الیاس McClain: نام فرماندار ویژه دادستان برای بررسی مرگ

فرماندار کلرادو است منصوب دولت دادستان کل به عنوان یک دادستان ویژه برای بررسی مرگ الیاس مکلين 23 ساله غیر مسلح سیاه, مردی که پس از یک افسر با استفاده از یک سبد بر او و پزشکی پاسخ تزریق او را با آرام بخش کتامین در ماه اوت سال 2019.

شنبه اعلام می آید دلیل افزایش فشار بر مقامات ایالات متحده به بازبینی McClain مرگ با مقامات گزارش دریافت هزاران نفر از تماس های تلفنی و ایمیل. در ضمن بیش از 2.7 میلیون نفر امضا کرده اند یک درخواست تماس برای یک بررسی جدید در حالی که #elijahmcclainwasmurdered است trended در رسانه های اجتماعی.

“سیاه زیبا’: هفت سال می خواند شعر در مورد سیاه و سفید

پلیس درگیر در آرورا کلرادو مرگ قبلا پاک شده است از تخلف توسط شفق قطبی اداره پلیس در حالی که دفتر دادستان منطقه است گفت: تحقیقات نشان می دهد هیچ جنایتکاری از طرف افسران. اما با توجه به بازگشت مورد در ایالات متحده در میان یک جنبش ملی در برابر نژادپرستی نهادی برانگیخته توسط پلیس به قتل جورج فلوید در مینه سوتا است.

کلرادو فرماندار Jared پلیس گفت که او تصمیم به امضای یک فرمان اجرایی انتصاب دولت دادستان کل فیل وایزر ایالت به بررسی McClain مرگ و پس از او “نقل مکان کرد و با صحبت کردن با ایلیا و توضیحات او پسر خود را به عنوان یک مسئول و کودک کنجکاو شد که گیاهی برای سالم باشد و کسی که می تواند الهام بخش تاریک ترین روح است.”

“الیاس McClain باید امروز زنده است و ما آن را مدیون خانواده اش به این مرحله و بالا بردن پیگیری عدالت در نام خود را به یک ایالت نگرانی” او در بیانیه ای گفت.

چگونه McClain می میرند ؟

پلیس به نام الیاس McClain, 23, به عنوان او راه می رفت به خانه اش در شفق قطبی از یک فروشگاه محلی در 24 اوت 2019. خانواده بعد گفت که او رفته بود برای خرید برادر خود را یک چای سرد.

تماس گیرنده گزارش داد که McClain بود اقدام مشکوکی با پوشیدن یک ماسک اسکی و تکان دادن سلاح های خود را در هوا. خانواده بعد گفت McClain اغلب عینک ماسک صورت از آنجا که او تا به حال کم خونی و سرد شد به راحتی.

سه افسر پلیس در صحنه وارد شده و گفت: McClain به توقف و هنگامی که او منطبق نیست افسران پنجه او. یکی از افسران بعد گفت McClain حال تلاش برای گرفتن یک افسر اسلحه در مبارزه با توجه به بدن دوربین فیلم.

در طول این درگیری یک افسر قرار داده McClain در یک سبد باعث او را به استفراغ و به طور خلاصه از تصویب با توجه به محلی گزارش. ماموران سپس به نام اورژانس خدمات پزشکی که تجویز کتامین به متین McClain.

McClain دچار حمله قلبی در آمبولانس و مرگ یک هفته بعد پس از خانواده اش او را در زمان خاموش ،

آدامز کانتی, دفتر پزشکی قانونی انجام کالبد شکافی کرد و گفت: این شیوه و علت مرگ نامشخص باقی می ماند. کالبد شکافی اشاره کرد که شدید اعمال فیزیکی و باریک عروق کرونر کمک به McClain مرگ است.

آنچه گفته شد در طی این حادثه?

بدن تصاویر و فیلم های منتشر شده توسط مقامات دستگیر صوتی روبرو می شوند. پلیس گفت: دوربین های خود حذف شدند و در طول درگیری.

این فیلم نشان می دهد پلیس با نزدیک شدن McClain و گفتن او را به متوقف شود. McClain نمی کند بلافاصله مطابق و می گوید افسر “به اجازه از من”.

