انتخابات رئیس امنیت طرح باعث می شود محلی خبري

TOPEKA کن. — کانزاس ” انتخابات رئیس است فشار به دولت مرکزی ثبت نام رای دهندگان پایگاه داده امن تر با تغییر نحوه شهرستانهای شیر را به آن اما برخی از مقامات عصبی هستند در مورد آنچه آنها را به عنوان یک پروژه بزرگ در یک مشغول انتخابات سال است.

وزیر امور خارجه اسکات شواب است گفت: شهرستان های انتخاباتی است که او می خواهد آنها را برای استفاده اختصاصی تبلت, لپ تاپ و یا کامپیوتر نیست مربوط به خود استان ها’ شبکه برای دسترسی به این دولت رای دهندگان ثبت نام پایگاه داده است. او می گوید کانزاس شدن 8 میلیون دلار در انتخابات فدرال امنیت سرمایه است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پوشش هزینه های.

شواب یک جمهوری خواه و همسر سابق کانزاس خانه عضو از منطقه کانزاس سیتی شد که جمهوری انتخابات رسمی در سال گذشته ادعا چنین راه اندازی را کاهش می دهد احتمال از اتباع دولت های خارجی و یا داخلی هکرها به دست آوردن دسترسی به رای دهندگان ثبت سوابق. ایده خود را به حمایت هر دو حزب.

در سپتامبر سال 2017, U. s. Department of Homeland Security گفته مقامات در 21 متحده که خود سیستم انتخابات شده بود هدف حمله هکرها قبل از انتخابات ریاست جمهوری 2016. کانزاس نبود در لیست اما شواب در مصاحبه ای گفت: هفته گذشته که “در هر منطقه از دولت می شود پینگ هزاران بار.”

حتی برخی از شهرستان های انتخاباتی که موافق است که شواب ابتکار عمل را در ثبت نام رای دهندگان ثبت امن تر آن را به عنوان یک تعهد بزرگ, ترکیب های مختلف کامپیوتر و سیستم های رای گیری از 105 شهرستانهای استان است.

“ما می خواهم که به rewire ما دفتر کل” گفت: Douglas County Clerk جیمی نشان از حزب دموکرات که خود را برگزار منتخب پست در شمال شرق کانزاس از سال 2005. “انگار جدی چالش های لجستیکی.”

شواب گفت: در مورد دو-ده مجلس در طول سال های اخیر خانه ملت ناهار که او فکر نمی کند که ابتکار عمل خود را دشوار خواهد بود به انجام برسانند. او پیش بینی کرد که آنها مورد نیاز خواهد بود فقط به برق وصل کردن یک دستگاه اختصاص داده شده و منزوی کردن آن از حالت عادی county شبکه.

“در حال حاضر شهرستانهای حفظ این لیست شهرستان های کامپیوتری است که می تواند شاید لمس توسط ارزیاب که در آن برخی از جوان کارآموز کلیک بر روی یک ایمیل است که می گوید “اینجا را کلیک کنید برای X-Box'” شواب گفت. “این است که احتمالا بهترین راه است که ما می توانیم دفاع از پایگاه داده ما است.”

کانزاس رهبر اقلیت سنا آنتونی Hensley یک Topeka دموکرات گفت که این حرکت است “احتمالا یک ایده خوب” و وزیر امور خارجه پیشنهاد شده پشتیبانی از سلف خود محافظه کار جمهوری خواه firebrand کریس Kobach که گفت: از آن خواهد بود “سطح بیشتری از امنیت است.”

Kobach با موفقیت تحت فشار قرار دادند برای برخی از کشور سخت ترین رای دهندگان ID قوانین از جمله در حال حاضر-در-برگزاری proof-of-تابعیت مورد نیاز برای رای دهندگان جدید ساخت کانزاس یک آهنربا برای پرونده های حقوقی.

شواب ابتکار افزایش ابرو, چرا که او در مواجهه با انتقاد بر دیگری مقدم از حزب دموکرات و برخی از مقامات از هر دو طرف در Sedgwick County, که به این دولت بزرگترین شهرستان ویچیتا. شواب گفت: آن را یک سال دیگر برای اجرای یک 2019 قانون است که اجازه خواهد داد شهرستانهای اجازه می دهد تا رای دهندگان به پای صندوق های رأی رفتند در هر محل رای گیری در روز انتخابات.

کانزاس حزب دموکرات و دموکرات کمیته ملی شکایت کرد شواب در روز جمعه در وزارت امور خارجه دادگاه منطقه در Topeka این استدلال که شواب “در dereliction از روشن خود را به وظایف قانونی.”

برخی از ویچیتا-منطقه مقامات تعجب می کنم که چگونه شواب می تواند اعلام کند که دولت آماده نیست برای یک رای “در هر نقطه” سیستم پس از آنها آماده برای آن را در حالی که همچنین هل دادن استان ها برای نصب تجهیزات جدید با لینک های مختلف به دولت ثبت نام رای دهندگان پایگاه داده.

Hensley پیشنهاد کرد که شواب است که “نوع همخوانی ندارد.”

“اگر ما می توانید آن را به صورت یک وضعیت, چرا دیگر ؟” گفت: دولت بهداشت ، Oletha فاوست-dyna music group, یک ویچیتا دموکرات و پیشرو حامی “رای هر نقطه ، “اگر ما پول و اگر ما تمام راه هایی برای پیاده سازی آن من در حفظ و گفت: چه خوب است برای غاز خوب است برای gander.”

شواب ابتکار یک دلیل Sedgwick County, انتخابات, کمیساریای Tabitha لیمن مخالف و به طور موثر منجر به کشته شدن یک لایحه دو حزبی در این سال به او نیاز شهرستان به اجازه رای دهندگان رأی دهی در هر مکان سنجی در این سال انتخابات است. او در مصاحبه ای گفت که دفتر او در حال حاضر در حال رفتن به مجبور به تغییر آن عملیات به دلیل شواب امنیت برنامه.

“ما در حال اجرا از قدرت رسانه در ساختمان ما” لیمن یک Kobach منصوب شده است. “ما در پایین طبقه از یک ساختمان تاریخی ساخته شده در 1800s.”

شواب گفت: شهرستانهای نباید نیاز های جدید ایستگاه های کاری و یا کارکنان خود است و هنوز در مراحل اولیه برنامه ریزی بنابراین مسئولان شهرستان گفت: آنها اطلاعات زیادی ندارم در مورد آنچه که مورد نیاز خواهد بود.

در الیس شهرستان در کانزاس غربی انتخاب county clerk, Donna Maskus یک دموکرات به نام stand-alone کامپیوتر “یک گزینه خوب است اما افزود: “این فقط گرفتن همه که راه اندازی شده است.”

“شما در حال صحبت کردن در هر شهرستان کارمند در دولت به من که یک پروژه بزرگ” او گفت:.

دنبال جان هانا در توییتر https://twitter.com/apjdhanna

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>