کارآفرین اندرو یانگ به پایان می رسد پیشنهاد خود را برای ریاست جمهوری

کارآفرین اندرو یانگ به پایان رسیده است پیشنهاد خود را برای ریاست جمهوری.

یانگ به طور گسترده ای به عنوان دستیابی به موفقیت در نامزدی که با پیشی گرفتن از انتظارات بسیاری از او به عنوان outlasted نشسته سناتور سابق فرمانداران و دیگر مادام العمر سیاستمداران به عنوان سیاسی تازه وارد. یانگ هرگز برگزار شد انتخاب موقعیت و در عین حال تولید زیر قوی که انجام او را از طریق چندین دموکراتیک بحث.

یک زمان کوتاه پس از این نظرسنجی بسته شده در نیوهمشایر یانگ صحبت کرد و به هواداران خود.

“در حالی که وجود دارد این است که کار بزرگ انجام شود — شما می دانید من ریاضی پسر — روشن است امشب از اعداد است که ما در حال رفتن به برنده شدن در این مسابقه است. من کسی که می خواهد به قبول کمک های مالی و پشتیبانی در یک مسابقه است که ما را برنده نیست,” او گفت:. “و پس امشب من اعلام I am تعلیق انتخاباتی برای رئیس جمهور.”

یک ساعت پیش از اطلاعیه خود او توییتی قدردانی خود را برای هواداران خود.

“هدف من وقتی که من برای اولین بار شروع به در حال اجرا بود برای حل مشکلات است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب او گفت:” شنبه شب در, New Hampshire. “به منظور انجام این کار, من پشتیبانی خواهد کرد هر که حزب دموکرات نامزد.”

یانگ زد در یک وعده “آزادی سود سهام” امضای خود را جهانی درآمد اولیه سیاست که به 1000 دلار در ماه برای هر آمریکایی بیش از سن 18 سالگی است که مردد است. با وجود آن که یکی از دلایل اصلی مردم کشیده شد به مبارزات انتخاباتی خود این ایده هرگز گرفتار در میان هموطنان خود را دموکراتیک نامزدها.

“جهانی درآمد اولیه بدیهی است که گل سرسبد پیشنهاد من به کمپین گفت:” در یک رویداد در نیوهمپشایر. “وجود دارد بسیاری از چیزهای دیگر من بسیار پرشور در مورد اما اساسی جهانی درآمد تنها قوی ترین و موثر ترین چیزی که ما می توانید انجام دهید برای بهبود شیوه زندگی بسیار بسیار به سرعت.

او همچنین گفت که او باز به در حال اجرا دوباره در سال 2024.

“مشکلات نیست به احتمال زیاد از بین برود و تا زمانی که این مشکلات هنوز هم وجود دارد, من می خواهم برای کمک به آنها را حل کند” او گفت:. “پس قطعا من بسیار باز و در حال اجرا دوباره در صورتی که بهترین راه برای خدمت می کنند.”

یانگ اغلب تبلیغ که یکی از کلید مدارک به رئیس جمهور ایالات متحده بود و سابقه خود را از ایجاد هزاران شغل است.” ادعای خود را به عنوان استراحت تا حد زیادی در سرمایه گذاری برای امریکا نوآورانه غیر انتفاعی راه اندازی در سال 2011 با یک هدف روشن: ایجاد 100,000 شغل جدید تا سال 2025 با قرار دادن بالای فارغ التحصیلان دانشگاه در راه اندازی در سراسر کشور است.

چند اقتصاددانان توصیف این پروژه به عنوان یک علت ارزش یک طراحی شده برای رسیدگی به یک مشکل آزار دهنده اما نزدیک به یک دهه پس از آن راه اندازی — با وجود یانگ مبارزات انتخاباتی اظهارات به خلاف — سرمایه گذاری برای امریکا واقعی تاثیر نگه داشته است و با سرعت موسس آن جاه طلبی. تا زمانی که به تازگی سرمایه گذاری برای امریکا در وب سایت خود تبلیغ فقط 365 مشاغل ایجاد شده توسط 129 همکار-تاسیس شرکت.