در ضمن افسر می گوید McClain برای جلوگیری از کشش.

“من درونگرا لطفا احترام به مرزهای که صحبت من” McClain می گوید. “من قصد دارم خانه مرا تنها بگذارید.”

یک افسر است که پس از آن شنیده گفتن او را به “استراحت یا من باید برای تغییر این وضعیت”.

Elijah mcClain protest

یک حامی نگه می دارد تا یک پیراهن به تماس توجه به مرگ الیاس McClain در دنور, کلرادو [دیوید Zalubowski/آسوشیتد پرس]

McClain می گوید افسران: “شما بچه ها شروع به دستگیری من بود و من توقف موسیقی من به گوش دادن. اجازه دهید به من.”

به عنوان یک مبارزه آشکار رخ McClain شنیده می شود نفس نفس زدن برای هوا و گریه.

یک افسر شنیده است گفت: “توقف جنگ و یا شما در حال رفتن به tazed”.

“من نمی توانم نفس بکشم لطفا توقف می گوید:” McClain. “نام من الیاس McClain. که همه من انجام شده بود من فقط رفتن به خانه … من درونگرا هستم متفاوت است.”

McClain بعد شنیده گفت: “من متاسفم من هیچ تفنگ من نمی چیزهای که من نمی انجام هر گونه مبارزه … من نمی خشونت و من حتی نمی کشتن مگس, من گوشت نمی خورند, من یک گیاه خوار, I don’t judge مردم است.”

همانطور که بیشتر افسران پاسخ یکی بعد شنیده تهدید به از بند باز کردن یک سگ در McClain اگر او را نگه می دارد “messing اطراف”.

چرا پلیس بود پاک از تخلف?

در ماه نوامبر سال گذشته Adams County District Attorney دیو جوان گفت: رسیدگی به این حادثه هیچ اقدامات مجرمانه توسط پلیس است.

در روز پنج شنبه جوان تصریح کرد در بیانیه ای اعلام کرد که شواهد و مدارک نیست به میزان جرم و جنایت به نقل از بی نتیجه کالبد شکافی. او همچنین گفت: آن را نمی تواند ثابت فراتر از شک معقول است که نیروی مورد استفاده بود ،

در ضمن پس از یک بررسی داخلی توسط شفق قطبی اداره پلیس محققان در ماه فوریه اعلام کرد که افسران عمل کرده بود “در سیاست و مطابق با آموزش”.

شهر آرورا قبلا پیشنهاد بررسی مستقل مورد اما این طرح متوقف شده بود که آن را نشان داد فرد انتخاب شده منجر به پرس و جو شد و یک افسر سابق پلیس.

شفق قطبی شهردار مایک کافمن اعلام کرد که او نقل مکان کرد تا به یک رای برای انتخاب مستقل جدید محقق به رهبری یک شهر در اعتراض به اقدامات پلیس و پزشکی پاسخ در McClain است.

بود که الیاس McClain?

#AJOPINION: Malcolm X یک پیام برای #BlackLivesMatter معترضان

دوستان در رسانه های محلی گفت که McClain مشغول به کار بود به عنوان یک درمانگر ماساژ در منطقه چهار سال توصیف او را به عنوان یک آرام و سستي فرد آورده است که انرژی مثبت و علاقه مند در درمان طبیعی است.

“او تا به حال یک کودک مانند روح” دوست آوریل جوان یک مدیر در یک ماساژ, فروشگاه گفت: Sentinal. “الیاس McClain بود و نه مشروط به هنجارهای امریکا … او زندگی خود را در دنیای کوچک خود. او هرگز به مانند اتصالات ، او فقط این بود که او بود.”

همکاران گفت: این سایت خبری که McClain اغلب صرف ناهار خود را می شکند نواختن گیتار یا ویولن گاهی اوقات آوردن ابزار به محلی پناهگاه های حیوانات بازی برای گربه ها و سگ ها.

که عشق به موسیقی باعث شده است تا دوستان به نشان می دهد که McClain به احتمال زیاد زمانی که پلیس بودند و به نام او.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>