اتحادیه اروپا â€شوکه شده و appalled’ توسط جورج Floyd’s قتل: به روز رسانی زنده

  • ایالات متحده را فلج کرده است تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که هفته گذشته در بازداشت پلیس در مینیاپولیس, مینه سوتا و خشونت پلیس در سراسر کشور.
  • وکلای مدافع فلوید خانواده گفت: مستقل بازرسان پزشکی که در انجام یک کالبد شکافی فلوید مشخص است که خفگی از فشار پایدار علت مرگ بود.
  • معترضان خواستار چهار افسران درگیر بود متهم در Floyd مرگ است. تا کنون تنها یک افسر سفید پوستی درک چوین که به زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت به عنوان مرد التماس کرد: “من نمی توانم نفس بکشم” – بازداشت شده است و اتهام روز جمعه سوم-قتل عمد و قتل نفس.
  • کسانی که در اعتراض به خشونت پلیس شده اند ملاقات با, در زمان بیش از حد زور توسط مقامات. دو افسر از کار اخراج شدند بیش از آخر هفته در آتلانتا و جورجیا برای کشیدن دو نفر از یک ماشین و پرتاب آنها را به زمین. ویدئوها نشان داده اند پلیس را هدف قرار عصبانی اما مسالمت آمیز معترضان با گاز اشک آور و گرز. روزنامه نگاران نیز هدفمند توسط پلیس.
  • معترضان همچنان مصمم توسط حکومت و حضور آمریکا گارد ملی در برخی از شهرستانها. برخی از صلح آمیز تظاهرات خشونت تبدیل شد, با غارت و خرابکاری به عنوان شب خروشان ،

آخرین به روز رسانی:

شنبه, ژوئن 2

10:00 GMT – CPJ: بیش از 100 آزادی مطبوعات تخلفات گزارش شده در آمریکا تظاهرات

رسانه ها ناظر از سوی مقامات ایالات متحده برای جلوگیری از هدف قرار دادن روزنامه نگاران پوشش اعتراض به مرگ یک غیر مسلح در بازداشت پلیس و آنها را معاف از مقررات محدودیت.

در بیانیه منتشر شده در روز سه شنبه ایالات متحده بر اساس گزارش کمیته حفاظت از روزنامه نگاران (CPJ) گفت که پس از مه 29, حداقل 125 آزادی مطبوعات تخلفات گزارش شده بود در سراسر کشور توسط روزنامه نگاران پوشش تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید درگذشت یک هفته پیش پس از یک افسر پلیس سفید دوخته گردن خود را در زیر زانو خود را برای نزدیک به نه ساعت.

اینجا بیشتر بخوانید.

US protest journalists

پلیس آمار ده ها تن از روزنامه نگاران با استفاده از گاز اشک آور اسپری فلفل یا گلوله های لاستیکی و بازداشت 20 حتی به عنوان آنها نمایش داده می شود مطبوعات خود اعتبار CPJ گفت: [لوکاس جکسون [ایسنا]

09:40 GMT – ایران تماس با ما برای توقف خشونت علیه مردم خود

وزارت امور خارجه ایران از سوی ایالات متحده به “توقف خشونت” علیه مردم خود در صورت از اعتراضات گسترده ملت

“به مردم آمریکا: جهان شنیده است اعتراض خود را بیش از دولت از ظلم و ستم. جهان ایستاده است با شما” سخنگوی وزارت امور خارجه عباس موسوی گفت: در یک کنفرانس خبری در تهران در روز دوشنبه.

“و به مقامات آمریکایی و پلیس: توقف خشونت علیه مردم خود و اجازه دهید آنها را تنفس” او به خبرنگاران گفت: در انگلیسی.

اینجا بیشتر بخوانید.

09:00 GMT – استرالیا می گوید کاوش پلیس آمریکا حمله در آن روزنامه نگاران

استرالیا در حال بررسی یک پلیس آمریکا در حمله به دو استرالیایی روزنامه نگاران در خارج از کاخ سفید با توجه به راه اندازی یک شکایت رسمی به وزیر امور خارجه است.

“ما خواسته اند به سفارت استرالیا در واشنگتن دی سی به بررسی این حادثه” Marise Payne گفت: پس از روزنامه نگاران شد هل دار و ضربه زدن با باتوم زنده در تلویزیون.

“من می خواهم برای دریافت مشاوره بیشتر در مورد چگونه ما را در مورد ثبت نام استرالیا قوی نگرانی با مسئول مقامات محلی در واشنگتن” او گفت:.

