ورود بازنشستگی در وسط سلامت و بحران مالی ؟ نحوه رسیدگی به پول خود را و احساسات خود را

پس از سالها کار سخت و پرداخت بدهی و صرفه جویی در پول نانسی کارلسون آماده است تا بازنشسته شود. اما او نمی انتظار می رود بازار سهام به طوری فرار هنگامی که او خود را تنظیم تاریخ بازنشستگی برای مارس 30.

کارلسون که موفق ویژگی های نویسندگان در دنیای دیزنی قطع +4.60%, گفت: او احساس آمادگی برای دوران بازنشستگی. او و شوهرش ندارد و هر گونه وام و بدهی و در حال حاضر کمک کرد بچه های خود را از طریق کالج. آنها فقط مجبور به پرداخت برای هزینه های زندگی و مالیات و بیمه. شوهرش بازنشسته بوده و به مدت پنج سال در حال حاضر و او فکر آن را هم به او ملحق شود.

پس از آن بازار سهام شروع به اقدام در پاسخ به قیمت نفت جنگ و ترس از گسترش coronavirus اخلال در اقتصاد جهانی. عمده معیار مانند میانگین صنعتی داو جونز DJIA +6.38% و S&P 500 SPX +6.24%, کاهش یافته است به طور قابل توجهی از اواسط فوریه اوج و نزدیک به 11 سال گاو در بازار به پایان رسیده است. “آن شده است دلسرد کننده و ترسناک” کارلسون گفت. “من تا به حال شک و تردید من اگر من باید به جلو بروید با این, اما شوهر من به شدت احساس است که ما خوب,” او گفت:.

سرمایه گذاری عاطفی است, به ویژه هنگامی که آن را با توجه به زندگی یک فرد پس انداز.

زن و شوهر است دیگر منابع درآمد خارج از 401(k) پس انداز از جمله هر دو از حقوق بازنشستگی خود را و خود را در امنیت اجتماعی است. “این خوب خواهد بود اگر آن را پایدار باقی مانده و یا به رشد خود ادامه داد اما من تصمیم به قطع در آن وجود دارد و با طرح من,” او گفت:. او مشاور مالی دنیس Nolte, معاون رئیس جمهور از ساحل دریا خدمات سرمایه گذاری نیز گفت: او از نظر مالی آماده به بازنشسته و باید به دنبال از طریق و پس از کار سخت برای رسیدن به این نقطه است.

ببینید: بازار شما کردم به پایین ؟ چگونه به ساخت یک نمونه کارها گشت

هنوز هم ورود بازنشستگی در میان coronavirus بحران می تواند دلسردکننده و نزدیک به بازنشستگان ممکن است مردد به دیدن برنامه های خود را از طریق. “این خیلی سخت بر مردم در حال حاضر به دلیل آن را احساس می کند به مانند بسیاری از زمین تغییر زیر پا گفت:” مقابله Wenner اصلی و ارشد مشاور مالی در Wipfli مشاوران مالی. “برخی از مردم احساس می کنید که همه چیز در حال حاضر متفاوت است و همیشه خواهد بود. من فکر می کنم حقیقت این است که برخی از چیزهایی که ممکن است متفاوت اما همه چیز نیست.”

سهام در حال بازگشت از اواخر سال اما کارشناسان نشان می دهد باقی مانده محتاط زمانی که سرمایه گذاری در محیط زیست فرار. تاریخ نشان داده بازار ممکن است به گزاف گویی کردن و سپس رها کردن دوباره (و ممکن است خیلی زود به بگویید که چه اتفاق خواهد افتاد).

این بدان معنا نیست که مردم نمی توانند بازنشسته در حال حاضر و برخی از مشاوران مالی گفت: مشتریان خود را هنوز هم بازنشستگی به عنوان آنها در نظر گرفته شده برای این سال است. در اینجا آنچه که مردم می توانید انجام دهید اگر آنها در حال ورود به دوران بازنشستگی به زودی و آیا احساس می کنید که راحت در مورد این طرح به عنوان آنها ممکن است تنها چند ماه قبل از آن:

تمرکز بر روی آنچه که شما می توانید کنترل

نزدیک به بازنشستگان نمی تواند دیکته آنچه که بازار می تواند انجام بسیاری از سرمایه گذاران خواهد استدلال می کنند هیچ کس نمی تواند — اما آنها می توانید کنترل چگونه آنها واکنش نشان می دهند به نوسانات. “که در آن تلاش های خود را در درجه اول باید متمرکز” Wenner گفت که شرکت او شده است ساخت تنظیمات به مشتری اوراق بهادار مانند ایجاد توازن و مالیات از دست دادن-برداشت. “ما نیز هزینه های زیادی از زمان بررسی و به روز رسانی خود را در دراز مدت برنامه های مالی. نشان دادن آنها اقدامات آنها را می توانید تفاوت که برخی از مهم اساسی همه چیز را تغییر دهید و حتی در یک بحران که در آن است که ممکن است به سوال آمده است.”

چه نزدیک به بازنشستگان می توانید کنترل (اگر چه آنها ممکن است بخواهید به دنبال کمک از یک مشاور مالی): که در آن دارایی های خود را در حال سرمایه گذاری چه مقدار از آنها برداشت در چند سال اول, چگونه آنها را به صرف پول خود را و زمانی که آنها ادعا می کنند امنیت اجتماعی ،

برنامه های مالی هستند و تنها جامد اگر آنها ترکیب نوسانات بازار و پتانسیل رکود گفت: Robert Braglia رئیس جمهور آمریکا مالی و مالیاتی استراتژی. “هیچ کس نمی تواند پیش بینی کرده اند این بحران اما هر طرحی که پیش بینی نیست یک بحران است و نه طرح آن است که فقط یک مجموعه سرمایه گذاری” او گفت:.

