انتخابات: مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه های آریزونا اوهایو سفر او به عنوان مجموعه های دیدنی در از سرگیری ‘عظیم’ انتخابات ریاست جمهوری تظاهرات

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را ترک خواهد کرد و واشنگتن هفته آینده برای سفر به آریزونا, خارج شدن از کاخ سفید و در راه بازگشت به کشورهای سهولت coronavirus مستندات و نظر سنجی بنا به گزارش ها نشان می دهد حمایت خود را رو به کاهش در میدان نبرد متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد آریزونا سفر و همچنین برای بازدید از طرح های اوهایو “به زودی” در طول یک کاخ سفید رویداد روز چهارشنبه با مدیران از شرکت ها از جمله وین استراحتگاه وین, -3.89% و هیلتون HLT, -5.22%.

“من فکر می کنم من قصد دارم به آریزونا در هفته آینده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و من قصد دارم به من امید اوهایو بسیار به زودی. و ما در حال رفتن به شروع به حرکت در اطراف.” یک سخنگوی کاخ سفید بعد گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را مشاهده می کنید Honeywell HON, -3.31% تسهیلات در ققنوس در روز سه شنبه.

هر دو ایالت آریزونا و اوهایو در نظر گرفته شده بسیار مهم متحده برای نوامبر انتخابات ریاست جمهوری. مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش فوران در بالا مشاوران سیاسی در هفته گذشته زمانی که آنها ارائه شده او را با رای گیری داده ها نشان داد که حمایت خود را از فرسایش در یک سری از میدان نبرد متحده به عنوان پاسخ خود را به coronavirus می آید تحت انتقاد است.

آسوشیتد پرس گزارش داد که نظرسنجی جدید توسط کمیته ملی حزب جمهوری خواه و مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین با اشاره به تصویر دلخراش برای رئیس جمهور به عنوان چهره او گشتند.

جزئیات: مغلوب ساختن پیشی جستن فوران در مبارزات انتخاباتی به عنوان تیم داخلی نظرسنجی اعداد نشان می دهد او را انتهایی بایدن.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی اوایل صبح روز پنجشنبه که او هرگز فریاد زد در مبارزات انتخاباتی خود مدیر بیش از آنچه که به نام رئيس جمهور “ساخته شده بی معنی است.” او همچنین تقبیح “جعلی رای دهی” بدون شناسایی جزئیات.

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده در چهار شنبه صورتی که او می خواست برای شروع برگزاری “تظاهرات گسترده” “در نه چندان دور آینده” داد اما هیچ برنامه ریزی شده تاریخ.

سخنگوی کاخ سفید در جاد دیر گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه بازدید “را برجسته Honeywell سرمایه گذاری در بخش تجهیزات پزشکی تولید داخل ایالات متحده و علاوه بر این از 500 مشاغل تولیدی در آریزونا است.”

“Honeywell اضافه کردن جدید قابلیت تولید در یک موجود هوافضا تسهیلات برای دیدار با افزایش تقاضا برای N-95 ماسک ماسک در صورت COVID-19,” او اضافه شده است.

در خواست اظهار نظر در مورد تهمت بازدید از آدم Kress, مدیر ارتباطات خارجی در Honeywell هوافضا گفت: شرکت “است که به دنبال به جلو به استقبال رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به آن جدید N-95 ماسک مرکز تولید” در ققنوس. او از ارائه جزئیات بیشتر.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در ضمن نمی باشد در حال حاضر برنامه ریزی هر کمپین سفر یک مشاور گفت MarketWatch.

کمپین برای presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد در روز پنج شنبه به نام چهار شرکت صندلی برای معاونت ریاست جمهوری انتخاب کمیته. بایدن در ماه مارس گفت که او را به انتخاب یک زن به همسر در حال اجرا.

ببینید:جو بایدن کمپین مراحل تا تلاش خود را برای انتخاب همسر در حال اجرا.

همچنین بخوانید:حمله اتهام علیه جو بایدن دهید جمهوریخواه حملات دموکرات نگرانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>