اپستاین و مستغلات شکست خورده است و به نوبه خود بیش از هر گونه اسناد: قربانیان وکلای

نه ماه پس از محکوم جنسی-مجرم جفری اپستاین مرده پیدا شد در نیویورک زندان همراه ستیز پشت صحنه مناظره بین وکلای مدافع برای برخی از مقتولین و وکلای خود را برای $634 میلیون و مستغلات ریخته به نمایش عمومی برای اولین بار.

یک وکیل برای سه نفر – هر یک به طور جداگانه تحت پیگرد املاک – ادعا در دادگاه براده است که املاک و حقوقی تیم هنوز به تولید یک سند در پاسخ به حجیم قبل از دادگاه درخواست کشف و درگیر در “obstructionist رفتار” است که نیاز به توجه فوری از دادگاه.

“دادگاه مداخله مورد نیاز است در حال حاضر به طوری که [املاک] می توانید شروع به بررسی و تولید اسناد و مدارک مربوط به جنس قاچاق توطئه آنها در حال تلاش برای نگه داشتن راز” نوشت: Sigrid McCawley وکیل برای متهم ژولیت برایانت در یکی از سه نامه با دادگاه واصل بیش از 10 روز گذشته.

در نامه دیگری McCawley متهم به دفاع تیم “تلاش برای بازی در این فرایند به حداکثر رساندن تاخیر بیاندازد.”

برایانت و دیگر مقتولین در حال پرسیدن و مستغلات به نوبه خود بیش از یک آرایه وسیعی از موارد آنها ادعا شده مربوط به ادعای خود را از اپستاین را به اتهام سوء استفاده جنسی – از جمله عکس ها صوتی و تصویری ضبط شده از خود هواپیما و خانه و سوابق مالی و ارتباطات خود را با اتهام شرکت در توطئه گران کارکنان و مقامات دولتی که در طول یک دوره تقریبا دو دهه است.

اپستاین که در زندان درگذشت در ماه اوت گذشته پس از متهم در فدرال کیفرخواست با قاچاق جنسی کودکان در حال جعلی روابط با بسیاری از افراد قدرتمند در کسب و کار و دانشگاه.

در پاسخ وکیل املاک و همکاری مجریان دارن Indyke و ریچارد کان را اعتراض به دامنه و قاب زمان از قربانیان درخواست برای اسناد در نامه به دادگاه نوشته شده توسط وکیل متی Aaronson خواستار آنها را “به وضوح overbroad و بی جهت سنگین” و “نه متناسب با نیازهای این مورد است.”

Indyke و کان یک وکیل و یک حسابدار در هر کار با اپستاین برای سال های بسیاری است. اپستاین انتخاب جفت به عنوان شرکت مجریان از املاک خود را در اراده او پیش نویس در زندان دو روز قبل از مرگ او.

در نامه ای واصل هفته گذشته Aaronson نوشت که شرکت مجریان در حال حاضر وارد یک پایگاه داده از بیش از 730,000 اسناد و اما وظیفه به دست آوردن اسناد و اطلاعات از اپستین “بزرگ و پیچیده و مستغلات” شده بود مانع از تاخیر ایجاد شده توسط COVID-19 pandemic, به طوری که آنها انتظار می رود برای شروع تولید اسناد و مدارک این هفته است.

بیش از 30 قربانیان اپستاین را به اتهام سوء استفاده جنسی را در زمینه کت و شلوار در برابر خود و مستغلات پس از دستگیری و پس از آن مرگ در تابستان گذشته. برخی از موارد شده اند به طور داوطلبانه در توسط شاکیان به عنوان آنها ممکن است در انتظار دادگاه انحصار وراثت تصویب قربانیان اعاده صندوق پیشنهاد و مستغلات است که می تواند حل و فصل ادعای خود را در خارج از دادخواهی. ده ها تن از مقتولین ابراز علاقه به پیوستن به برنامه داوطلبانه با توجه به دادگاه براده در جزایر ویرجین ایالات متحده, که در آن اپستاین ظ آخرین وصیت خود را.

اما پیشنهاد شده است در برزخ ماه پس از دنیس جورج دادستان کل ایالات متحده جزایر ویرجین ظ جنایی پیوندها علیه اپستین و مستغلات در ماه ژانویه به طور موثر انجماد تمام دارایی در سراسر جهان است.

McCawley ادعا در دادگاه براده که املاک و کشیدن آن در تولید سند در برایانت (آرکانزاس) است و دیگران در امیدوار است که جبران صندوق را به زودی تایید شود.

“متهمان شکست برای تولید یک سند واحد یا به طور معنی داری در پاسخ به درخواست کشف می تواند تنها به عنوان یک تلاش عمدی برای به تاخیر انداختن کشف” McCawley نوشت.

این قاضی فدرال نظارت قاضی پیش از محاکمه حرکات در بسیاری از قربانیان پرونده های حقوقی در نیویورک هنوز به عموم پاسخ به این نامه از قربانیان وکلای مدافع. آنها درخواست دادگاه برای دادرسی و سفارش قانع کننده اپستاین و مستغلات شروع به تولید اسناد. تحت قبلی دادگاه مهلت برای تکمیل تبادل اسناد در تعدادی از قربانیان پرونده های حقوقی راه اندازی شد برای اوایل ماه جولای.

