انتخابات: ویسکانسین اولیه: بایدن می گوید او را به خوبی انجام می شود’ با نتیجه انتظار نمی رود تا روز دوشنبه

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن روز سه شنبه پیش بینی کرد که او انجام شده و در دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه در ویسکانسین به عنوان روند رای گیری در بخش های بزرگ فقط نشان داد که چالش های مصاحبه برگه های رای در طول coronavirus بیماری همه گیر.

مقامات نتایج نمی رود منتشر خواهد شد و تا روز دوشنبه با توجه به حکم دادگاه.

“بسته به اینکه چگونه بسیاری از خود نشان داد تا من فکر می کنم من را به خوبی انجام داده اند اما چه کسی می داند. ما در حال رفتن به پیدا کردن که از” بایدن گفت: در سی ان ان ، پیش از روز رای گیری معاون رئیس جمهور سابق بوده و با بهره گیری از یک برتری بر رقیب برنی ساندرز در نظرسنجی ها از رای دهندگان ویسکانسین و سناتور ورمونت مواجه شده است و فشار به رها کردن دموکراتیک مسابقه.

“دل و روده من این است که ما نباید به حال انتخابات در وهله اول — در شخص انتخابات. آن را باید همه پست آراء” بایدن همچنین گفت: سه شنبه شب.

یکی دیگر از کلید ایالت نژاد بازمی گردد ویسکانسین دیوان عدالت حمایت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دانیل کلی در برابر یک رقیب تایید شده توسط بایدن و Macken, Jill Karofsky.

رای دهندگان با و بدون ماسک صورت برخورد با صف های طولانی در بسیاری از مراکز رای دهی پس از گورکن دولت بالا دادگاه در روز دوشنبه در برابر حکومت منظور از لیبریا تونی Evers که با هدف به تاخیر در شخص رای گیری با توجه به این ویروس است. دیوان عالی ایالات متحده نیز تا به حال وزن در دوشنبه مسدود کردن دموکراتیک تلاش برای تمدید رای گیری غایب. یک رکورد تعداد رای غایب بودند درخواست دولت رای دهندگان.

“چه اتفاق می افتد در مکان های رای گیری در سراسر ویسکانسین در حال حاضر ظالمانه ایم” دموکرات ایالت ctq از مینه سوتا سابق 2020 کاخ سفید امیدوار. “ما باید برنامه ریزی برای نوامبر. & تصویب لایحه من را به نگه داشتن همه آمریکایی ها امن با گسترش #VoteByMail & گسترش اولیه رای گیری.”

در روزانه خود را coronavirus نشست خبری تهمت در روز سه شنبه گفت: دیوان عالی ایالات متحده محافظه کار اکثریت درست بود برای جلوگیری از تمدید رای گیری غایب در ویسکانسین و او را متهم ویسکانسین دموکرات تلاش برای به تعویق انداختن انتخابات به عنوان یک واکنش به حمایت از کلی. وقتی پرسیده شد که در مورد صف های طولانی و ایمنی از رای دهندگان به رئیس جمهور گفت: خبرنگاران باید مستقیم به این سوالات در Evers. او همچنین گفت: رای گیری از طریق پست منجر به فریب داد.

“پست برگه های رای که یک چیز بسیار خطرناک برای این کشور” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این از طریق پست و برگه ها فاسد هستند به نظر من. آنها جعلی.” شده است وجود دارد هیچ مدرکی از تقلب در پست الکترونیکی-در آراء و تهمت خود رای دادند از طریق پست در ماه مارس فلوریدا اولیه.

بیش از ده ایالت دیگر به تعویق افتاد مقدماتی خود را با توجه به همه گیر در حالی که ویسکانسین فشار برای ادامه سمت چپ آن تلاش برای پیدا کردن به اندازه کافی رای گیری-محل کارگران و همچنین با تکیه بر گارد ملی برای کمک به کارکنان در سایت های رای گیری. این بایدن و ساندرز تیم کاهش یافت و به مبارزه عملا در هفته های اخیر در ویسکانسین با توجه به نگرانی های جدید کروناویروس باعث بیماری COVID-19.

رئیس حزب جمهوری خواه از ویسکانسین اندرو Hitt, بازی کردن نگرانی سلامت در مصاحبه ای با آسوشیتد پرس با اشاره به وضعیت ساکنان هنوز هم رفتن به فروشگاه مواد غذایی فروشگاه مشروب و حتی قایقرانی فروشگاه های طبقه بندی شده به عنوان ضروری کسب و کار. Hitt گفت: “واقعا نمی توانم فکر می کنم از چیزی ضروری تر از رای گیری” و اضافه کرد که او نمی باید یک ماسک صورت و بود “مطمئن ترین از Wisconsinites ندارد و ماسک. این نیست شهر نیویورک است.”

MarketWatch را گرگ راب کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>