در دنباله های یانگ تظاهرات مشخص شد یک فضای پر انرژی و تعاملی سخنرانی که در آن از شرکت کنندگان خواسته شد به منظور بالا بردن دست خود را در زمان های خاص خود را به نقاط مورد چگونه اتوماسیون تحت تاثیر قرار بود زندگی خود را.

خود متحرک پایه فن iconized نامزد گسترش پیام خود را از طریق موسیقی بازی های ویدئویی و کارتون های آنها ایجاد خواهد در مورد او. سوال باقی می ماند به عنوان اگر هر نامزد دیگر خواهد شد درخواست تجدید نظر به حامیان وفادار خود را و اگر آنها را انتخاب کنید به رای دادن برای هر کس دیگری.

در ماه دسامبر او تنها نامزد رنگ را به بحث در مرحله بعد از کالیفرنیا سن. کامالا هریس کاهش یافته است. عدم حضور خود را در این زمینه در حال حاضر برگ چند نامزد از رنگ هنوز هم در مسابقه.

در آغاز خود را “یک راه جدید رو به جلو” تور اتوبوس از طریق آیووا یانگ ابراز ندامت که او می خواهم تنها کسی که از رنگ در بحث مرحله و گفت که او را “خانم” هریس و نیوجرسی بهداشت ، Cory Booker که آیا واجد شرایط برای بحث. هر دوی این نامزدها در نهایت به پایان رسید خود را به ریاست جمهوری مناقصه.

هر چند او با افتخار تبلیغ تنوع یانگ اولین آسیایی-آمریکایی به اجرا برای رئيس جمهور هم انتقاد برای استفاده از کلیشه های نژادی در طی سخنرانی های خود را.

هنگامی که ساخت خود را در مورد نامزدی خود را یانگ اغلب گفت که “مخالف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک مرد که مانند ریاضی است.” یانگ همچنین می پوشد یک پین بر روی خود را برگردان که می گوید “ریاضی” مخفف یکی از مبارزات انتخاباتی خود را با شعار “امریکا فکر می کنم سخت تر است.” در ماه سپتامبر بحث دموکراتیک یانگ به حاضرين گفت: “من با آسیایی, بنابراین من می دانم که بسیاری از پزشکان است.”

پس از آیووا قفقاز یانگ گذاشته شدن تعدادی از کمپین کارکنان وجود دارد. مدیر کمپین ژاک Graumann گفت: اخراج تا به حال هیچ چیزی برای انجام با یانگ عملکرد در آیووا و همیشه برنامه ریزی شده را به محل. اما خبری از اخراج آمد به عنوان یک شگفتی برای برخی از کسانی که انتظار داشتند به یادگیری که در آن آنها خواهد بود reassigned به کار پس از آیووا قفقاز.

“برخی از مردم شگفت زده شدند-برخی از مردم انتظار داشتند برای رفتن به نیوهمشایر” یک کارمند بود که گذاشته گفت: ABC News در اوایل فوریه. New Hampshire است که در آن ما در حال قوی تر بنابراین امیدوارم ما را در انجام بهتر وجود دارد.”

در یکی دیگر از لحظه ای سرنوشت ساز برای مبارزات انتخاباتی, نامزد سابق ریاست جمهوری و همسر ساناز یانگ جلو آمد با ادعا می کند که او sexually assaulted by her OBGYN در حالی که حامله بود با اولین پسر آيات او گفت که او به اشتراک گذاشته شده در سی ان ان به کمک دیگر زنان است.

یانگ بعد پرسیدم من همسرم را دوست دارم بسیار بسیار” و حمایت او در به اشتراک گذاشتن تجربه.

در نهایت یانگ postmortem در مبارزات انتخاباتی خود بود و شاید بهترین خلاصه تا احساسات خود را در شعار خود را با موفقیت و دلالت او outlasted انتظارات مردم را برای مبارزات انتخاباتی خود را.

“نامزد که هیچ کس را دیدم آینده فقط به ضرب و شتم یک دوجین یا بیشتر سناتورها فرمانداران کنگره مردم را که بحث مرحله,” او گفت: جمعیت در Des Moines. “و من می گویم من افتخار می کنم به تنها کسی که از رنگ است که رفتن به در این مرحله در هفته آینده. که خواهد از مردم این اتوبوس تور اراده مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>