08:45 GMT – سایت کشنده حادثه می شود عظیم یادبود جورج فلوید

A makeshift memorial honoring George Floyd in Minneapolis

یک زن و کودکان و قرار دادن گل در موقت یادبود بزرگداشت جورج فلوید در نقطه ای که در آن او را بازداشت گرفته شده در مینیاپولیس, مینه سوتا [Carlos Barria/رویترز]

08:20 GMT – اوباما ارائه می دهد برای پوشش جورج فلوید را هزینه های مراسم تشییع جنازه

بوکس بزرگ Floyd Mayweather ارائه شده برای پوشش هزینه های مراسم تشییع جنازه برای جورج فلوید.

سابق پنج بخش قهرمان جهان تبلیغاتی شرکت Mayweather محصولات در توییتر تایید کرد که او تا به حال ساخته شده را ارائه می دهند.

شماری از رسانه های محلی گزارش کرده اند گفت: خانواده پذیرفته اند بوکسور را ارائه دهد.

08:00 GMT – می تواند برگ برنده سفارش ارتش آمریکا به سرکوب خشونت در تظاهرات?

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد او را استفاده از نیروهای فدرال برای پایان دادن به ناآرامی ها که فوران کرده است پس از پلیس با قتل جورج فلوید.

برای استقرار نیروهای مسلح مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز خواهد بود به طور رسمی به استناد یک گروه از فرایض شناخته شده به عنوان قیام کنند.

چه قیام کنند ، در اینجا بخوانید.

07:35 GMT – غنا رئیس جمهور: “ما ایستاده ایم با ما معرفت و قوم و خویش”

غنا رئیس جمهور نانا Akufo-Addo گفت: مردم در سراسر جهان هستند “شوکه و پریشان” با کشتن جورج فلوید در بازداشت پلیس.

“سیاه مردم در سراسر جهان در حال شوکه و پریشان با کشته شدن یک غیر مسلح سیاه جورج فلوید توسط یک افسر پلیس در ایالات متحده آمریکا است.” Akufo-Addo در بیانیه ای گفت.

“ما ایستاده ایم با ما معرفت و قوم و خویش در امریکا در این شرایط سخت و بار تلاش” غنا رهبر اضافه شده است.

[Nana Akufo-Addo/Twitter]

[نانا Akufo-Addo/توییتر]

07:00 GMT – St. Louis دفاتر پلیس مجروح در تیراندازی

حداقل چهار افسر پلیس مجروح در تیراندازی در خیابان Louis, پلیس گفت:.

افسران در حال دریافت درمان در بیمارستان و صدمات خود را نه زندگی را تهدید به اداره پلیس گفت:.

05:42 GMT – دو کشته در حومه شیکاگو

دو نفر کشته شدند در طول ناآرامی در حومه شیکاگو از سیسرو به عنوان تظاهرات ادامه داد: بیش از مرگ جورج فلوید با توجه به شهر و رسمی.

سخنگوی ری Hanania می گوید 60 نفر دستگیر شدند در شهر مورد 84,000 واقع در غرب شیکاگو. Hanania نمی ارائه اطلاعات اضافی در مورد کسانی که کشته و یا شرایط از مرگ آنها.

ایلینوی پلیس ایالتی و طبخ شهرستان کلانتر دفتر نامیده می شدند به کمک پلیس محلی روز شنبه به عنوان افراد بی خانمان به یک مغازه مشروب فروشی و کسب و کارهای دیگر به سرقت برده و اقلام است.

04:44 GMT – قوچ ماشین به پلیس در بوفالو زخمی شدن دو

یک وسیله نقلیه از طریق شخم زده یک گروه از افسران پلیس در تظاهرات دوشنبه شب در بوفالو, نیویورک, زخمی شدن حداقل دو نفر است.

تصویری از صحنه نشان می دهد که این خودرو شتاب از طریق یک تقاطع در مدت کوتاهی پس از افسران ظاهرا مقابله با تظاهر کنندگان در خیابان و دستبند او را. افسران دیده می شود برای جلوگیری از پراکندگی SUV آن را به عنوان درایو در بوفالو سمت شرق. آشکار صدای شلیک گلوله شنیده می شود.

ماموران گرفته شد به Erie County مرکز پزشکی. مقامات گفتند آنها در وضعیت با ثبات است.

02:30 GMT – DC اسقفی اسقف: “من عصبانی هستم” با مغلوب ساختن پیشی جستن کلیسا بازدید

اسقف اسقف نشین اسقفی از واشنگتن به شدت انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه برای برگزاری یک دیدار تاریخی سنت جان کلیسا در سراسر از کاخ سفید برگزار شد جایی که او تا یک کتاب مقدس پس از مقامات تا به حال پاکسازی این منطقه از صلح آمیز معترضان را با شلیک گاز اشک آور و flashbangs.

