اریک گارنر را در جورج فلوید مرگ

آن بوده است که نزدیک به شش سال پس از یک افسر پلیس شهر نیویورک باعث chokehold مرگ اریک گارنر اما مادر او گوئن Carr می گوید که مرگ اخیر جورج Floyd — یکی دیگر از سیاه و سفید مردی که در حال مرگ کلمات تکرار را — به ارمغان آورده است بازگشت همه “تاریکی است.”

فلوید درگذشت دوشنبه در مینیاپولیس پس از توقیف توسط پلیس و دوخته به زمین برای چند دقیقه با یک زانو بر گردن او. در تصویری از حادثه فلوید شنیده می شود فریاد “نمی توانم نفس بکشم” همان کلمات گارنر شنیده است گفت: در تصویری از خود جولای 2014 مرگ است.

“این فقط یک چیز وحشتناک به رفتن را از طریق. این یک تکرار کابوس” گوئن Carr گفت: از فلوید مرگ طی مصاحبه ای با “Nightline” co-لنگر بت چانگ. “آن را بدتر از یک کابوس از آنجا که شما هرگز از خواب بیدار… آن را فقط به ارمغان می آورد تمام احساسات بد, تمام, اضطراب, همه تاریکی از آنچه برای من اتفاق افتاده است که بعد.”

Carr که سال ها صرف مبارزه برای عدالت برای پسرش تقدیر مینیاپولیس اداره پلیس شلیک چهار افسران درگیر در Floyd بازداشت. اما او گفت: ادارات پلیس هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری در مورد برخورد با پلیس و سوء رفتار پلیس در محلات با مردم رنگ.

مینیاپولیس اداره پلیس گفت: در بیانیه ای که روز شنبه از افسران خود را به صحنه نامیده می شدند برای یک “گزارش یک جعل در حال پیشرفت است.” افسران توصیه شد که مظنون فلوید “به نظر می رسد تحت تاثیر” است و او “جسمی مقاومت کردند.”

در اطرافیان فیلم های گرفته شده در طول بازداشت در طی آن فلوید دوخته بود به زمین با یک افسر زانو بر گردن خود او است شنیده شفاعت “من نمی توانم نفس بکشم لطفا زانو در گردن من. من نه می تواند حرکت… گردن من… من از طریق. من از طریق.”

یک آمبولانس بود به نام فلوید پس از او “به نظر می رسد درد و رنج پزشکی پریشانی” اما او یک زمان کوتاه پس از ورود در Hennepin County مرکز پزشکی با توجه به دستور پلیس از روز شنبه که اشاره شد هیچ سلاح از هر نوع مورد استفاده توسط هر کسی که درگیر در حادثه و هیچ ماموران مجروح شدند.

Hennepin شهرستان معاینات پزشکی گفت: ABC اخبار خود علت مرگ در حال بررسی است و بیشتر تست و بررسی است.

Carr گفت: اطرافیان ویدئوها ارائه بی طرفانه حساب از حوادث مانند گارنر و فلوید است. مرگ پسرش شد در میان برای اولین بار است که تصویری گالوانیزه ملت است.

“زمانی که ویدئو می آید و این نشان می دهد که دقیقا چه اتفاقی افتاده است,” او گفت:. “شما او را در پزشکی پریشانی. آنها گفتند که تلاش برای احیای او. شما پس از ضرب مجروح او در حال حاضر شما در حال رفتن به او را زنده. چه خوب است که می خواهم به انجام? این همان سناریوی دقیق همان چیزی که با پسر من است.”

“ما نیاز داریم ، بنابراین ما می تواند به ایجاد حس از آنچه که در واقع اتفاق افتاده است و در این عملیات و یا حذف,” او اضافه شده است. “ما نیاز به دانستن این است.”

Carr گفت که پس از ظهور تصویری از فلوید او نام خانوادگی خود را به بیان او تسلیت.

“من به آنها گفتن چگونه متاسفم من برای از دست دادن خود را,” او گفت:. “من می دانستم که آنچه را که آنها احساس شد. من وحشت زده شد با این اقدام به دلیل آن را فقط به ارمغان آورد خاطرات از آنچه اتفاق افتاد به پسر من. و در واقع, در حالی که من در تماس است که اشک بود و فقط جریان را که من به آنها صحبت کرد.”

پس از او پسر درگذشت Carr بازنشسته حمل و نقل قطار اپراتور گفت که او “پرتاب به” فعالیت در تلاش برای بالا بردن آگاهی از آنچه انجام شده بود برای جلب.

“من نمی خواهم هر مادر دیگری به رنج می برند مانند من رنج می برد,” او گفت:. “و آن را نه تنها با chokeholds.”

پس از سال 2014 عبارت “من نمی توانم نفس بکشم” تبدیل به یک پاره به تظاهرکنندگان معترض با پلیس درگیر مرگ و میر.

“من فکر می کنم که آنها نماد که آنها اجازه نمی پسرم نفس” Carr گفت: از این عبارت است. “و اگر او نمی تواند نفس که بدان معنی است که ما تنفس می کند چرا که عدالت وجود ندارد. بنابراین ما در حال مناجات به طوری که مردم در سیاست و افرادی که در صندلی که می توانید انجام دهید چیزی به ما اجازه نفس کشیدن. آیا چیزی در مورد این بد بازیگران [در ادارات پلیس]. آنها را.”

دانیل Pantaleo افسر مسئول جلب مرگ شد اخراج از اداره پلیس شهر نیویورک در ماه اوت سال 2019 پس از یک دپارتمان قاضی حکم داد که او تا به حال مورد استفاده قرار گیرد ممنوع سبد که منجر به جلب مرگبار حمله آسم. یک Staten Island, New York, هیئت منصفه تصمیم به متهم Pantaleo و وزارت دادگستری کاهش یافته است به اتهامات مطبوعاتی.

Carr گفت: وجود خواهد داشت هرگز عدالت برای پسرش زیرا او دیگر در اینجا. اما برای او وجود خواهد داشت عدالت زمانی که همه افسران که درگیر در مرگ او پاسخگو هستند و شارژ.

او گفت که او قصد دارد به نگه داشتن کار برای ایجاد تغییر. تلاش های او تا کنون او گفت: باید روشن ساخته است که او را دور.

“من یک مقدار زیادی از زمان [با] این موارد آنها اتفاق می افتد ما باید جمعیت. ما هزاران و ده ها هزار نفر از مردم که برای آمدن به پشتیبانی. و به زودی به عنوان دوربین بروید محض این که چراغ بیرون رفتن مردم در حال رفتن… اما من می خواستم به اجازه دهید آنها را می دانیم که آن معنا نیست که هر چیزی اگر دوربین وجود دارد یا نه, من قصد دارم به وجود دارد,” او گفت:. “من قصد دارم برای بالا بردن صدای من. من قصد دارم به صحبت کردن با هر کس که من فکر می کنم که من می توانید از طریق و آنهایی که من می توانید از طریق برای من هنوز هم کار بر روی آنها است.”

این گزارش برجسته بود در روز شنبه 28 مارس در سال 2020 قسمت از “شروع” ABC اخبار روزانه, اخبار, پادکست.

“از اینجا شروع کنید” ارائه می دهد یک نگاه ساده در روز بالا داستان در 20 دقیقه. گوش دادن به صورت رایگان هر هفته در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify, ABC News نرم افزار و یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>