اردوغان را رد کرد وزیر استعفای بیش از coronavirus مقررات منع رفت و آمد

ترکیه رئیس جمهور رجب طیب اردوغان با رد استعفای خود را از وزیر کشور که گفته بود او پس از ترک بسیار مورد انتقاد قرار آخر هفته حکومت نظامی برای مقابله با کروناویروس شیوع آن میلیون ها نفر از مردم با تعجب.

“در یک فرایند انجام پشتکار و دقت مسئولیت برای همه, اجرای آخر هفته مقررات منع رفت و آمد برای جلوگیری از همه گیر می افتد بر من در هر احترام” وزیر کشور سلیمان Soylu گفت در توییتر در روز یکشنبه.

بیشتر:

بعد از آن روز یکشنبه به ریاست جمهوری ترکیه گفت: اردوغان به حال قبول استعفای.

ترکیه اعلام کرد که آخر هفته مستند در اواخر روز جمعه اما در این زمان کوتاه قبل از آن رفت به اثر بسیاری از مردم با عجله به خرید غذا و نوشیدنی در این کشور مرکز تجاری استانبول یک شهر از 16 میلیون نفر و دیگر شهرستانها.

این مستند به پایان رسید در ساعت 21:00 به وقت تهران در روز یکشنبه.

“اگر چه در یک دوره محدود از زمان حوادث رخ داده است که پیش از اجرای مقررات منع رفت و آمد بود و نه در خور با مدیریت کامل از شیوع فرایند” Soylu گفت.

Soylu که برگزار شد این پست از ماه اوت سال 2016 گفت: صحنه های که صورت گرفت تنها پس از اعلام حکومت نظامی در شب جمعه را منعکس نمی صاف اجرای سیاست.

Soylu اضافه شده است که او تا به حال بوده است و افتخار خدمت به عنوان وزیر کشور و باقی خواهد ماند وفادار به اردوغان.

اگر استعفای او پذیرفته شده توسط رئیس جمهور اردوغان Soylu شده اند دومین وزیر ترکیه به ترک پست خود پس از coronavirus همه گیر اعلام شد.

وزیر حمل و نقل Mehmet Cahit Turhan برداشته شد و دو هفته پیش پس از وزارت به خود جلب کرد, انتقاد برگزاری مناقصه میان شیوع به آماده شدن برای ساخت یک کانال در لبه استانبول.

روز یکشنبه ترکیه گزارش 97 بیشتر مرگ و میر مرتبط با رمان coronavirus آوردن تلفات به 1,198. این کشور همچنین دارای حدود 57,000 تایید موارد پس از اولین بیمار تشخیص داده شد کمی بیش از یک ماه پیش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>