کشیش Mariann زمانی مشخص که اسقف سنت جان متعلق به گفته او “خشم” با مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید و اشاره کرد که او نه دعا در حالی که توقف توسط کلیسا نقطه عطفی برای آن شناخته شده است به طور منظم بازدیدکننده داشته است از نشستن رئیس جمهور از اوایل قرن 19.

رئیس جمهور همچنین نه “اذعان عذاب و مقدس ارزش از مردم از رنگ در کشور ما که حق تقاضای پایان دادن به 400 سال از نژادپرستی نظاممند و سفید برتری در کشور ما”, زمانی مشخص گفت: در بیانیه ای به اسقف نشین را حساب توییتر پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تلویزیونی مراجعه کنید.

01:20 GMT – آتلانتا پلیس گاز اشک آور آتش

معترضان هنوز در خیابان های مرکز شهر آتلانتا, گرجستان روز دوشنبه شب به عنوان حکومت نظامی یافتند و ماموران پلیس و گارد ملی با استفاده از گاز اشک آور.

معترضان تا حد زیادی پراکنده شده که پس از هر چند برخی از باقی مانده و افسران ساخت دستگیری ظاهرا برای نقض مقررات. مشابه صحنه بازی از شب قبل.

01:40 GMT – DC شهردار: اقدامات پلیس پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی ‘شرم آور’

اواخر روز دوشنبه در واشنگتن, DC, شهردار موریل Bowser خود با بیان این که پلیس در اخراج معترضان مسالمت آمیز برای روشن شدن راه را برای مغلوب ساختن پیشی جستن عکس-op.

“من تحمیل حکومت نظامی در 7pm” او هنوز توییتی. “کامل 25 دقیقه قبل از حکومت نظامی & w/o تحریک پلیس فدرال با استفاده از مهمات مسالمت آمیز معترضان در مقابل کاخ سفید یک عمل است که کار را از @DCPoliceDept افسران مشکل تر است. شرم آور!”

01:15 GMT – معترضان در لوییویل مارس پس از چهار شنبه شب پلیس به قتل

کشنده تیراندازی پلیس از محبوب صاحب لویی کباب نقطه باعث شده است تا یک مارس به سایت که در آن رستوران کشته شد اوایل روز دوشنبه.

دیوید McAtee درگذشت در حالی که ماموران پلیس و سربازان گارد ملی بودند اجرای حکومت نظامی در میان موج تظاهرات در کنتاکی, شهرستان. شهردار گرگ فیشر نشان داد اوایل روز دوشنبه که افسران پلیس فاقد بدنه دوربین برای بررسی است.

گروه زیادی راهپیمایی مسالمت آمیز در روز دوشنبه به عنوان برخی از honked شاخ در همبستگی و راهپیمایان مطرح مشت گره کرده. لویی رئیس پلیس اخراج شد توسط شهردار این شهرستان در روز دوشنبه پس از شهردار آموخته است که ماموران موفق به فعال کردن دوربین بدن در هرج و مرج صحنه بودند McAtee به ضرب گلوله کشته شد.

00:50 GMT – گارد ملی در نشویل قرار شورش سپر

بیش از 60 سرباز گارد ملی قرار شورش خود را سپر دوشنبه شب در درخواست مسالمت آمیز معترضان که جمع شده بودند در مقابل تنسی دولت و کنگره آمریکا در نشویل به افتخار جورج فلوید.

نگهبان بود در ابتدا با عجله به گرفتن سپر خود را و به شکل یک خط سخت برای جلوگیری از به آرامی در حال حرکت جمعیت بود که آواز و مناجات – از پیشرفت این کنگره گام. به عنوان گارد ملی شروع به حرکت تنسی پلیس ایالتی برداشت باطوم و تشکیل یک خط پشت سر آنها. اما جمعیت همچنان آرام است.

دموکراتیک قانون گذاران ترک کنگره خواسته قادر به حرکت گذشته خط از سپاه پاسداران به عضویت این جمعیت است. به عنوان جمعیت در ادامه به خواندن و خواستار عدالت برای آمریکایی های سیاه و سفید به آرامی سپر شروع به رها کردن. دولت سربازان کاهش یافته است به رها کردن خود باطوم اما حمایت دورتر از جمعیت است.

دوشنبه شب زنده داری مسالمت آمیز بود یک تفاوت مشخص از چندین تظاهرات که به خشونت تبدیل شد در تنسی بیش از آخر هفته.

جمعه, ژوئن 1

23:50 GMT – 5000 نفر دستگیر سراسر آمریکا: گزارش

حداقل 5600 نفر دستگیر شده اند در شهرستانها در سراسر کشور پس از تظاهرات آغاز شد در اعتراض به مرگ جورج فلوید با توجه به شمارش شده توسط آسوشیتد پرس روزنامه نگاران از اداره پلیس و مطبوعات و پلیس آژانس فعالیت توییتر و رسانه ها.