برایانت, 37, ثبت او طرح دعوی در دادگاه علیه و مستغلات در ماه نوامبر این ادعا که اپستاین بارها و بارها مورد تجاوز و آزار جنسی او در طی چندین سال در خانه خود را در نیویورک و جزایر ویرجین ایالات متحده آغاز زمانی که او 20 سال, مدل مشتاق.

او مدعی است که یک زن جوان دیگری او را دعوت به دیدار با اپستاین در آفریقای جنوبی در حالی که او در یک سفر از طریق چندین ملتهای آفریقا با یک “سابق دولت ایالات متحده در مقام یک بازیگر معروف و شناخته شده کمدین” در سال 2002 است.

“او را دعوت به شرکت در یک سخنرانی سابق دولت آمریکا رسمی شد و به در کیپ تاون بعد” او شکایت متحده “و همراهی به سخنرانی توسط ماشین پلیس با افراد مرتبط با این مقام سابق.” طرح دعوی در دادگاه نیست نام آن دسته از افراد یا دولت سابق, رسمی, بازیگر یا کمدین.

اما در نامه ای به دادگاه McCawley ادعا که اسناد و مدارک مرتبط با اپستین استخدام برایانت در طول سفر از جمله برنامه های سفر و برنامه های سفر خواهد بود “بسیار مناسب” به این ادعا در برایانت طرح دعوی در دادگاه. این نامه که شامل گزیده ای از پرواز و ورود به سیستم نشان دادن رئیس جمهور سابق بیل کلینتون کوین اسپیسی بازیگر و کمدین کریس تاکر در هیئت مدیره اپستین بوئینگ 727.

که در حال حاضر به طور گسترده ای گزارش سال 2002 سفر به آفریقا در ارتباط با بنیاد کلینتون منجر به تبلیغ-خجالتی اپستاین گرفتن قابل موشکافی از مطبوعات برای اولین بار. پس اپستاین بازداشت در ماه ژوئیه گذشته سخنگوی کلینتون گفت: رئیس جمهور سابق “می داند هیچ چیز” در مورد اپستین جنایات. کلینتون ادعا می کند او قطع روابط با اپستاین قبل از گزارش خود ادعا رفتار مجرمانه از آمدن به نور در سال 2006.

برایانت همچنین مدعی در دعوی که اپستاین ادامه داد: تلاش برای تماس با او از طریق ایمیل و بعد از او جدا شده و خودش را از او. او ادعا می کند که به تازگی به عنوان ژوئن 2019 – یک ماه قبل از دستگیری او – که اپستاین فرستاده او درخواست او برای او ارسال عکس های برهنه.

در یکی دیگر از طرح دعوی در دادگاه علیه و مستغلات – ثبت مستعار پریسیلا سازمان حفاظت محیط زیست – وکیل براد ادواردز به دنبال اجازه دادگاه برای به دست آوردن ورود به اپستین خانه در نیویورک و جزایر ویرجین ایالات متحده به اندازه گیری تصویری و عکس به منظور “کمک به تایید سازمان حفاظت محیط زیست را شهادت در مورد سوء استفاده و دقت انتقال به داوران ظاهر از این خواص” با توجه به دادگاه براده.

وکلای املاک و باید اعتراض به بازرسی به عنوان غیر ضروری و در حال حاضر infeasible با توجه به همه گیر.

“هر گونه ارتباط مورد نظر بازرسی به ماده و محاسن ادعا می کند که در این صورت حاشیه ای در بهترین حالت” نوشت و مستغلات وکیل بنت Moskowitz در پاسخ ظ با دادگاه است.

درخواست سند از ادواردز در مورد span هفت صفحه و شامل 75 دسته بندی. در میان پرونده او به دنبال همه نوشته شده و الکترونیکی مکاتبات بین اپستاین و شاهزاده اندرو که حفظ یک رابطه طولانی با اپستاین و اذعان کرده است در بازدید از خانه اش در نیویورک حتی پس از اپستاین در خدمت زندان زمان و ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی.

شاهزاده اتهامات را رد کرده است از یکی از اپستین شاکیان ویرجینیا Giuffre که او تا به حال رابطه جنسی با او را در سه نوبت در سال 2001.

ادواردز نیز به دنبال سوابق ارتباطات و پرداخت های مربوط به Ghislaine ماکسول اپستاین دوست دختر سابق و کارمند که پریسیلا سازمان حفاظت محیط زیست Giuffre و دیگران را متهم در دادگاه براده از تسهیل اپستین ،

ماکسول تخلف را رد کرده است. او همچنین شکایت کرد و مستغلات در اوایل این سال برای او حقوقی و امنیتی هزینه های رقیب که اپستاین قول داده بود برای همیشه او را حمایت مالی.

McCawley در ضمن خواستار یک دیدگاه گسترده ای از اپستاین شخصی و سوابق مالی به نمایندگی از مشتریان خود را که او استدلال می کند در یک نامه “به عنوان اطلاعات مربوط به اپستین جنس قاچاق توطئه به عنوان یک کل از جمله سوء استفاده از دیگران ارتباطات خود با شرکت خود توطئه گران و راه های مختلف که در آن او عمل خود طرح در طول سال است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>