شرایط اضطراری و حوادث حکومت: کسی که تصمیم می گیرد چه در آلمان ؟

که مجاز است به منظور محدود کردن شهروندان آزادی و تا چه حد ؟ در federalized آلمان بر خلاف مرکزی اداره سازمان ملل هر فرد است که مسئول حفاظت از مردم در آن است.

در سراسر جهان, سازمان ملل اقدامات برای جلوگیری و یا حداقل کاهش سرعت گسترش جدید کروناویروس. اما قطعا وجود دارد تفاوت های حقوقی بین کشورها است. در چین هیچ در سراسر کشور وضعیت اضطراری اعلام شد تحت قانون; در عوض تعدادی از اقدامات منطقه ای تحمیل شده بود. در ایتالیا یک وضعیت اضطراری اعلام شد, در ابتدا در شمال کشور و بعد از آن برای کل جمهوری.

ادامه مطلب: آیا آلمان جدید کروناویروس اجتماعی فاصله قوانین ؟

اسپانیا همچنین اعلام وضعیت اضطراری که آیا ایالات متحده که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحمیل یک در سراسر کشور در 13 مارس یک حرکت ساخته شده است که این امکان را برای دولت فدرال به ارائه کمک های مالی. ایالات متحده ما باید قدرت های اضافی و مجاز به معرفی اقدامات خود و محدود کردن شهروندان خود را در آزادی حرکت.

An empty Marienplatz in Munich, Germany (Imago Images/Zuma/S. Babbar)

مونیخ نمونه ممتاز ویژه نمایش مربع Marienplatz خالی بود بعد از بایرن اعمال خود را جزئی مستند

وضعیت حقوقی در آلمان

در جمهوری فدرال آلمان 16 متحده یا Länder, حمل مسئولیت در شرایط اضطراری. از صرفا نقطه نظر قانونی آنها اولیه مقامات مسئول حفاظت از شهروندان از خطرات و بلایای طبیعی است. به همین دلیل است که ملی دولت آلمان به طور مداوم نگه داشتن بحث و گفتگو با دولت premiers در مورد چگونه به مبارزه با گسترش COVID-19.

اعلام یک مورد از فاجعه’

قادر به به طور موثر مقابله با شرایط اضطراری کشورهای آلمان می تواند اعلام یک “فاجعه است.” هر زمین دارای قوانین خاص خود را در فاجعه کنترل و حفاظت مدنی اما این تفاوت تنها حاشیه ای از دولت به دولت. هدف از این قوانین این است که سازماندهی فرآیندهای تحت شرایط خاص به طوری که مقامات و خدمات اضطراری از جمله آتش نشانی صلیب سرخ و یا آژانس فدرال ویژگی های امداد (THW) می تواند به طور موثر و در هماهنگی با یکدیگر است.

ادامه مطلب: آنچه که در یک وضعیت اضطراری در آلمان ؟

اگر یک “فاجعه” است اعلام کرد بر اساس حقوق ممکن است محدود شده است. این خدمات عبارتند از “آزادی فرد” تضمین شده در ماده 2 از آلمان قانون اساسی, قانون اساسی و “مصونیت از خانه” تضمین شده در ماده 13.

A policeman with a stop sign (picture-alliance/dpa/P. Seeger)

آزادی های فردی را می توان محدود در زمان بحران

قانون حفاظت در برابر عفونت

مقررات حفاظت در برابر عفونت عمل در نیروی از سال 2001 رفتن بیشتر است. این یک قانون فدرال اما یکی که به صراحت متکی بر همکاری تمام ادارات دولتی ، به عبارت دیگر Länder می توانید آن را به عنوان به خوبی. این قانون اجازه می دهد تا قرنطینه اقدامات و محدودیت در خروج از خانه است که می تواند به عنوان دور به عنوان کامل حکومت برای مبارزه با بیماری های عفونی.

اگر کامل مقررات منع رفت و آمد اعمال آن ممنوع است برای مردم را به ترک خانه های خود و یا آپارتمان. استثنا وجود دارد در مورد پزشکان بازديد خرید و یا مراقبت از کسانی که نیاز به کمک. صرف محدودیت در بیرون رفتن کمتر شدید. در این صورت می توان آن را به وضوح تعریف شده و مقرر آنچه که مشخص ممنوع و آنچه که هنوز مجاز مانند پیاده روی خود و یا با اعضای خانواده زندگی می کنند که در همان خانه. این باعث می شود آن را ممکن است به کاهش ارتباطات اجتماعی تا حد زیادی در حالی که رفتن تا آنجا که به بی ارزش ممنوعیت سالم فعالیت از صرف وقت در خارج از منزل.

Police patrolling in Munich's English Garden (picture-alliance/dpa/M. Balk)

بسیاری از مردم در آلمان هنوز غذای رسمی تجدید نظر اجتماعی فاصله

قوانین اضطراری

اگر چه در حال حاضر آن است که فرد آلمانی می گوید که در حال تحمل بار مسئولیت های دولت فدرال همچنین دارای ابزارهای قانونی در اختیار خود در زمان بحران. تحت قوانین مصوب در سال 1968 آن می تواند یک وضعیت اضطراری اعلام کرد, اگر چه آن را هرگز انجام داده تا به حال. قوانین را به دولت این قدرت را به دستورالعمل ها را به قانونگذاران ایالتی برای استقرار پلیس فدرال و حتی ارتش در سراسر کشور — داخلی استقرار نیروهای مسلح در غیر این صورت به شدت محدود توسط آلمان اساسی است.

ادامه مطلب: مرکل: Coronavirus آلمان است که بزرگترین چالش پس از جنگ جهانی دو

ایالات متحده نیز می تواند خواسته می شود برای محدود کردن حقوق اساسی از جمله حق آزادی و حتی حق حریم خصوصی مکاتبات. اورژانس قوانین مقرر شد در میان فشارهای جنگ سرد بلکه به این دلیل که متحدان آنها ساخته شده است یک شرط برای توزیع بیش از حاکمیت کامل به جمهوری فدرال آلمان پس از جنگ جهانی دوم برای محافظت از نیروهای خود را هنوز مستقر در کشور است. در آن زمان قوانین تصویب شد, وجود دارد مقاومت قابل توجهی از میان جنبش دانشجویی و اتحادیه های کارگری. این تا حدودی به دلیل نازی ها تا به حال سوء استفاده از قوانین اضطراری که در نیروی در آغاز دهه 1930 به دست گرفتن قدرت است.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>