این دستگیری به عنوان تظاهرات در برخی از شهرستانها بیشتر خشونت و به عنوان پلیس و فرمانداران خواست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به یک دست قوی در سرکوب تظاهرات.

در مینیاپولیس که در آن فلوید درگذشت برخی از 155 دستگیری جای گرفته اند. برخی از بزرگترین شهرستانها در ایالات متحده ساخته شده اند تعداد قابل توجهی از دستگیری, از جمله نزدیک به 800 در شهر نیویورک و بیش از 900 در لس آنجلس.

23:30 به وقت تهران – DC معترضان را به زانو پس از رانده شدن از کاخ سفید

معترضان در زمان زانو در وسط مرکز شهر خیابان واشنگتن دوشنبه شب شعار “ما چه می خواهیم ؟ عدالت است. که آیا ما آن را می خواهید ؟ در حال حاضر است.”

آنها تحسین به عنوان آنها به پای خود افزایش یافت و اعلام کرد که در خیابان بودند ایشان.

راهپیمایی دوشنبه شب صلح آمیز بود که شب هنگام نزدیک شدن. وجود دارد هیچ تلاش آشکار برای دریافت معترضان از خیابان حتی اگر یک 7بعد از ظهر حکومت نظامی را گذرانده بودند.

زودتر مأموران اجرای قانون را سوار بر اسب و پا به شدت تحت فشار قرار دادند معترضان به دور از پارک لافایت در نزدیکی کاخ سفید به طوری که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند به بازدید از یک کلیسا که آسیب دیده بود توسط آتش در تظاهرات یکشنبه شب. او در زمان یک عکس در حالی که وجود دارد.

23:05 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن نادر باعث می شود راه رفتن به کلیسا آسیب دیده در خارج از کاخ سفید

Donald Trump protests

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیاده روی در خارج از کاخ سفید شمالی ایوان به راه رفتن را از طریق پارک لافایت به مراجعه به سنت جان اسقفی کلیسا در سراسر از کاخ سفید در حال انجام تظاهرات در واشنگتن, DC [تام برنر/رویترز]

Donald Trump St. John Church

رئیس جمهور تهمت دارای مقدس به عنوان او می ایستد خارج از سنت جان کلیسا در سراسر پارک لافایت از کاخ سفید [پاتریک Semansky/AP Photo]

22:50 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به استقرار نظامی آمریکا اگر متحده نمی توقف خشونت

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید کرده است که برای استقرار نظامی آمریکا مگر اینکه دولت فرمانداران توقف خشونت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او توصیه کرد که فرمانداران استقرار گارد ملی در تعداد کافی برای “تسلط بر خیابان”.

اگر فرمانداران موفق به اقدام مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که استقرار نظامی آمریکا و “سرعت حل این مشکل برای آنها است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در باغ گل رز اظهارات گفت: بسیج نظامی آمریکا برای پایان دادن به “بی قانونی” به عنوان پلیس و شلیک گاز اشک آور در صدها نفر از معترضان مسالمت آمیز با تجمع در مقابل ساختمان کاخ سفید است.

22:30 به وقت تهران – پلیس استفاده flashbangs علیه معترضان مسالمت آمیز در خارج از کاخ سفید

پلیس به نظر می رسد به آتش یک سری از flashbangs و همچنین به عنوان گاز اشک آور برای متفرق کردن معترضان مسالمت آمیز در خارج از کاخ سفید است. حکومت نظامی در واشنگتن, DC, هنوز به اجرا نرفته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است با توجه به صحبت می کنند در هر لحظه.

Washington DC Protests

تظاهر و دیگران که جمع شده بودند در اعتراض به مرگ جورج فلوید حرکت به دور از پلیس اسب در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن [اوان Vucci/AP Photo]

22:00 GMT – پزشکی قانونی اعلام کرد جورج فلوید, قتل, مرگ

Hennepin شهرستان پزشکی قانونی اعلام کرد مرگ جورج فلوید یک قتل گفت: او از “ايست قلبی ريوی پیچیده اجرای قانون subdual خویشتن داری و گردن فشرده سازی” با توجه به مینیاپولیس تلویزیون ایستگاه.

به روز شده گزارش از معاینه می گوید که فلوید درگذشت از دست دادن جریان خون به دلیل فشرده سازی در گردن او در حالی که در حال اطاعت مینیاپولیس پلیس محلی تلویزیونی فاکس وابسته Fox 9 گزارش شده است.

