سازمان حفاظت محیط زیست انتشار لیست تایید شده ضد عفونی کننده برای کشتن coronavirus در خانه

این لیست شامل محصولات مختلف از مارک های چنین به عنوان Clorox و Lysol.

مقامات بهداشت عمومی باید گفت که در حالی که به طور کلی خطر قرار گرفتن در معرض رمان coronavirus است هنوز هم کم برای بسیاری از مردم آمریکا یکی از گام فعال هر کس می تواند به جلوگیری از هر گونه بیماری تنفسی در این زمان از سال است برای تمیز کردن و پاکسازی محیط زیست خود را اغلب.

سازمان حفاظت محیط زیست منتشر شده یک لیست از مواد ضد عفونی کننده محصولات تایید شده برای استفاده در برابر COVID-19 در سطوح از جمله محصولات متعدد از جمله نام تجاری به عنوان Clorox و Lysol. برخی از محصولات خاص شامل Clorox توالت پاک کننده سفید کننده Clorox ضد عفونی کننده اسپری, Lysol ضد عفونی کننده حداکثر پوشش غبار Lysol کاسه توالت پاک کننده و Lysol چند سطح تمیز کننده و ضد عفونی کننده اسپری.

سازمان حفاظت محیط زیست سخنگوی این شرکت گفت: تا به حال برای نشان دادن محصولات خود را موثر در برابر ویروس ها هستند که حتی “سخت تر برای کشتن” از رمان coronavirus. آنها همچنین اشاره کرد که هر یک از محصولات بدون سازمان حفاظت محیط زیست به شماره ثبت نشده است بررسی توسط آژانس.

سازمان حفاظت محیط زیست نیست نقد و بررسی دیگر محصولات خانگی مانند سرکه و یا اینکه آیا آنها موثر در برابر ویروس ها و باکتری های, سخنگوی گفت.

این سازمان همچنین توصیه می کند که مصرف کنندگان با توجه به دستورالعمل ها برای استفاده بر روی برچسب محصول به طور خاص چگونه یک ضد عفونی کننده نیاز به ماندن بر روی سطح موثر باشد.

یکی دیگر از راه برای نگه داشتن خانه خود را تمیز کردن پس از پاک کردن اغلب لمس سطوح است که برای شستن دست های خود را اغلب برای جلوگیری از معرفی جدید میکروب.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: بهترین گزینه برای نگه داشتن دستان خود را عاری از میکروب ها است که می تواند به سطوح و یا صورت خود را با شستشو با آب و صابون به مدت 20 ثانیه.

ضد عفونی کننده دست با حداقل 60% الکل همچنین می تواند در کاهش تعداد میکروب ها در دست های خود را به میزان کمتر اما CDC گفت: محصولاتی که فاقد الکل و یا یک درصد پایین تر از الکل به عنوان موثر نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>