تکرار اعداد

این زمان خوبی برای اجرای این اعداد برای اطمینان از بازنشستگی امکان پذیر است در حال حاضر اجرا کنید و سپس آنها را دوباره. مشاوران مالی می تواند کمک به استرس تست اوراق بهادار به ببینید که چگونه آنها رسیدگی خواهد بازار خرس یا نوسانات بازار و برای چه مدت این پول گذشته خواهد بود. “اگر یک مشتری طرح نگاه خوب در یک تست استرس, چند ماه پیش, آنها هنوز هم می تواند در شکل خوب به بازنشستگی حتی پس از رویدادهای اخیر بازار گفت:” برایان Behl بنیانگذار Behl مدیریت ثروت.

سرمایه گذاران باید تمرکز بر روی آنچه که درآمد تضمین شده آنها را دریافت خواهد کرد مانند حقوق بازنشستگی و تامین اجتماعی و سپس نگاه کنید که چه مقدار پول آنها نیاز به قرعه کشی از پس انداز خود را برای پر کردن شکاف گفت: مالکوم Ethridge معاون اجرایی رئیس جمهور و یک مشاور مالی در CIC ثروت است. “این بسیار آسان به تمرکز بر روی اعداد بزرگتر و مقدار که خود را نمونه کارها پایین است به طور کلی,” او گفت:. “اما در واقع آنها به احتمال زیاد خواهد شد فقط نیاز به رسم یک کسری از که اندوخته این سال است.” که اجازه می دهد تا بازار زمان برای بازیابی در سال های آینده به او اضافه شده است.

نقدی پادشاه است

پس انداز اضطراری همیشه مفید, اما به خصوص در موقعیت های شبیه به این گفت: Jennifer وبر معاون رئیس جمهور از برنامه ریزی مالی در وبر مدیریت دارایی ها. مشاوران مالی به طور معمول بگویید مشتریان به سه تا شش ماه از هزینه های زندگی stashed اما در طول زمان نامشخص بهتر است به شش تا 12 ماه, او گفت:. “این کوسن را به شما صلح بیشتر از ذهن و کاهش احتمال از فروش سرمایه گذاری خود را در بازار پایین.”

همچنین نگاه کنید به: اگر شما این کار را در حال حاضر شما ممکن است قادر به بازنشستگی خود را نمونه کارها

در نظر گرفتن برخی از نوع کار — اگر شما می خواهید

برای کسانی که عصبی هستند در مورد پایان دادن به یک منبع درآمد در دسترس نباشد در مواقع استرس کار یا در شغل فعلی خود و یا در یک وقت ظرفیت — ممکن است کمک به سهولت اعصاب. نزدیک به بازنشستگان ندارد و برای به تاخیر انداختن بازنشستگی در حال حاضر. برخی از مردم بازنشستگی مرحله ای که در آن آنها زمان را در ابتدا و سپس کار پاره وقت و یا پروژه های مبتنی بر گفت: شان پیرسون یک مشاور مالی در Ameriprise Financial. “نه تنها که به شما زمان به اجازه سرمایه گذاری خود را بهبود می یابند شما همچنین ممکن است پیدا کردن که شما لذت بردن از تعامل با ادامه به کار” او گفت:. “این فقط به عنوان مهم به در نظر گرفتن چگونه به صرف وقت خود را در دوران بازنشستگی به عنوان آن است که به تمرکز در مورد چگونه به صرف پول است.”

نگه داشتن احساسات از آن

سرمایه گذاری عاطفی است, به ویژه هنگامی که آن را در رابطه با زندگی یک فرد پس انداز که آنها را تکیه می کنند در سن خود. اما اگر نزدیک به بازنشستگان باید به دنبال برنامه های مالی خود را انجام می شود و پیش بینی, آخرین گام برای حل و فصل هر گونه احساس ترس. “من می دانم که ما از لحاظ احساسی تحت فشار ‘به انجام کاری’ چرا که ممکن است ما احساس بهتر” گفت: Kashif احمد, رئیس جمهور آمریکا ثروت خصوصی. اما با فرض اینکه این طرح قوی بود برای شروع با “انجام چیزی است که چیزی هوشمند برای انجام.”

هر کس راه به بازنشستگی متفاوت است و در حال حاضر به خصوص مردم خواهد بود های خود شک و تردید و ترس در مورد بازنشستگی Nolte گفت. “مردم شما در حال کار با آنها در مورد خود نگران اوراق بهادار و شاید آنها را به عنوان ضد گلوله و آنها دورتر از بازنشستگی اما شما نمی توانید در این داستان” او گفت:. قرار دادن یکی دیگر از راه: نگران نباشید در مورد آنچه هر کس دیگری در حال انجام است و چگونه این وضعیت ممکن است تاثیر طرح های خود را — چوب به آنچه شما بدانید در مورد طرح خود را.

این نیز مهم است به دنبال در سمت روشن از قبیل آزادی که همراه با بازنشستگی. برنامه فوری ممکن است تغییر کرده باشد اما تنها به طور موقت. کارلسون گفت که او تا به حال چند سفر برنامه ریزی شده در این تابستان — یکی در ایتالیا و دیگری به آلاسکا از طریق کروز — اما اگر آنها اتفاق نمی افتد و او را برنامه ریزی مجدد برای زمان دیگری. “من لذت بردن از این واقعیت من اصلا از خواب بیدار با زنگ هر روز,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>