19:58 GMT – اوباما: به نوبه خود این لحظه به یک نقطه عطف برای تغییر واقعی’

رئیس جمهور سابق آمریکا باراک اوباما روز دوشنبه را محکوم کرد استفاده از خشونت در سراسر کشور در تظاهرات در حالی که ستایش اقدامات مسالمت آمیز معترضان به دنبال تغییر است. در حالی که اکثریت قریب به اتفاق معترضان مسالمت آمیز است یک “اقلیت” قرار دادن افراد در معرض خطر و آسیب رساندن به جوامع بسیار تظاهرات در نظر گرفته شده برای کمک به اوباما نوشت: در یک آنلاین مقاله ارسال شده در متوسط.

اوباما از حزب دموکرات که در خدمت دو انتخابات ریاست جمهوری شرایط قبل از جمهوری خواه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: خشونت بود “ترکیب تخریب محله است که اغلب در حال حاضر کوتاه در خدمات و سرمایه گذاری و ایجاد اختلال از علت بزرگتر”.

در مقاله خود اوباما خواست معترضان نباید بدبینانه در مورد سیاست این استدلال که انتخاب رهبران جدید در سطح ملی و محلی را در مورد تغییر است.

“در نهایت آرمان باید ترجمه شده به قوانین خاص و نهادی شیوه و در یک دموکراسی که فقط اتفاق می افتد زمانی که ما انتخاب مقامات دولتی که پاسخگو به خواسته های ما,” او گفت:.

19:39 GMT – فلوید برادر خواستار آرامش در طوفان

برادر جورج فلوید به دادگاه تجدید نظر برای صلح روز شنبه پس از شورش و آتش سوزی, آتش سوزی پس از مرگ برادرش در مینیاپولیس.

ترنس فلوید به نظر می رسد در تقاطع در جنوب مینیاپولیس که در آن برادرش درگذشت. با پوشیدن یک ماسک صورت با تصویر خود در آن Terrence فلوید صرف چند دقیقه سکوت در گل و دیگر بناهای یادبود که فنر به برادر خود.

“من درک می کنم شما ناراحت هستید” ترنس فلوید به جمعیت گفت: از طریق یک تصادف تعقیب درهم bullhorn. اما او گفت: ناآرامی های مدنی و نابودی است “را برادر من در همه. آن را ممکن است احساس خوب در حال حاضر زمانی که شما می نوشند اما هنگامی که شما انجام می شود, شما در حال رفتن به تعجب آنچه که شما انجام دهید.”

ترنس فلوید گفت: خانواده او را “صلح آمیز ، خانواده من است و خدا ترس”. و او گفت: “در هر مورد از خشونت پلیس همان چیزی که اتفاق می افتد شده است. شما باید تظاهرات; شما را نابود مسائل … به طوری که آنها می خواهند ما را به نابود کردن خودمان است. اجازه دهید این یکی دیگر از راه.”

او گفت: جمعیت به رای و به آموزش خود را. “بیایید سوئیچ آن میشم.” او گفت: برادر خود را نقل مکان کرد به مینیاپولیس از هوستون و “دوست داشتم آن را در اینجا. … بنابراین من می دانم که او نمی خواهد می خواهم همه شما را به انجام این کار”.

19:00 GMT – بیشتر حکومت در شهر نیویورک, واشنگتن, DC

شهر نیویورک است که تحمیل یک حکومت نظامی به این کشور را بزرگترین شهر تلاش می کند به یک شب دیگر از خشونت فوران اعتراض بیش از فلوید مرگ است. حکومت نظامی گذشته از 11 شب دوشنبه (03:00 به وقت تهران) تا ساعت 5 صبح روز شنبه (09:00 GMT), اندرو کومو فرماندار و شهردار, بیل د Blasio روز دوشنبه گفت:. محدودیت در 8.6 میلیون نفر به جنبش در می آید در بالای coronavirus محدودیت و به عنوان شهردار و فرماندار و شانس شیوع خشونت بلکه انتقاد برخی از اقدامات پلیس.

به طور جداگانه Washington, DC شهردار موریل Bowser خود در روز دوشنبه گفت که این شهر نیز اعمال دیگر مقررات منع رفت و آمد آن را به عنوان پرانتز برای چند روز بیشتر از تظاهرات. Bowser خود گفت: در یک کنفرانس خبری گفت که حکومت نظامی آغاز خواهد شد در 7بعد از ظهر دوشنبه (23:00 GMT) و اجرا از طریق پنج شنبه صبح با محدودیت های مشابه آغاز دوباره سه شنبه شب و در ادامه به دوشنبه صبح.

17:55 GMT – مستقل معاینات پزشکی: فلوید درگذشت به علت خفگی

وکلای مدافع فلوید خانواده گفت که مستقل بازرسان پزشکی که در انجام یک کالبد شکافی فلوید مشخص است که خفگی از فشار پایدار علت مرگ بود.

