر خود را در بلوک 27 پایتخت است به توقف ورود بیشتر ویروس موارد هماهنگ هر مرز تعطیلی و تضمین می کنند که بسیار حیاتی و تجهیزات پزشکی و مواد غذایی می تواند به کسانی که نیاز دارند.

انتظار می رود آنها را به تایید 30 روز سفر بان کی مون در افرادی که مایل به آمدن به اروپا برای گردشگری یا غیر ضروری کسب و کار. در دراز مدت اتحادیه اروپا ساکنان دیپلمات ها و اعضای خانواده های اروپایی معاف خواهد بود. مراقبت های بهداشتی و کارگران حمل و نقل می تواند فرار از ممنوعیت بیش از حد.

به طور جداگانه به اصطلاح “سبز خطوط” خواهد بود در مرزهای داخلی از 26 کشورهای شنگن اجازه می دهد به سرعت در مسیر دسترسی برای کامیون گذر گاه لوازم ضروری برای سرپیچی از این ترافیک که از آغاز تشکیل در برخی از نقاط عبور.

این هدف با توجه به رئیس شورای اتحادیه اروپا با چارلز میشل خواهد شد که صندلی نشست است که “به منظور کاهش حرکت های غیر ضروری اما در همان زمان به اطمینان حاصل شود حرکت کالا, کالا, به طوری که ما می تواند تضمین کند تا آنجا که ممکن است یکپارچگی بازار واحد تضمین تحویل که مورد نیاز هستند.”

طرح نسبتا متوسطی اما در اروپا قدرت را در این بحران محدود هستند. در حالی که آن را ممکن است یک اتحادیه جهانی بزرگترین بلوک تجاری باقی می ماند تجمع 27 فرد کشورها با پوپولیستی و راست دولت است که رد سفارشات از بروکسل.

“در روزهای اخیر در کشورهای اروپایی موفق به خود را هماهنگ رویکرد” نخست وزیر چک Andrej بابیان روز شنبه گفت که او اعلام کرد که بسته شدن از کسب و کار خرده فروشی در کشور است. “ما نمی نیاز به صبر برای بروکسل به ما هر گونه مشاوره.”

زمانی که رئیس جمهور امانوئل پاکسازی اعلام کرد که “ما در جنگ” با نامرئی دشمن هر شهروند فرانسوی از مارسی به متز می داند. دموکراتیک مشروعیت اعطا او را در پای صندوق های رای می دهد پاکسازی آزادی به بسیج منابع و پول و سریع سیاست رفع با پشتوانه.

در زمان بحران در اروپا و ماشین آلات است آهسته. مانند یک سوپر-ساقی برخورد با غیر قابل پیش بینی 27-به رهبری استاد اتحادیه اروپا عظیم بوروکراسی ارائه می دهد ایده ها و پیشنهاد برنامه ها و گاهی اوقات cajoles اما اغلب از آن باید منتظر تصویب است.

و چه خوب است برای مردم پرتغال ممکن است با توجه به آن در لهستان; چه چیزی منطقی به نظر می رسد به افراد ثروتمند آلمان می تواند احساس سمی به طولانی درد و رنج شهروندان یونان ایم که به سختی پدید آمده از بحران اقتصادی و هنوز هم نیاز به کمک به مدیریت مهاجر تنش با ترکیه است.

زمانی که سازمان ملل تحت فشار هستند و شهروندان خود هستند عصبی و اروپا به یک هدف آسان است. سرزنش به طور معمول با تمرکز بر “مقامات غیرمنتخب” گفته می شود درآمد سودآور حقوق. اما در این زمان از coronavirus تنها فردی ملل توانید از پلیس بهداشت عمومی و ایمنی.

ساموئل Petrequin در بروکسل فرانک Jordans در برلین و کارل Janicek در پراگ کمک به این گزارش.

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>