“مشهور جهان پزشکی, معاینه دکتر مایکل بادن و دکتر Allecia ویلسون در بر داشت شیوه آقای فلوید مرگ شد, قتل ناشی از خفگی به دلیل گردن و پشت فشرده سازی است که منجر به عدم جریان خون به مغز. فشار پایدار در سمت راست از آقای فلوید را شریان کاروتید مانع جریان خون به مغز و وزن خود را در پشت مانع توانایی خود را به نفس” یک بیانیه از وکلا به عنوان خوانده شده.

“مستقل محققین دریافتند که وزن در پشت دستبند و موقعیت بودند و عوامل کمک کننده به دلیل آنها اختلال در توانایی آقای فلوید دیافراگم را به تابع. از همه شواهد پزشکان گفت: آن را در حال حاضر به نظر می رسد آقای فلوید درگذشت و در صحنه است.”

بادن نزدیک به وین گفت که چیزی که آنها پیدا شد “مطابق با آنچه که مردم می گویند. وجود دارد هیچ دیگر موضوع سلامت است که می تواند و یا منجر به مرگ شود.”

17:25 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد فرمانداران به استفاده بیشتر نیروهای گارد ملی

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد فرمانداران به استفاده بیشتر از نیروهای گارد ملی برای پاسخ به اعتراضات علیه خشونت پلیس.

پیشتر در روز دوشنبه تهمت گفت: فرمانداران او می خواست آنها را به “تسلط” معترضان خواستار استفاده بیشتر از تاکتیک های تهاجمی.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید فقط تایید مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تماس با پوتین امروز اما نه آدرس یک سوال در مورد اینکه آیا از او خواست که او را برای مشاوره قبل از تماس با فرمانداران به عنوان خواسته با خبرنگار.

17:20 به وقت تهران – با ما برای ارسال دارایی های فدرال برای کمک به سرکوب تظاهرات

کاخ سفید روز دوشنبه گفت اضافی فدرال دارایی به زودی خواهد بود مستقر در پاسخ به اعتراضات در سراسر این کشور بیش از مرگ یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس.

تظاهرات خشونت آمیز تبدیل شده بود در بعضی از نقاط که باعث شد بسیاری از فرمانداران به نوبه خود به گارد ملی برای حمایت از. اما معترضان همچنان مصمم.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال دو جلسات روز دوشنبه با وزیر دفاع علامت Esper و دادستان کل ویلیام Barr “و وجود خواهد داشت اضافی فدرال دارایی های مستقر در سراسر کشور” دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany گفت: در یک جلسه.

16:00 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن تماس فرماندار ضعیف خواستار سرکوب

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دوشنبه تمسخر ملت فرمانداران به عنوان “ضعیف” و خواستار تشدید سرکوب معترضان پس از یک شب دیگر از خشونت در ده ها تن از شهرستانها آمریکا است.

Trump

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در کاخ سفید [فایل: Jonathan ارنست/رویترز]

مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب به فرمانداران در یک کنفرانس ویدئویی با اجرای قانون و امنیت ملی مقامات گفتن رهبران محلی آنها “مجبور به گرفتن بسیار سخت تر” در سراسر کشور در میان تظاهرات و نقد و پاسخ خود را.

“بسیاری از شما ضعیف هستند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شما باید به دستگیری مردم است.”

15:50 GMT – بایدن به برگزاری میزگرد با شهرداران

جو بایدن خواهد شد برگزاری یک میزگرد با چند شهرداران که شهرهای آسیب دیده اند و ناآرامی بیش از آخر هفته.

این presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد خواهد شد برگزاری یک رویداد مجازی دوشنبه با رهبران آتلانتا و شیکاگو, لس آنجلس, و, St Paul, Minnesota.

بایدن شروع روز خود را در دیدار با رهبران جامعه در عمدتا آفریقایی آمریکایی کلیسا در ایالت دلاور.

15:45 GMT – DC تحمیل 7بعد از ظهر حکومت نظامی

منطقه کلمبیا شهردار موریل Bowser خود است تحمیل 7 بعد از ظهر (23:00 GMT) مقررات منع رفت و آمد دوشنبه و سه شنبه پس از سه روز تظاهرات که برخی از آنها خشونت تبدیل شد.

یک 11pm (03:00 GMT) منع شده بود در محل یکشنبه شب. اما خشونت هنوز هم تشدید با معترضان محیط, آتش سوزی, شکستن پنجره ها و غارت کسب و کار. وجود دارد و درگیری با پلیس که با استفاده از اسپری فلفل و اقدامات دیگر به سعی کنید به شکستن تظاهرات.

15:10 به وقت تهران – در جایی که باید اعتراض می گیرد.

Made with Flourish

14:09 GMT – عکس از روز یکشنبه در اعتراض به خشونت پلیس

A weeping protester confronts police during nationwide unrest following the death in Minneapolis police custody of George Floyd, in Raleigh, North Carolina, U.S. May 30, 2020. Picture taken May 30, 20

یک گریه تظاهرات در برابر پلیس در سراسر کشور ناآرامی های پس از مرگ در مینیاپولیس پلیس بازداشت جورج فلوید در رالی کارولینای شمالی [Jonathan دریک/رویترز]

A man holds a flag as police disperse demonstrators during a protest amid nationwide unrest following the death in Minneapolis police custody of George Floyd, in Washington, U.S., May 31, 2020. REUTER

یک مرد دارای یک پرچم به عنوان پلیس متفرق کردن تظاهرکنندگان در جریان اعتراض در سراسر کشور در میان ناآرامی های پس از مرگ در مینیاپولیس پلیس بازداشت جورج فلوید, در واشنگتن, DC [جیم Bourg/رویترز]

Protesters kneel in front of New York City Police during a march to honor George Floyd in Manhattan on May 31, 2020 in New York City. Protesters demonstrated for the fourth straight night after video

معترضان زانو زدن در مقابل پلیس شهر نیویورک در طول ماه مارس به افتخار جورج فلوید در شهر نیویورک [John Moore/گتی ایماژ/خبرگزاری فرانسه]

Demonstrators chant during a gathering to protest the recent death of George Floyd on May 31, 2020 in Seattle, Washington. Protests due to the recent death of George Floyd took place in Seattle and it

تظاهرکنندگان در سیاتل, واشنگتن, شعار, در طول یک گردهمایی در اعتراض به مرگ های اخیر جورج فلوید [دیوید رایدر/گتی ایماژ/خبرگزاری فرانسه]

Demonstrators put their hands behind their heads as they stand in front of San Diego Police in San Diego, California on May 31, 2020, to protest against the death of Minneapolis man George Floyd. Nume

تظاهر کنندگان با قرار دادن دست خود را پشت سر خود را به عنوان آنها ایستاده در مقابل سن دیگو پلیس در سان Diego کالیفرنیا [آریانا Dreshler/خبرگزاری فرانسه]

A black man and a white woman hold their hands up in a front of police officers in downtown Long Beach on May 31, 2020 during a protest against the death of George Floyd, an unarmed black man who died

یک مرد سیاه و زن سفید نگه داشتن دست خود را در مقابل افسران پلیس در مرکز شهر لانگ بیچ کالیفرنیا [Apu گومز/خبرگزاری فرانسه]

14:00 GMT – فلوید خانواده به انتشار یافته های حاصل از کالبد شکافی مستقل

وکیل برای جورج فلوید بود که مجموعه به اعلام نتايج دوشنبه مستقل کالبد شکافی به مرگ او یک هفته پیش پس از یک مینیاپولیس افسر خود را برگزار زانو در Floyd گردن به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه است.

یک مقام رسمی کالبد شکافی در هفته گذشته گفت: ترکیب اثر بودن مهار پتانسیل باده در Floyd را از سیستم خود در زمینه مسائل مربوط به سلامت از جمله بیماری های قلبی به احتمال زیاد منجر به مرگ او. هیچ جزئیات دیگری در مورد مسکرات و سم شناسی نتایج هفته طول می کشد. در 911 تماس کشید که پلیس تماس گیرنده در توصیف این مرد مظنون به پرداخت با پول تقلبی به عنوان “بدجور مست و او را در کنترل خود”.

شکایت کیفری اشاره کرد که معاینات پزشکی گزارش مقدماتی اما گفت: “کالبد شکافی “نشان داد هیچ یافته های فیزیکی است که پشتیبانی از تشخیص پس از سانحه آسفیکسی یا اختناق.”

بن Crump وکیل به نمایندگی فلوید خانواده به زودی اعلام برنامه های کمیسیون به خانواده خود کالبد شکافی.

13:55 GMT – راننده کامیون دستگیر و به ظن حمله

مقامات می گویند که راننده یک نیمه که نورد به میان هزاران نفر از مردم در اثر یک بسته مینیاپولیس آزادراه در اعتراض به مرگ جورج فلوید بازداشت شده است به ظن حمله.

مقامات گفته بود آن را به نظر می رسد هیچ کس صدمه دیده بود یکشنبه اما برخی از شاهدان گفت: یک تعداد انگشت شماری از افرادی که در بزرگراه بین ایالتی 35W در نزدیکی مرکز شهر, مینیاپولیس, به دنبال مراقبت های پزشکی خود را. مقامات گفتند آنها نمی تواند تایید کند که.

Minneapolis semi truck

یک کامیون سوار به یک تظاهرات در اعتراض به مرگ جورج فلوید در I-35W پل در مینیاپولیس آمریکا [رفتن ناکامورا/رویترز]

اتوبان بود در میان بسیاری از تعطیل در منطقه مینیاپولیس برای دومین شب متوالی به عنوان مقامات تحمیل یک 8ساعت (01:00 GMT) مقررات منع رفت و آمد و به دنبال آن را مشکل تر برای معترضان به حرکت در اطراف.

اطرافیان تصویری نشان داد که جمعیت فراق ثانیه قبل از نیمه نورد از طریق سپس تانکر به تدریج کاهش یافته و تظاهرکنندگان swarmed کامیون.

ایمنی عمومی کمیسر جان هارینگتون روز یکشنبه گفت که آن را در ابتدا به نظر می رسد از ترافیک دوربین فیلم که نیمه بود و در حال حاضر در آزادراه قبل از سنگر گرفتند تا در 5 بعد از ظهر (22:00 GMT). دولت اصلاحات کمیسر پل Schnell گفت: در جلسه بعد که کامیون رفت و در اطراف ترافیک مانع به ماندن در جاده ها است.

خواندن بهاییان در اینجا.

13:50 GMT – UK PM دفتر: حمله به روزنامه نگار “بسیار مورد’

بریتانیا نخست وزیر بوریس جانسون سخنگوی میگه دستگیری و ضرب و جرح بر روی روزنامه نگاران پوشش اعتراضات در ایالات متحده هستند “بسیار مورد.”

جیمز شل گفت: “روزنامه نگاران در سراسر جهان باید به انجام کار خود را و نگه مقامات به حساب و بدون ترس از دستگیری و یا خشونت.”

او گفت: خشونت از گذشته چند شب بود “بسیار نگران کننده” و اشاره کرد: “مردم باید اجازه اعتراض مسالمت آمیز”.

شل گفت: “این فیلم از جورج فلوید مرگ بود عمیقا ناراحت و افکار ما هستند با تمام کسانی که آسیب دیده اند.”

و اشاره کرد که یک افسر پلیس به اتهام قتل گفت: “ما امیدواریم و انتظار عدالت انجام شود.”

13:45 GMT – لویی پلیس کشتن یک

لوئیزویل, کنتاکی, رئیس پلیس می گوید افسران پلیس و ما سربازان گارد ملی اجرای حکومت نظامی در لوییویل کشته شدن یک مرد در اوایل روز شنبه به هنگام بازگشت از آتش سوزی پس از کسی که در یک گروه بزرگ از کار اخراج آنها.

لویی مترو رئیس پلیس استیو کنراد تایید تیراندازی در اطراف اتفاق افتاد 12:15am می باشد (04:15 به وقت تهران) در خارج از کسب و کار در غرب برادوی که در آن پلیس و گارد ملی به نام شده بود به شکستن یک گروه بزرگی از مردم جمع آوری و در سرپیچی از این شهر مقررات منع رفت و آمد.

کسی اخراج یک شات در آنها و ماموران آتش بازگشت رئیس گفت. معلوم بود که آیا فرد کشته است که از سوی مجریان قانون است.

اعتراضات پیاپی در لوییویل بر اثر تیراندازی Breonna تیلور 26 ساله تکنسین اورژانس پزشکی که به ضرب گلوله کشته شد و هشت بار توسط کارآگاهان مبارزه با مواد مخدر که زدم پایین درب جلو او و همچنین مرگ جورج فلوید.

____________________________________________________________________

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش تظاهرات در آمریکا بیش مرگبار دستگیری جورج فلوید در مینیاپولیس, مینه سوتا. این است Laurin-ویتنی Gottbrath در لوئیزویل ،

در اینجا چند چیز را به گرفتن بر روی:

  • جورج فلوید, گزارشی 46 ساله ایرانی درگذشت, on May 25 بعد از یک افسر سفید پوستی استفاده می شود زانو خود را به پین فلوید گردن به زمین برای نزدیک به نه ساعت. فلوید شنیده می شود در یک تماشاچی ویدئو بارها و بارها شفاعت با ماموران گفت: “من نمی توانم نفس بکشم.” او در نهایت نهفته حرکت با افسر زانو هنوز در گردن او. شما می توانید اطلاعات در مورد حادثه مرگبار در اینجا.
  • چهار افسران درگیر در این حادثه از کار اخراج شدند. درک چوین سفید افسر که دوخته فلوید پایین, بازداشت شده است و اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس. معترضان خواهان سه نفر دیگر از افسران متهم می شود به عنوان به خوبی.
  • تظاهرات – برخی از خشونت – باید پس از فوران در سراسر کشور به تظاهرات زنان برای عدالت برای فلوید و همه غیر مسلح سیاه, افراد کشته شده توسط پلیس.

به روز رسانی از روز یکشنبه تظاهرات در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>